Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 mar 2009, 11:58

izuś_85, jak już teraz masz E praktycznie to po porodzie jeszcze robią się bardziej nabrzmiałe i przynajmniej jeden stanik trzeba mieć jeszcze rozmiar większy (wiem z doświadczenia :ico_oczko: ) Ja mam taki jeden do karmienia i on niby fajny jest ale osobiście wolałam zwykłe, w tych do karmienia to po domu brykałam
Ten fotelik bardzo fajny, mam podobny z Arturka, starcza na około 8 miesięcy więc naprawdę nie warto takiej kołyski kupować za nie wiadomo ile kasy, ta przystępna jest :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 mar 2009, 12:24

Renia0601, dzięki za radę, tak też myslałam, ze nie bede kupować drogiego fotelika dla niemowlaczka, ważne zeby miał atest i wewnętrzne pasy

porządniejszy kupie następny fotelik, bo z tego co wiem dla starszych dzieci starcza na dłuzej

co do stanika musze kupić wiekszy czyli E bo kupiłam usztywniany DD i za mały już jest, a teraz chce taki co "rośnie" razem z biustem, bezszwowy... a dwa do karmienia sie też przydadzą, choćby na początek na obolałe sutki...

już mnie piersi tak nie bola jak na poczatku, czasem w nocy jak za długo śpie na jednym boku... za to Przemek jest wniebowziety :-D ze ma na co popatrzeć :-D :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 mar 2009, 12:51

izuś_85, ja ciebie tez bardzo poprosze o przepisy. Uwielbiam eksperymentowac w ciachach. A tym drożdzowym i świeżymi truskaweczkami takiego smaka mi zrobiłas, że ho ho.

Ja miałam takie staniki kupione tez na allegro tylko ze dużo tańsze, chyba po 13 zł albo cos około tej ceny ale po kilku praniach sie po bokach zdeformowały i nieładnie odstawały. Na początku były bardzo przydatne a później wolałam już zakładać normalne, ładniejsze staniki, zwłaszcza latem do letnich bluzeczek. A wogole to karmiłam piersią przez 11 miesięcy.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 mar 2009, 12:57

olala, powrzucam przepisiki jak tylko wytargam mój sekretny zeszyt z rodzinnymi przepisami :-D :-D

znów jestem głodna, rano wsunełam chlebek ze smalcem, w sobote zrobiłam ponad trzy litry domowego smalcu z boczkiem, cebulą czosnkiem.... mniam

a teraz chyba nadchodzi smak na placki ziemniaczane :-D zaraz idę pofedrowac w lodówce, moze sie dokopie do czegoś pysznego...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 mar 2009, 13:04

smalec - mniam, mniam, kurcze, ty to potrafisz izuś smaka narobic.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 mar 2009, 13:13

olala, nie chce cie bardziej ciagnać za żołądek, ale ten smalec jest tak pyszny ze znów wygrał z plackami i wsuwam kolejne kanapeczki, a te skwareczki- w pojemniku jest ich na wysokosć 10cm, a tego samego "białego" wyszło tylko 1,5 cm... mmmniam same skwareczki

ide za chwilkę z psem na spacerek, potem jakiś szybki obiadek i jadę na egzamin :ico_placzek:

życze miłego dzionka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 mar 2009, 13:24

no te skwareczki takie domowe tez bym może i zjadła :-)
co do stanika musze kupić wiekszy czyli E bo kupiłam usztywniany DD i za mały już jest, a teraz chce taki co "rośnie" razem z biustem, bezszwowy
ja mam teraz tai bezszwowy uniwersalny (nie taki jak pokazywałaś) i jest do d... może na mniejszy biust bo mój to wygląda fatalnie w tym, takie cyce rozlane na boki i w moim przypadku klapnięte, blee zaraz poszukam jaki mam (jedyny dobry teraz)

[ Dodano: 2009-03-09, 12:53 ]
http://www.allegro.pl/item572931539_unn ... ami_m.html
coś takiego, nie 100% ale na tej zasadzie

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

09 mar 2009, 16:00

izuś nie dręcz mnie :-D za mną też ostatnio chodzi smalec, ale wolę oszczędzać wątrobę. A placki ziemniaczane to też dziś za mną chodzą, ale mam już rybkę więc trzeba zjeść. Najwyżej jutro pomyślę o przecierakach i zupka ogórkowa do tego mniam :-D
A dziś znowu bolą mnie lędźwie, chodzę jak kura z pierwszym jajem bo ciężko mi się wyprostować o schylaniu nie mówię :ico_placzek:
Wczoraj byłam u rodzinki i dostałam 2 wory ciuszków. Część powyrzucałam bo się nie nadawała, ale jasne ciuszki już wyprałam i się suszą. Jeszcze zostały do wyprania kolory i białe, ale poczekam na mamę bo niektórze rzeczy to nie wiem jak prać i boję się że się sfilcują albo pofarbują.
Wiecie co, wstyd się przyznać, ale tak się zaczytałam że zapomniałam że wstawiłam sobie wodę na herbatę i czajnik mi się spalił! :ico_olaboga: :ico_szoking:
Dopiero jak poczułam swąd to mi się przypomniało! Masakra! Jeszcze trochę a puszczę z dymem całą chatę bo ostanio mam taką sklerozę! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

09 mar 2009, 18:54

Mnie wczoraj naszło na fasolke po bretońsku :-D najadłam sie jej na kolację :ico_puknij:
a dzisiaj cały dziń jestem jak balon i boli mnie brzuszek :ico_zly:
a dzis się doprawiłam bo na obiad zaserwowałam sobie to samo :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

09 mar 2009, 19:41

a ja dzisiaj grochówkę ugotowałam :-D :-D :-D
strach się bać!:) ale pyszna wyszła...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość