Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 sie 2007, 00:21

Madziorka, współczuję dentysty. Kurka, sama muszę się wybrać, ale jakoś się ociągam. Wizyta u gina - bez komentarza..... Krzyś pochodzi spod Radymna, to zdaje się następna miejscowość za Tuczempami (chyba że coś pomyliłam). Od Jarosławia to będzie z 15 km w stronę Przemyśla.
Kamilko, ja też mam słabość do czapeczek, szkoda, że moje dziecię nie :ico_oczko:
Karla, dziewczyny mają rację, uświadom mężowi, że dziecko przestanie go poznawać jak tak rzadko będzie widywać.
Oki, zmykam spać, może Helenka pozwoli mi na dłuższą drzemkę, bo śpi od 21 i już pół godziny temu budziła się na amciu. A jutro szczepionka, ciąg dalszy prania, mega prasowanie, zakupy przed chrztem i jeszcze spowiedź trzeba odhaczyć, bo w piątek już się goście zjeżdżają i nie będzie kiedy. Oj, jakoś dużo tego :ico_olaboga: kiedy ja znajdę czas na TT :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-23, 00:23 ]
Cholipa, zapomniałam. Stawiam :ico_tort: bo dziś, a w zasadzie wczoraj Helenka skończyła 7 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sie 2007, 01:16

aniu kojarze radymno oczywiscie hihi
nigdy tam nie bylam ale wiem ze niedaleko hihi
to nie byla wizyta u gina tylko u lekarza pierwszego kontaktu.. ja tu gina na oczy nie widzialam hhi taki kraj i obyczaj hihi
a wiecie ze tutaj cytologie robia co 3 lata? :ico_szoking: :ico_szoking:
no nie ja coraz bardziej chce do POLSKI hihi

aniu gratulacje dla was i buziole dla helenki!!!

a moj maly szalony synus jeszzce nie spi.... od 20-tej :ico_szoking: :ico_szoking:
najpierw marudzil w lozeczku wiec ogladal z tata mecza a teraz od 2 godzin lezy... co jkais czas gsloniej steknie jakby ppotrzebowal towarzystwa.. a tak to spokojnie lezy wpatrzony w ciemnosc hihi nocny tryb zycia prowadzi jak mama
a ja dzis o dziwo chce sie polozyc szybciej .. wiec zaraz mykam hihi a co.. raz moge :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

23 sie 2007, 09:00

Czy ktoś mnie uświadomi dlaczego dziecku prasuje sie ciuszki???

jako przykład matki wyrodnej NIGDY nic mu nie wyprasowałam, ściągam z suszarki i zakałdam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 sie 2007, 10:48

WITAM robie imprezke bo WIKI ma 2 MIESIACE :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :520: :523: :526: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :585: :585: :585: :509: :509: :509: :509: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sie 2007, 11:09

Karla pisze:Czy ktoś mnie uświadomi dlaczego dziecku prasuje sie ciuszki???

jako przykład matki wyrodnej NIGDY nic mu nie wyprasowałam, ściągam z suszarki i zakałdam

prasuje sie glownie po to zeby zabic bakterie, ale tez po to, zeby dzidzie zadna faldka ubraniowa nie uciskala jak lezy. a ze nie prasujesz to sie nie dziwie, bo przy takim mezu tez bym czasu na to nie miala. co on serce to tylko dla matki swojej ma? a dla matki swojego dziecka juz nie? on dopiero jest wyrodny ojciec. powiedz mu tak. z suwaczkiem dobrze ci poszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Frydza, oczywiscie sto lat dla wiki :ico_tort: :ico_tort:

-indigo- pisze:acia napisał/a:


Kamila ja nie bardzo jarzę o co chodzi z tą krową .



Acia bo my takie wariatki jesteśmy. Wiem, że to głupie, ale tak fajnie się rymuje hihi...


a jak ja wczoraj powiedzialam malej o tym rowie to sie po raz pierwszy w zyciu na glos zasmiala!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

acia pisze:z tego co pamiętam to tylko teściowa Asiuli jest wyjątkiem

to jeszcze o mojej zapomnialas :-D :-D apropos ona dalej nie chce zrobic testu i nie wiadomo czy jest w ciazy czy nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 sie 2007, 11:17

Frydza WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WIKUSI!!!
Oby była duuuza,zdrowa, wesolutka
Mleczny torcik dla Wikusi
Obrazek

A my po rewelacyjnej nocce! Matko - juz sie modle, zeby tak zostało! Misiek pozarł pokapieli 170 ml.. Ok 21 zasnal..Nie zbudziła go ani burza, ani ulewa, ani rodzice :ico_haha_01: hihi Zbudził sie o 3:40 - pozarł 230 ml :ico_szoking: :ico_olaboga: i spał do 8:30.. Matko - wyspałam sie jak wariatka- chodze teraz z wytrzeszczem gałek i mam tyle energii ze nie wiem za co mam sie brac :-D Zaraz jedziemy na usg bioderek mojej żabki - zobaczymy co tam w dupce piszczy :) Oj.. ale jestem pełna nadziei!
W sobote planujemy wypad za miasto do znajomych.. Zajedziemy wieczorkiem, zrobimy grillka, a rano chłopaki pojda na rybki - a myz Bąblami bedziemy caaały dzien ogrodku.. Jak oczywiscie bezie pogoda :ico_noniewiem: Wsrod swoich, to moze i bym wywaliła mego ciałka conieco i podrumieniła.. Bo ja to jestem bladzioch, az swiece :ico_oczko:

MAdziorka- Ale Ty sie masz z tym Leosiem - no nocny marek i nicwiecej. hihi up mu taka opaseczke atłasową na oczki - moze pomoze hihi :-D
A co do H&M to ja walnieta jestem na jego punkcie. Zwłaszcza bluzy z kapturkiem!!! No i butki :ico_haha_01:
Kamilko- no..tak jak mowiłam - ja dzis sie wybieram na badanie bioderek.
A co doczapeczek dla Malucha- ja to nie az tak bardzo.. Ja to uwielbiam jakies bluzeczki, koszulki,bodziaki.. A zreszta- uwielbiam wszystko co dla Bąbela :):

Ja od rana właczyłam sobie pozytywne rytmy funkyi takie tam... MAcham bioderkami, krece sie bezwiednie po domu, podczytuje formu i podjadam duszone warzywa.
Zapraszam na kawusie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 11:32 ]
<BR>Obrazek<BR>

[ Dodano: 2007-08-23, 11:32 ]
eee.. ja nigdy sie nie naucze wklejania tych zdjec w iekszym formacie :/

[ Dodano: 2007-08-23, 11:35 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-23, 11:36 ]
a w cholere to rzucam i ide sobie zła na te skomplikowane technologiczne twory :/ Misiek zreszta sie obudził na papu i pokrzykuje na mnie, wiec ide robic mleko, to sie wycisze :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 sie 2007, 12:14

Juli pisze: Ja to uwielbiam jakies bluzeczki, koszulki,bodziaki.. A zreszta- uwielbiam wszystko co dla Bąbela :):



Spoko kochana... body to ja przedwczoraj kupiłam trzy sztuki :-D , oczywiście w H&M :-D

Frydza :ico_tort: dla Wikusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasnie Pani :) pisze:a jak ja wczoraj powiedzialam malej o tym rowie to sie po raz pierwszy w zyciu na glos zasmiala!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



No prosze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aciu teraz już wiesz o co chodzi z tą krową hihihi.... :ico_smiechbig:

A mojemu mluchowi cos się w głowie poprzestawiało... dzień z nocą chyba myli...
W nocy musiałm się zwlekać co 2-3 godziny i dawać cyca...
Nie nabierał się na smoka niestety...
A teraz południe a on od 7 nie jadł i wcale nie chciał jak go dostawiałam...
I sobie w najlepsze śpi...
No cholera jasna, o co kaman???????

Zmykam się szykować i idę zdjęcia wywołać z chrzcin i nie tylko, bo już mnie mama ponagla...
I jakieś małe zakupki na obiad. Dzisiaj białego barszczyku mi się zachciało.

Jarek znalazł samochód przez internet, bo od jakiegoś czasu pięta palec latam...
Oby udało się wreszcie coś kupić...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 sie 2007, 12:15

Dziekujemy za Zyczonka :-D Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 sie 2007, 12:16

witam
wpadłam na moment bo zaraz jedziemy do mamy na wieś

co do diety to faktycznie musze uważać i nie szaleć żeby małej jeszcze bardziej nie szkodzić. Mam nadzieję że faktycznie kolki miną po 3 miesiącach a nie będą jej dokuczać tak jak mi do 6 miesięcy.

Astrid super że bioderka ok

Madziorka ja też muszę się wybrać do dentysty i już się troszkę boję, jak nigdy

Karla ja prasowałam wszystko przez pierwszy miesiąc teraz już nie

Aciu to twój bobas ma niezłe spanie, i masz rację moja tesciowa jest ok

odezwe sie jak wróce papa

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

23 sie 2007, 12:23

witam moja noc superowa karmienie o 2 i spac do 5 bo maz do pracy wiec halas wzielam go do siebie i spalismy do 7,30 dodam ze od 21,30.
Poszlam z malym do lekarza po recepty i zapomnialam jej o nich powiedziec no normlanie szok jak maz wroci ide jeszcze raz ale tak mlody zbadany rozwija sie prawidlowo ma slabsza ta raczke wiec na rehabilitacje bedziemy chodzic metoda Vojty jutro pojde nas zapisac. Generalnie sie ciesze bo sie martwilam caly czas, ale babka mowi ze to raczej profilaktycznie bo z malym jest ok. Waga 5700 mowi ze jak nan iego nie przybral zle ale reelacji tez nie jest wiec od dzisiaj kaszki bezglutenowe i kleiki za tydzien przyjsc i jak nie bedzie lepiej to dalej bedziemy diete rozszerzac. No wiec kupilam kaszke ryzowa o smaku jablkowym, ale jakos wielkiego zainteresowania nie bylo polowe wypil a jak mocno zgestnialam potaktowalam malego lyzeczka zjadl ok 140 i spi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość