Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 mar 2008, 23:15

Jejki u mnie strasznie namieszala zmiana czasu dopiero o 19 majka dostala papke (marchewka z ryzem) wiec do dwoch godzin powinno byc kapanie i mleczko tak zrobilam ale do teraz jeszcze ja slysze ze marudzi w lozeczku

boje sie troche ze majka nie zaklimatyzuje sie w polsce takie male dzieciaczki przyzwyczajaja sie do swoich domkow a teraz 1,5 miesiaca spedzimy w polsce ciekawe jak to bedzie

majka jest bardzo przyzwyczajona do swojego lozeczka np prawie w kazda sobote spotykamy sie z znajomymi jak oni sa u nas to majka praktycznie sie nie budzi spi sobie grzecznie a jak jestesmy u nich to nawet spiac w lozku co chwilke pobudka tylko sobie drzemie a jak nie spi to trzeba ja na rekach nosic i tak moze nawet do 1 w nocy

[ Dodano: 2008-03-30, 23:25 ]
Jola ja tez mam nadzieja ze taka pogoda juz bedzie na stale ja nie mam zadnych ciuszkow do majki gdyby byly zimno tu w hiszpanii nawet czapek nie ma ja zakladam majce jakies po moich siostrzenicach bo tu niestety nie idzie kupic

Klaudia tobie miesiac a mi tylko dwa tygodnie nie moge sie doczekac ale tez jestem pelna obaw przed lotem

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 mar 2008, 23:58

Witajcie :)
My wrocilismy dzisiaj z Poznania dośc pozno, Ula już spała, więc Ja tylko przeniosłam do łozka, bez kapieli.
Weekend był bardzo udany, w sobote na basenie bylo super, myslalam, że Ulek będzie płakać, ale była bardzo dzielna, popłakała chwilkę tylko na poczatku, pozniej była raczej zadowolona, machała nozkami, jakby płynęla żabka...hehehe niesamowity widok. Zajęcia fajnie były zoraganizowane, w formie zabawy w wodzie przy muzyce, rozne cwiczenia. Przesympatyczne instruktorki :-)
Załączam dwie fotki i zmykam spać, jestem strasznie zmęczona... Miłej nocki :-)
Obrazek
Obrazek

PS. spoznione zyczenia dla Martynki.... duzo zdroweczka... rośnij zdrowo :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-03-31, 08:04 ]
A coz to, ja skonczylam pisanko w niedziele i ja zaczynam w poniedzialek? :-D
U nas nocka super, dwa karmienia, pierwsze o 2, drugie o 5, nam zmiana czasu wyszla na dobre, bo spalysmy rano do 7 :-)
Teraz zmykam na jakies sniadanko i moze mala kawkę :-)
Milego dnia :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 mar 2008, 08:52

Witam, ja też miałam małe zaległości, ale wczoraj byłam w Sandomierzu i nie miałam kiedy zajrzeć. Byłam u siostry, Artur spał całą drogę, później jeszcze się ze starą dobrą znajomą spotkałam (ma chłopca z lipca) i byłyśmy na spacerku, Artur też spał i w nocy rewelacja, odudził się tylko dwa razy a myślałam że będzie tragedia bo tyle przespał w dzień.
Tu mój siostrzeniec Mateuszek śpi sobie smacznie
Obrazek
A później Artur się do niego przyłączył (spał wtedy 1,5 godziny)
Obrazek
Podobne troszkę so do siebie te chłopaki :)

No i mnie wcześniej nie było, więc dziś zdrówka dla MArtynki życzę, żeby nie musiała patrzeć na niedobrą babcię :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-31, 08:54 ]
no i już setną stronę minęłyśmy :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

31 mar 2008, 09:27

czesc wam ja tylko na chwilke u nas nocka bez pobudki Amelka wstala o 7 i dalej spi poszla spac niestety po 23 to wszystko przez te godziny.Uciekam cos robic i potem na spacrek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 mar 2008, 09:59

No i ja sie witam o poranku u nas jednak pomieszalo majka poszla pozno spac wiec mialam nadzieje ze pospi dluzej a ona wstala tak jak wstawala wczesniej tzn o3 i 7 a wczesniej bylo o 2 i 6 i od 7 nie chciala spac dopiero zasnela przed 9 ale juz znowu nie spi

pinko super te zdjecia z basenu ja juz tez nie moge sie doczekac kiedy pojde na basen mam nadzieje ze majce sie spodoba

renia fajne te wasze dzieciaki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 mar 2008, 10:29

witam i ja

Renia, Pinko super zdjecia :ico_brawa_01:

U nas tez sie troche pomieszało z czasem. Patryk spi nadal, Martynka sie obudziła, przebrałam ja,nakarmiłam i zasneła mi na rekach.

piekna pogoda za oknem ale my siedzimy w domu bo jestesmy sami cały dzien :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 mar 2008, 11:08

CleoShe pisze:Kasia, a jaką kaszkę dodajesz do mleczka i ile tej kaszki? Bo też się zastanawiam ostatnio czy nie wprowadzić.


Klaudia ja daję Nestle "kaszka ryżowa". Ale nie wiem czy od tego , czy od mleka (przez 3 ostatnie dni podawałam inne niż Enfamil Premium) Niusia miała dziś rano mega zatwardzenie. Musiałam jej termometrem wyjmowac kupkę :ico_placzek:

Madziarka to jest link do nosidełka które kupilam:
http://www.allegro.pl/item335647722_nos ... delux.html
I serdeczne życzonka dla Martynki :-D

[ Dodano: 2008-03-31, 11:10 ]
Klaudia a tej kaszki daję mniej więcej dwie malutkie płaskie łyżeczki na 120 ml mleka

[ Dodano: 2008-03-31, 11:12 ]
Ja tez chciałabym chodzic z malutką na basen ale niestety u nas nie ma takiego dla niemowlakow, a na zwykły to chyba raczej nie można.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 mar 2008, 11:54

A my byliśmy tylko godzinkę na wietrzeniu bo nas wiatrzysko wygoniło i teraz Artur próbuje łapać zabawki na pałąku, strasznie śmiesznie się przy tym 'rzuca' ma takie nieskoordynowane ruchy :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

31 mar 2008, 12:00

Ja wpadam się tylko przywitać i wracam do porządków wiosennych-ta pogoda mnie natchneła :ico_oczko: :ico_oczko: Miłego,pięknego dnia dla wszystkich

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

31 mar 2008, 12:55

witam kochane wpadam sie przywitac i biore sie za porzadki,pogoda jest poprostu cudowna,wrocilam z rehabilitacji z Mirusiem dzis poznał nowe cwiczonko lezal na brzuszku na takim walcu i pani rehabilitanka odpowiednio go cwiczyla strasznie mu sie to podobalo...Dziewczyny czy wasze dzieci tez juz sie pchaja tak do siadania?Bo moj Mirek to non stop sie dzwoga i siadac chce,a jak mu nie wychodzi to sie zaraz zlosci i placze...Wogole slini sie i gryzie wszystko jakby mu zeby szly :ico_szoking: ale to przeciez za wczas jeszcze :ico_noniewiem: .......

Pozdrawiam ide sprzatac buziolki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość