Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

03 paź 2007, 12:04

heloł babeczki

buzialki dla mMilenki :ico_brawa_01:

a co do spania to u mnie jak zwykle Zosia w dzien spi mało i jest duzo aktywna
a dodatkowo od dwoch nocy brzeczy i i nie spi :ico_placzek:
wyjscie na dwor konczy sie syreną i wracaniem w podskokach do domku
wiec siedze z nia na balkonie i caly czas ja kołysze, tym samym nic nie moge zobic :ico_nienie:

co do karmienia to karmie piersia i mleczka mam duzo

ostatnio probowalam dac malej Hipp herbatka uspokajajaca, ale nie chciala mi jej pic

wiec w zwiazku z tym pytanko: w jaki sposób przepajacie maluchy glukozą????

serafinka, gratulacje z powodu przebytych juz (uff) kolek i płaczów

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 paź 2007, 12:15

sosim a dlaczego chcesz przepajać, pediatra ci kazał?

moja lekarka powiedziała, że jak się karmi piersią na żądanie, to nie trzeba dodatkowo podawać płynów, wystarczy cycuś

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 paź 2007, 14:29

hello, a mój maluszek to w porównaniu z waszymi maluchami straszny spioszek :-D wystarczy ze go ubiore w spiworek i wywioze na balkonik a on juz spi :-D
jak tak dalej bedzie spał to bedzie miał 2 metry wzrostu bo mówia ze w czasie snu maluchy rosna :-D
sosim jak karmisz piersia to wydaje mi sie ze nie masz co dopajac, w twoim mleczku jest wszystko czego mała potrzebuje :-D
Aga zycze wytrwałosci :-) maluch niedługo pewnie chetniej bedzie cyca ciagnał :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

03 paź 2007, 15:35

A ja zawsze zabieram na spacerek buteleczkę z herbatką, jak nie ma gdzie nakarmić po drodze to oszukuję Natalkę herbatka :-D nie zawsze jej się to podoba, ale coż trzeba sobie radzić :-D
U nas nauka nowego rytmu dnia... Natalce sie odwidziało spanie po południu. Woli spędzać czas aktywnie ze mną... Tylko ja mam mniej czasu na domowe sprawy.... :ico_olaboga:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 paź 2007, 16:12

Witam !!

U mnie awaria sieci, piszę ze starego laptopa, siedząc u rodziców.

Właśnie co z tym jedzeniem? Pomóżcie rozstrzygnąć o co Jasiowi chodzi - trzecią noc z rzędu budzi się z rykiem do jedzenia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że od 1.00 robi to co godzinę. Minimum 10 minut karmienie, często zmiana pieluchy. Efekt- śpię co 40 minut. Wyliczyłam też że w dzień śpi średnio co 3-4 godziny. Nie skarżyłam się na niego na początku bo był anielskim dzieckiem, ale teraz to jak go kocham, tak z sił opadam. Co to może oznaczać? Czy moje mleko mu nie wystarcza żei głoduje?

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

03 paź 2007, 16:46

babeczki a tu przesylam ciekawy artykuł
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,7 ... &startsz=x

no myslalam zeby czyms oszukac Pyśkę, moze by dluzej pospala :-D :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 paź 2007, 17:43

dziękujemy za miłe słowa dla Milenki...

Sosim u mnie jest podobnie...moja Milenka wcale nie chce smoczka, ani picia z butelki... smoczek wypluwa... :ico_olaboga:
w rezultacie nie dopajam jej niczym...ani glukozą ani herbatką (herbatke uspokajającą piję sama :-D )

a ten artykulik fajny.... my tez śpimy razem z Mileną... :-D i zamierzam tak jeszcze dalej spać... dopóki sie karmimy to jest ok. ponieważ i małej to słuzy i mnie...bo jestem wyspana i wypoczęta... :-D
Marcel spał z nami a pózniej bez problemu przeszedł na swoje łóżeczko...

Moja gwiazda w ciągu dnia też marudnawa...nie umie sama zasnąć.... na dworku tez czasami płacze, szczególnie na początku, bo jak juz zasnie to spi słodko...

oj Basik to sie umęczysz...

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 paź 2007, 18:54

No jedziemy już do domu, pewnie dalej brak sieci. Zatem pa, pa!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 paź 2007, 20:23

A moze sprobujesz Basiu raz dac butle.Na probe.To sama sprawdzisz.A przeciesz nic sie nie stanie od jednej butli :ico_noniewiem:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

03 paź 2007, 20:42

hej dziewczyny,ja tylko na chwile bo mam jeszcze popsuty komputer i czekam jak przyjdzie z serwisu.widze ze mam duzo zaleglosci w czytaniu tyle napisalyscie. veronika jest zdrowa i szybko rosnie.mam nadzieje ze szybko do was wrocimy l calusy dla dzieciaszkow z pozdrowieniami dla mam. :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości