patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 paź 2010, 11:52

hej dziewczyny,

czyzbym mimo wszystko to ja otwierala str nr 100? :ico_oczko:

Ciezki weekend mam juz za soba dalam rade ale prawie poleglam na wczorajszej rocznicy rodzicow, wychodzilismy juz przed 20 bo nic na oczy nie widzialam. I udalo mi sie przespac w nocy 10 godzin, duzo lepiej sie czuje, choc czas w pracy sie wlecze.
Juz sie nie moge doczekac wolnych weekendow, ale za miesiac o tej porze... :ico_oczko:
Byle do 20 i juro dzien wolnego. Jutro tez te badania prenatalne juz caly czas o nch mysle.
A ostatnio tak duzo myslalam o szkole ze w koncu mi sie snilo ze mi w niej wody odeszly.

Wczoraj tez na jednych zajeciach - psychologii rozwojowej, nasluchalam sie o komplikacjach porodowych, wadach plodu itp ze myslalam ze wyjde. Ale kolezanka powiedziala ze jakby sie mial spelnic moj sen albo cos by mi sie zaczelo dzias przez stres zwiazany z ta psychologia to mam sie nie martwic zawiezie mnie do szpitala :ico_oczko:

Rozpisalam sie, ale teraz nie bede sie odzywac pare godzin, bo moja wspaniala szefowa zaszczyca mnie wlasnie swoja obecnoscia. Chwilowo poszla do banku i na zakupy wiec korzystam :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 paź 2010, 16:56

Cześć dziewczyny,
u mnie pochmurno i zimno.Obiad ma z wczoraj-kurczak z dynią, a na jutro robię fasolkę po bretońsku.

Patrycja nie denerwuj się tym co słyszysz na zajęciach bo naprawdę zaczniesz rodzić ;-)
Daj jutro znać jak badania-ja mam za tydzień.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 paź 2010, 19:16

Murchinson, od razu napisze jak wroce do domu. Mam dopiero na 19 byc w szpitalu co prawda i lekarz musi zejsc z dyzuru zeby mi te badanie zrobic ale mam nadzieje ze nie bedzie akurat wtedy przy jakims porodzie :ico_oczko:

Co tutaj dzis taka cisza? Wszystkich gdzies wywialo :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 paź 2010, 19:30

Co tutaj dzis taka cisza? Wszystkich gdzies wywialo :ico_noniewiem:
Też się nad tym zastanawiam chyba pogoda wszystkich zniechęca do czegokolwiek.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 07:31 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 paź 2010, 19:50

Też się nad tym zastanawiam chyba pogoda wszystkich zniechęca do czegokolwiek.
a ja myslalam ze tylko przez weekend sie nic nie dzieje, ale dzis gorzej niz przez te 2 dni. Pogoda pewnie ma wplyw, nikomu sie nic nie chce, ja zaraz wracam do domu bo juz prawie 20 i tez zamierzam leniuchowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 paź 2010, 20:05

hejka
ja nie miałam jak zajrzeć,bo trochę sprzątałam,to potem koleżanka przyszła,z Hanią się pobawiłam,niedawno kąpiel moja i Hani i czas zleciał :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 paź 2010, 07:59

czesc dziewczyny

ja dzis ide do lekkarza, oczywiscie nie moge sie doczekac :ico_sorki:

powiem Wam, ze w poprzedniej ciazy tak sie nie martwilam o dzidzie, czy wszystko w porzadku :ico_noniewiem: a teraz to tylko mysle kiedy nastepna wizyta :ico_noniewiem:

milego dnia

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 paź 2010, 09:24

hej

patrycja_g, jak badania??

emilia7895, czekamy na wieści
powiem Wam, ze w poprzedniej ciazy tak sie nie martwilam o dzidzie, czy wszystko w porzadku a teraz to tylko mysle kiedy nastepna wizyta
ja tak samo jak w poprzedniej ciązy mam stracha przed kazda wizytą

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 paź 2010, 09:38

ja tak samo jak w poprzedniej ciązy mam stracha przed kazda wizytą
U mnie to samo... za każdym razem przed usg serce mi tak wali, że szok. Ale musi być dobrze dziewczyny.

emilia7895, napisz nam zaraz jak wrócisz od lekarza, mocno trzymamy kciuki.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 paź 2010, 09:59

HEj dziewczynki ja tez podzielam wasze zdanie, zawsze przed wizyta bardzo sie boje tak jak wczesniej tak teraz z drugim dzieckiem.

Emilia, Patrycja piszcie jak u lekarza i jak sie dzidzie maja :-)

Hej a wybieracie sie na to usg 3d albo 4d???
Ja bylam z Filipkiem i jestem zadowolona teraz tez chce sie zapisac, badanie wykonuje sie najlepiej miedzy 18 a 22 tygodniem, wiec jeszcze troszke czasu jest.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], KylieTab i 1 gość