Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

03 lut 2011, 23:07

właśnie zobaczyłam małą Nell :) super, że już są wszyscy razem :))

Pozdrawiam! przepraszam za nieobecność..

[ Dodano: 2011-02-03, 23:15 ]
doczytałam Was :)

Asia, brawo za postępy Emi :)) My albo pod koniec lutego, albo po urodzinach zaczniemy odpieluchowywanie :) zobaczymy jak Nam pójdzie
jedwabna, Antoś też już nie śpi w dzień od dłuższego czasu (ostatnią drzemkę w dzień miał może w listopadzie). czasem jeszcze zdarzy Mu się usnąc na spacerze ok 16-18, ale maks 19.40 Go budzę i ładnie idzie spać po 21 :)
donatka zdrówka!
Marcia zdrowia dla Milenki :*
graz, jaki Szymek duzy :) Antoli waży 12,9kg a mierzy coś koło 87cm i chyba jest najmniejszy ze wszystkich ;)

Ostatnio Antoś ma dnie pełne wrażeń - albo basen, albo kraina zabaw, albo skakanie po kałużach itp.. :) będąc piąty raz na basenie zaczął sam pływać (z rękawkami i pianką na pleckach) :)) a dziej (6raz) pływaliśmy z pół godzinki, przy czym znowu sam chciał iść pływać na dużym basenie :) a później jeszcze w brodziku się pobawił :) jeśli pogoda dopisze, to idziemy też jutro - wózkiem, więc mam nadzieję, że nie będzie padać. Później jeszcze w sobotę, niedzielę i we wtorek :)
Dwa razy byliśmy nad morzem i niestety Antoś go nie zobaczył, bo zasnął jeszcze w samochodzie ;) byliśmy też w ZOO :) zachwycony, że głowa mała :)) tak pędził całą drogę ;) myślał chyba, że zwierzęta pójdą i nie zdąży ich zobaczyć ;))
W czwartek wracamy już do Polski... Tydzień odpoczywamy i na 2tygodnie do J jedziemy.. po czym wracamy na bilans, urodziny i szczepienie, i znowuż do J, ale już na dłużej (prawdopodobnie.)
Po powrocie do Polski chcę z Antosiem raz w tygodniu na basen chodzić :) mieszkam w dużym mieście i nawet basenu nie ma ;/ jedynie są prywatne, na których trzeba za pół roku z góry zapłacić za zajęcia, a ja chcę rekreacyjnie tylko chodzić. a do najbliższego AquaParku mamy spory kawałek..samochodem byłoby blisko, bo przez Niemcy się szybko jedzie, a PKSem to kilka razy dłużej jest.. niedaleko J jest AquaPark, więc fajnie, będzie gdzie chodzić :)

Się trochę rozpisałam ;p i uciekam :) kolacyjka i spać :) dobranoc :)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

04 lut 2011, 00:39

dzis mam jeszcze w planach popakowanie do pudla ciuchow z ktorych juz wyrosł :ico_olaboga:
u mnie własnie dwa pudełka duże juz stoja i czekają jak sie troche cieplej zrobi bo tam dużo rzeczyz zeszłego lata to wystawie na allegro
W zabawkach jakis czas temu zrobiłam porządek i te dla "maluchów" juz nie mam a te co sie psuka to na bierząco wyrzucam tylko Emi nie moze widziec bo by mi z kosza wyciagneła spowrotem mówiąc MOJE :-)

Niktusia to przynajmniej wam czas miło i przyjemnie leci :-D

Ja Nelunie tez juz widziałam :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 lut 2011, 09:55

witam :)

załapałam się na 100 stronkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

niktusia ja już zdrowa :-D , ale Wam fajnie i miło czas leci, super, że Antosiowi się podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

ja też już widziałam Nell na nk :-D ,

do nas za godzinę babcia przyjedzie, a ja upiekę 2 placki skoczę na zakupy, bo jutro i pojutrze mamy gości :-)

[ Dodano: 2011-02-04, 09:20 ]
ale u nas wietrznie :ico_olaboga: , do tego śniego pada :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

04 lut 2011, 11:18

Wczoraj mieliśmy wizyte u ortopedy. Od rana słoneczko i na plusie i nagle zmiana pogody, i do ortopedy jechaliśmy już w śnieżycę. No ale dojechaliśmy, niby ludzi nie było, więc się ucieszyłam, że w koncu normalnie nas przyjmnie... i co .. mieliśmy na 16.15, a weszliśmy o 17.30!!! Skandal, oczywiście swoich znajomych informowali telefonicznie, żeby przyszli później. Na szczęście Asia szalała na korytarzu, szalała i podrywała jakiegoś faceta

Ortopeda kazał Asi się przejść, potem posprawdzał nóżki, mięście i oznajmił, że on tu nic nie widzi, więc mamy ją tylko obserwować, jak np. stawia nóżki przy chodzeniu i na wizytę za rok... Dostała kilka ślicznych naklejek i lizaka Nimm2

Asia jechała pierwszy raz w większym foteliku Szymcia i z początku bała się, ale potem jej chyba się spodobał, że widzi z przodu auta bo bylo - brum, brum

Szymuś ponoć był bardzo grzeczny,nawet babcia mogła spokojnie pooglądać TV.. co rzadko się zdarza, bo musi być bajka.

Po przyjeździe nawet nie kąpałam Asi, zjadła trochę i padła.

Spała do 2.30 i wołała - Am , więc mamusia musiała iść zrobić. Później spaliśmy sobie do 7.00.

A co do wzrostu Asi - wczoraj szok przeżyłam. Mamy sąsiada starszego od Asi o 2 miesiące, widziała go dokładnie jesienią , chudy i dłuuugi, Asi przy nim na bobaska wyglądała. A tu wczoraj staneli koło siebie - Asia jest od niego o pół głowy większa

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 lut 2011, 23:43

Dziękuję za miłe slowa i gratulacje

wrzucialm zdjęcia na lutówki i opis porodu to możecie sobie poczytac jak chcecie :-D

milo mi jest , że tak to przeżywacie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

05 lut 2011, 00:40

Dziękuję za miłe slowa i gratulacje

wrzucialm zdjęcia na lutówki i opis porodu to możecie sobie poczytac jak chcecie :-D

milo mi jest , że tak to przeżywacie :ico_buziaczki_big:
idę podczytać :) jak się czujecie? I jak Mike zareagował? :) buziaki dla Was! :*:**:*

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

05 lut 2011, 18:43

uznaje metode że jak zdejmujesz pampka to juz go nie zakładasz
no tak najlepiej wiec jak macie nie za ciepło w domu
w domu mamy bardzo ciepło, ale na dworku zimno raczej jest....wiec zesiusianie się na dworzu może chorobę przynieśc, a tego ni9e chcemy :ico_nienie:

stawiamy torta bo wczoraj stuknęły oskarkowi 2 latka.... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: a do tego :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Manenka jeszcze raz gratulacje, Nell jest słodka, cudna i kochana :-)

jutro imprezka w restauracji, planowaliśmy roczek w niej zrobić ale mały sie rozchorował wiec 2 urodzinkami stratę nadrobimy :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

05 lut 2011, 20:01

Ojej, przegapiliśmy

Sto lat Oskarku :ico_tort:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2011, 20:28

ale mialam zabiagany tydzie

byłam na lutówkach i widziałm oczywoscie Nell..małe cudenko jeszcze raz gratuluję :-D

:-D



oczywiscie spoźnione ale serdeczne życzonka dla Oskarka :ico_prezent: :ico_prezent:

poźniej mam nadzieje ze doczytam :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 lut 2011, 11:27

witam :)

spóźnione , ale szczere życzenia dla Oskarka zdrówka i wszystkiego naj :ico_buziaczki_big: ,

u nas miło weekend minął, w sobotę był kuzyn z żonką, wczoraj też mieliśmy gości,

od dziś mąż ma popołudniówki i jeździ naszym autem, także jestem uziemiona, bo w taką pogodę nie chce mi się wychodzić, mam nadzieje, że ktoś nas popołudniami odwidzi,

znów mnie głowa boli :ico_zly: ,

miłego dnia! :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość