Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 mar 2008, 11:37

kwiatunio pisze:ja mam dopiero 29 :ico_oczko: :ico_wstydzioch:


:ico_szoking: to dlaczego ja mam 100 ?... :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-26, 11:02 ]
Asi mi wlasnie zasypia i chyba pojde sie polozyc kolo niej jak zasnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

26 mar 2008, 13:10

dziendoberek :-D :-D :-D :-D
ja tez mam 100 str.
DZiewczyny nie miejcie wyrzutów, jak macie troche czasu dla siebie, a ktos inny zajmuje sie dzieckiem, szczegolnie jesli to rodzina.w koncu jak naładujecie akumulatory, to jestescie duzo fajniejszymi mamami :-D :-D :-D a po takiej rozłące ile czasu razem chce sie spędzac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla Julki- takie dorosłe podejscie,pozazdroscic :ico_brawa_01:
Kasia wykorzystuj dziadków na maxa :-D
Anuszka wspólczuje Ci. ja nie spie od 7.30 i chetnie bym poszla do wyrka na dluzszą drzemke :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: jak Basia :ico_brawa_01:
Milego dnia :-D :-D u mnie zapowiada sie piekny dzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 mar 2008, 13:54

Barbara pisze: to dlaczego ja mam 100 ?...


możesz sobie ustawić sama ile chcesz miec postów na strone i ile tematów na głównej stronie masz cos takiego jak PREFERENCJE na samym dole chyba po prawej stronie...

ja wypiłam 1litr napoju TIGER do tego 2 kawki i tak padam na twarz...za oknem pada śnieg,jest zimno i nieprzyjemnie :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

26 mar 2008, 18:24

Mały ma się chyba dobrze, tylko te wzdecia zaklocaja spokoj.. no ale nikt nie owil, ze bedzie łatwo.. ! :ico_noniewiem: Zaraz maz wraca, wiec moze odpoczne, bo padam na pysk. Ciezko sprawic, by dziecko bylo spokojne i szczesliwe, dom posprzatany, pies wyprowadzony, pranie wyprane i wyprasowane... i ja jeszcze dobra kochanka sowjego meza.. :-) :-D ale na razie jakos daje rade, ciekawe jak dlugo!??? jakie u Was byly poczatki???

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 mar 2008, 18:51

Anuszka pisze:jakie u Was byly poczatki???


ja przez pierwsze 1,5 miesiąca leżałam z "cyckiem" :ico_wstydzioch: :ico_oczko: na wierzchu bo Julka potrafiła mi ssać po 2 lub 3 godziny,zasypiała na 15 minut...męczyłam się a wystarczyło kupić sztuczne mleko :ico_olaboga: ja na szczęście nie miałam wszystkiego na głowie bo mieszkamy z teściami i bardzo mi teściowa pomagała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

26 mar 2008, 20:13

kwiatunio, czyli kupilas sztuczne mleko i przestalas z piersia? a kiedy to bylo..? ja planuje karmic przez 6 miesiecy jakies, jak sie uda..

Awatar użytkownika
kasia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 26 lut 2008, 20:04

26 mar 2008, 20:38

Anuszka ja też małą odstawiłam szybko od cyca.Karmilam ją przez miesiąc,ale to była męczarnia tak samo dla niej jak i dla mnie,bo miałam słaby pokarm i potrafiła budzić się do karmienia co pół godziny albo co godzinę.Po miesiącu byłam już tak zmęczona i zdesperowana,że postanowilam ją przestawić na sztuczne mleko NAN i jak ręką odjął,spała 4 godziny a nawet 5 spokojnie mogłam z nią iść na spacerek,ale dodatkowo poiłam ją koperkiem żeby nie miała kolek.No i wkońcu przesypiała całą noc jka dałam jej jeść o 21-ej tak do 6-ej rano spała.Może też powinnaś pomyśleć o przestawieniu małego bo szoda mi Was bidulki :cry:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 mar 2008, 20:52

Anuszka, mnie bardzo duzo pomagala mama, ale ja to inna bajka, bo ja przeciesz sama Asi nawet nie przenioslam, a moj eks mial od poczadku w d...
A jesli chodzi o karmienia, to ja karmilam przez 3 miesiace i w nocy tez tak co 2-3 godziny :ico_noniewiem: , wiec tez wiem wymeczylam jesli chodzi o karmienie, bo mialam jeszcze za duzo pokarmu, a Asia nie potrzebowala tyle, i jak sobie nie odciagnelam to mi sie kamyki z piersi robily

kwiatunio pisze:za oknem pada śnieg,jest zimno i nieprzyjemnie :ico_noniewiem: :ico_placzek:


u mnie to samo... :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 mar 2008, 20:55

witam :-D

kwiatunio pisze:Barbara napisał/a:
do 100 zapisanej przez nas strony hihi


ja mam dopiero 29 :ico_oczko: :ico_wstydzioch:


a ja mam 34 :-D

Anuszka, współczuje nieprzespanej nocki :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

jakie u Was byly poczatki???
_________________

oj nieciekawie nie dawałam sobie rady sama ze wszystkim :ico_olaboga:
Ada wymagająca ciągłej opieku ,sprzątanie ,pranie ,gotowanie ,zakupy i wszystko sama musiałam robić bo niestety nie mamy nikogo w pobliżu kto by mi pomógł , mąż pomagał tyle ile mógł ale wiecie jak to faceci :ico_oczko: .Jakoś z czasem wszystko sie unormowało i teraz jest ok.Choć czasem wyjechałabym po prostu gdzieś i odpoczeła sobie tak naprawde.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 mar 2008, 21:23

Czesc dziewczyny pozwole sobie dolaczyc :ico_wstydzioch: mam naimie Marta urodzona 16.07.1981 :-) pochodze z Paznania a od 3 lat mieszkam w UK dokladnie Bristol

[ Dodano: 2008-03-26, 20:24 ]
zapomnilam jeszcze dodac ze jetem w 13 tyg :ico_ciezarowka: i na poczatku pazdziernika spodziewmy sie bobo o jeszcze niezidentyfikowanej plci :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość