Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 paź 2008, 22:49

martinka, witaj

Mi dopiero udalo sie polozyc Nathana, prawie 2 godziny dawal mi w kosc, nie wiem co go dzis naszlo :ico_olaboga:

Dowiedz sie o prywatnego gina bo tu bardzo tanio przyjmuja Marlena chodzi i placi 100 koron za wizyte z usg , i juz nie musi chodzic do przychodni.

Wspolczuje ci zapierdzielu w pracy , wyobrazam sobie jak sie meczysz juz tam. A na ile dostaniesz teraz konkrakt??

No i udanego pobytu w Polsce oraz wesolej zabawy na weselu, wybaw sie tam za nas :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-07, 22:50 ]
Aha i jak wrocisz to tam powiemy ci jak foteczki dodac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 paź 2008, 23:01

marinka ja sie czuje bardzo dobrze od poczatku :ico_ciezarowka: sie dobrze czuje i tak caly czas jest dobrze oby do konca tak bylo :ico_sorki:
<michael kopie a wiec super bo juz czuje ze mam tam w brzuszku czlowieczka :-D
termin porodu mam na 15 lutego a ty??
a poza tym to jestesmy z mezem na tym samym etapie zalatwiania spraw co ty :-D
a wiec paipery o pozwolenie o pobyt staly sa juz na policji i czekamy az przyjdzie potweirdzenie wtedy szybko do skatetaten po numer personalny staly i gotwe
bo mezulek tydzien temu dostal umowe na stale :ico_brawa_01:
bardzo szybko nam to poszlo bo maz tylko miesiac pracowal na probe a teraz na stale :-D
moj maz jest mechanikiem i pracuje w wrsztacie
a ty gdzie pracujesz??
pozdrawiam

Awatar użytkownika
martinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2008, 15:13

07 paź 2008, 23:38

Izunia, staram się uważać na każdym kroku, w pracy wiedzą, że nie wolno mi dźwigać, więc przynajmniej tego nie każą mi robić, inaczej noga ani ręka by tam moja nie postała :) :ico_nienie: Ale mimo wszystko jest cholernie ciężko, myślę, że jeszcze max miesiąc i odpuszczam - dla naszego bobaska!
U nas pogoda przyzwoita, dziś nawet nie padało, o dziwo, słoneczko się próbowało nawet wyjrzeć parę razy(ale to widziałam tylko jak byłam na przerwach), bo dziś to wyjeżdzałam do pracy o 5 rano to ciemno i jak wracałam o 19 to samo ;)Napisz jak wasze staranka w tym miesiącu?

Siunia, oj to strasznie późno,musisz go przyzwyczajać do wcześniejszej pory, choć wiem, że łatwo się mówi.Pewno Nathanek miał dziś zły dzień albo się nie wyspał, albo może nie najlepiej się czuł.Jutro będzie lepiej:)

Siunia, właśnie muszę zacząć chodzic tu do lekarza, nie czekając na ten stały numer.Teraz jak będę w Polsce, to w piątek pójdę do gina i dowiem się czy wszystko ok.Bo martwi mnie jeszcze torbiel, którą mam na lewym jajniku, miesiąc temu miała 6 cm :( A ten jajnik mnie tak bardzo kłuje, że czasem nie mogę chodzic.Mówię Wam kochane, aż się boję iść do tego lekarza.
Siunia, a kontrakt, to dostanę tylko na pół roku teraz od października, ale chyba do stałego numeru personalnego to wystarczy.

Wybawię się wybawię Siunia, tylko mój Mężulek nie lubi za bardzo tańczyć :ico_placzek: a ja wprost przeciwnie.No ale może się przelamie, na weselu nawet chulaliśmy nieźle :)Foteczki będą na pewno.

Manenka,no to cieszę się kochana, że czujesz się znakomicie, ja w sumie też nie powinnam narzekac, tylko mnie ta wczesna pora wstawania nie odpowiada, bo wstaję o 4 rano i mi jest słabo i wymiotuję tak 2,3 razy w tygodniu z rana własnie po wstaniu.Później jest już ok tylko już w pracy jak jestem czasem słabo mi jest i prawie mdleję.Nie wiem dlaczego tak, może to przez skoki ciśnienia, albo spadający cukier?Nie wiem.

Mówisz, że czujesz kopniaczki :) to musi być cudne uczucie.Ja jestem dopiero w 13 t.c.(termin 13 sierpień) więc jeszcze kilka tygodni poczekam sobie.W ogóle to strasznie się cieszę, że udało Ci się Manenka zafasolkować :) :ico_ciezarowka:

Widzisz jak fajnie Wam się wszystko ułożyło :) mąż musiał się bardzo spodobać.Umowa na stałe wiele uprości i będzie lekarz bezpłatny a pozwolenie da pieniążki za becikowe :) a to niemała sumka.Fajnie, że łączą nas wspólne sprawy, może nawet nasze bobaski się poznają niebawem :) kto wie...

Manenka, ja razem z mężem pracujemy w firmie, która produkuje sałatki przeróżne, owoce pokrojone.Ja robię na produkcji przy taśmie i wycinamy głąby z sałat, kapusty, które taśmą idą do mycia, suszenia, a potem sa pakowane.To tak w skrócie wielkim.Ale pracujemy przez polską agencję niestety.

Dominisia, gdzie jesteś?

Dobrze kochaniutkie, to ja już lecę spać, bo jutro pobudka o 6 rano.Trzymajcie się cieplutko i do zgadanka w poniedziałek, bo już wtedy wracamy.

Papatusie

[ Dodano: 2008-10-07, 23:44 ]
Jeny co ja napisałam :ico_puknij: hehe, termin mam na 13 kwietnia a nie sierpnia :) to chyba przez zmęczenie dzisiejsze, w ogóle to widzę, że jestem jakaś rozkojarzona w tej ciąży ;)
Zmykam juz na pewno do poniedziałku.papa

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

08 paź 2008, 10:04

martinka, a gdzie ty i mąz pracujecie??
Jak w tm miesiącu hmmm... zobaczymy dzisiaj mam 29dc ale boli brzuch :((

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 paź 2008, 12:38

martinka pisze:martwi mnie jeszcze torbiel, którą mam na lewym jajniku, miesiąc temu miała 6 cm :(
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , wpolczuje, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Co do zasypiania Nathana to ciezko usawic takiego malucha , ale caly czas sie staram, no i ostsnio nawet ladnie zasypial mi 19-21 , a ostatnio rozdrazniony chyba przez zabkowanie jest , bo caly czas dziasla go swedza. No nic przezylam zabkowanie Milana to i Nathana tez sie przezyje :ico_oczko:

A twoj maz nie ma dluzszego pozwolenia na pobyt??

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 paź 2008, 12:53

Izunia pisze:martinka, a gdzie ty i mąz pracujecie??

martinka pisze:ja razem z mężem pracujemy w firmie, która produkuje sałatki przeróżne, owoce pokrojone.Ja robię na produkcji przy taśmie i wycinamy głąby z sałat, kapusty, które taśmą idą do mycia, suszenia, a potem sa pakowane.To tak w skrócie wielkim.Ale pracujemy przez polską agencję niestety.

siuni mąż też pracuje w takiej fabryce tylko jako mechanik :-D
martinka pisze:Widzisz jak fajnie Wam się wszystko ułożyło :) mąż musiał się bardzo spodobać.Umowa na stałe wiele uprości i będzie lekarz bezpłatny a pozwolenie da pieniążki za becikowe :) a to niemała sumka.Fajnie, że łączą nas wspólne sprawy, może nawet nasze bobaski się poznają niebawem :) kto wie...

ja mam bardzo taniego ginekologa prywatnie a wiec państwowo nie chodzę bo za wizytę z USG płacę 100kr a z badaniami krwi i moczu 150kr a wiec taniej niż w Polsce :-D
a mam nadzieję , że my i nasze maluch się poznają :-D
to z terminu porodu mamy 2 miesiące różnicy :-D

a napisz nam coś więcej o sobie
gdzie mieszkałaś w Polsce, ile masz lat? i takie tam
bo o nas to już chyba wszystko wiesz
ale jak masz pytania to śmiało zadawaj
pozdrawiam
udanego zabawy :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

09 paź 2008, 09:42

Kobietki jaka macie pogodę???

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 paź 2008, 21:28

Izunia, witaj a sloneczko dzis zaswiecilo, pewnie dlatego ze udalo nam sie kupic dom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 paź 2008, 10:13

siunia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to to słoeczko na pewno dla was zaświeciło!!!!!

Awatar użytkownika
martinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2008, 15:13

14 paź 2008, 18:27

[shadow=red][/shadow]Witajcie dziewczynki!!! :-D

Siunia,ogromniaste gratulacje z racji zakupu własnego gniazdka :ico_brawa_01: Podeślij kochana jakieś fotki,Ale fajowo!Napisz coś więcej.

Jestem już w Norwegii,Kochane weselicho się udało, na serio było cudnie.Spaliśmy w takiej typowo góralskiej chatce, mężulek z samego rana po przyjściu z pierwszego dnia napalił w kominku i było mega romantycznie :) Mówię wam jaki miałam ogromny apetyt, jadłam wszystko to co podawali na stół, a na następny dzień aż do teraz przeżywam skutki obżarstwa, męczy mnie potworna zgaga :ico_zly: , nie wiem już co robić...
Nie wiecie, czy Ranigast to można brać w ciąży?

W piątek byłam u gina, na moje nieszczęście poszłam do tego u którego jeszcze nigdy nie byłam i mówię wam tragedię przeżyłam, myślałam, że wyjdę z gabinetu zanim jeszcze zaczął mnie badać, potem już było tylko gorzej, ale ponieważ nie mieliśmy samochodu, czasu a była już godzina 19 pomyślałam, że muszę to jakoś wytrzymać.Powiem Wam w skrócie, że badanie było cholernie bolesne, aż płakałam i mało nie straciłam przytomności.Koszmar jakiś.Stwierdził, że torbiel to normalne, ale mam ją nadal niestety . Z tych lepszych wiadomości, to to że dzidziuś rośnie jak na drożdżach i jest starszy wielkościowo o tydzień (14 t.c.) niż to wynika z symulacji ostatniej miesiączki(13 t.c.).Na koniec wydrukował mi zdjęcie maluszka, śmiesznie wygląda strasznie. :ico_haha_01:

Manenka,pytałaś o mój wiek, więc mam 25 lat, pochodzę z Włoszczowy k/Kielc(pewnie kojarzycie tą miejscowość z Gosiewskim-i słusznie :))
Ale przez całe studia i rok później mieszkałam najpierw sama potem z mężem w Częstochowie.Tam też po studiach pracowałam 8 miesięcy i w maju tego roku przyjechaliśmy tutaj do Norge :) czego nie żałowaliśmy nigdy do tej pory.

Dziewczynki moje odezwijcie się co u Was słychać, Izunia przyszła @ ? Trzymam kciuki oby nie.

Manenka, zdradź mi jak wkleić fotki, to wrzucę z weselicha, no i jedno maleństwa w brzuszku :) Buziaczki dla Was!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość