Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2008, 20:52

jak przeczytałam to wszystko mojej mamie to stwierdzila że Julka to geniusz w kwestii mówienia
hehhe, bez przesady :ico_wstydzioch: Tak sobie plecie, ale do geniusza jeszcze jej daleko :-D
caro pisze:a moze ja leniwiec jestem
ooo na pewno nie! Ja sobie tez tego nie wyobrażam :ico_olaboga: Dla mnie z nią spacer do pobliskiego sklepu to nie byle jaki maraton :ico_noniewiem: MróweczkaI ja zapomniałam Wam pogratulować :ico_wstydzioch: No więc gratuluję :-D :ico_brawa_01: A pochwalisz się swoim nowym mieszkankiem? :ico_wstydzioch: Pokaż fotki, to zrobimy wirtualną parapetówkę :-D

Brzuch mnie boliiiiiiii

[ Dodano: 2008-09-12, 20:53 ]
:ico_szoking: setną stronę zaczęłam :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 wrz 2008, 00:37

No to ide napic sie czegos na ta nasza stowke :-)

Ja sie tez chetnie pisze na wirtualna parapetowe.Dawno nie bylam na takiej imprezie.

[ Dodano: 2008-09-13, 00:39 ]
Caro-no jak on Ci tak pozno chodzi spac,to znaczy,ze ta 6 godzina to jego natura ,nie mam pojecia jak Ci pomoc i z Twojego skowronka zrobic sowe :ico_noniewiem: Moj chodzi kolo 22 spac,ale spi do 9-10 rano.Oczywiscie budzi sie kolo 6 ,ale daje mu butle i spi dalej(na szczescie)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 wrz 2008, 10:30

Hej
Ja tylko wpadłam się przywitać i kawkę wypić :-) U nas leje, więc siedzimy w domu i oglądamy po raz 1000-czny wesele :ico_olaboga: :-D Jakbym wiedziała, że tyle razy przyjdzie mi to teraz oglądać, to bym po swoim weselu nie oglądała na pewno :-D
Moja panna chodzi spać max o 21, ma czasem drobne przerwy na picie, ale w miarę jak robi się chłodniej to coraz mniej. Budzi się ok 6- 7 na kaszkę i czasem albo zaśnie, albo wstajemy już... Dziś udało się nam pospać do 9 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tzn mi, bo mała wstała jakieś 30 minut później. A obudziła się tak wygłodniała, jakby od tygodnia nic nie jadła. Od razu się darła JEŚĆ JEŚĆ, w samym pampersie chciała do kuchni, do fotelika lecieć :-D :-D :-D
No, koniec dobrego, kawkę wypiję w biegu, bo moje dziecko chyba myśli, że je opuściłam :ico_oczko: Do potem. Miłego weekendu życzę

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 wrz 2008, 13:17

ja też sie piszę na parapetówe, no moze bezalkocholową dla mnie :-D , ale co tam

katrin pisze:Caro-no jak on Ci tak pozno chodzi spac,to znaczy,ze ta 6 godzina to jego natura ,nie mam pojecia jak Ci pomoc i z Twojego skowronka zrobic sowe


nie ma co dumać, tylko juz sie razej do tego przyzwyczaiła, a ze od grudnia dojdzie jeszcze Filipek do nocnych pobudek, to nie ma co się rozpieszczać :-D

Kolka pisze:hehhe, bez przesady Tak sobie plecie, ale do geniusza jeszcze jej daleko


wcale nie daleko :ico_nienie: , bardzo dużo mówi jak na swój wiek :-)

a ja dziś tez zapraszam na imrezkę, bo dziś mamy Obrazek rocznicę ślubu

[ Dodano: 2008-09-13, 13:25 ]
i jeszcze obiecane zdjęcie

mój dzisiejszy brzuchal :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 wrz 2008, 15:05

caro, W 5 rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: a brzusio śliczny masz. W ogóle z Twoich fotek widzę, że jakaś radość i miłość z Ciebie promienieje, nie pamiętam, czy w ciąży z Oskim miałaś tak samo, ale teraz aż zarażasz radością :-D
A ja posprzątałam i padłam jak kawka. Dostałam @ i mam dzień z życiorysu wyjęty... Boli...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 wrz 2008, 16:53

Kolka pisze:Dostałam @ i mam dzień z życiorysu wyjęty


a co to jest @, bo nie pamiętam :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Kolka pisze:W ogóle z Twoich fotek widzę, że jakaś radość i miłość z Ciebie promienieje


no co ty :ico_wstydzioch: , dziękuję :-)

Kolka pisze:nie pamiętam, czy w ciąży z Oskim miałaś tak samo,


chyba dlatego,że wtedy nie miałam cyfrówki i nie wklejałam zdjęć :ico_haha_01:

a ja stadnardowo objedzona i nie mogę się ruszyć :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 wrz 2008, 20:25

hej Laseczki, nie mam dzisiaj czasu tu posiedzieć, ale od poniedziałku was nadrobie, bo wreszcie mamy koniec remontu, jak ja się ciesze.!!!!!!!!!!!!! :) i jestem bardzo nim zmęczona, a zdjęcia wkleje w poniedziałek bo dzisiaj jeszcze jakiś film oglądniemy i do wyrka, moje maleństwo już od 30 min śpi, ale jest troszke przeziębiony, z naska mu katarek leci. Och chyba bedzie ciężka noc, bo jak ma katar to co chwile się budzi.

no to Pa

[ Dodano: 2008-09-13, 20:25 ]
caro, pieknie wyglądasz a brzucholek to wcale nie taki duży.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 wrz 2008, 23:39

Caro-ode mnie tez wszystkiego najlepszego z okazji 5 rocznicy,zeby Wasza milosc z dnia na dzien byla mocniejsza,bo najlepsze co kazdy tata moze zrobic dla swojego dziecka(dzieci) to z calych sil swoich kochac swoja zone,a mama swego meza.Takiego domu pelnego milosci Wam zycze.I Kolka ma racje-promieniejesz od srodka,szkoda,ze nie mialas wtedy aparatu cyfrowego.Jak na Ciebie patrze to,az juz chce tez byc znowu w ciazy :ico_haha_02:

Hektorka-to czekamy do poniedzialku .Zycze zdrowka dla Kamilka.

Kolka-naprawde masz geniusza i sie nie wykrecaj.Moj tak patrzy na Teletubisie jak Twoja na wesele.Moj na nasze nie moze patrzec bo prawdziwe wesele ciagle przed nami :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 wrz 2008, 09:11

katrin pisze:Jak na Ciebie patrze to,az juz chce tez byc znowu w ciazy


no to do dzieła :ico_haha_01: ...a jak tam wyniki, coś tam gin ci ostanio robił, tak?

Hektorka no pisać pisac, widzisz,ze nasz wątek to raczej kiepsko się prezentuje...

a tak wogóle to miłej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 wrz 2008, 10:19

ja na chwilke...załapac siena setna stronke :-D

[ Dodano: 2008-09-14, 10:32 ]
załapałam sie wiec teraz napisze jakiegos posta...

caro najlepszego z okazji rocznicy ślubu

Kolka z tych słów co wypisałasze Julcia mowi moj umietylko nonono...normalnie Ona jest fenomen w tym gadaniu :ico_brawa_01: az szczena opada...
:ico_szoking:
u nas to z gadaniem ciezej pewnie bedzie tak jak u Kasika i Katrin bo odrazu 2 jezyki dziecko bedzie łapac...tak mi sie wydaje ze bedzie ciezej...

kolka pochwale sie mieszkankiem ale nie dzis :-) i czego gratulujesz??

katrin moj tez nagina teletubisie...moim zdaniem to bajka wlasnie dla takich małolatow i tylko Oni ja rozumieja... :-D

wczoraj wypuscilismy sie bez wozka znowu...tzn z wozkiem ale zostal w bagazniku niewyjety...i moj kochany Synalek tak ładnie chodzil z mama za raczke...juz nawet tak nie zwiewa,biegac biega ale niezwiewa w druga strone jak kiedys...przyzwyczail sie juz chyba i woli chodzic niz siedziec :-) pamietam jak w wozku mu sie szybko nudzi i Go wypuszczalam to wylatywal jak z buszu i Go ganialam wszedzie a teraz jest luksik :-D

caro a z tym denerwowaniem sie to masz racje...moj tez nieumie mi wszystkiego wytlumaczyc i sie strasznie denerwuje...a jak ja mu cos tlumacze a jest nie po Jego mysli to wtedy :ico_olaboga:

a wiecie co jak krzykne na Michala lub On na mnie przylatuje mały obronca i sie awanturzy zeby cisza byla hehe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość