Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2008, 15:49

Madziorka a to trzeba jakieś wypoeiedzenie zożyc??? mi juz sie dawno skończył macierzyński
a ja mam zjazd 30 maja klasowy po 10 latach więc chyba w Polandzie zostane do 1 czerwca :ico_olaboga: o matko!!!! tyle dni jacy nie bedzie widział syna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 kwie 2008, 17:50

martucha no a jak inaczej? skonczylas macierzynski i nie musisz dawac znac w pracy ze nie wracasz? ja mam nowy urlop za ktory mam nadzieje zaplaca skoro nie wracam
musze sie z kluczy rozliczyc itd
wiec spotkanie nieuniknione
bedzie trzeba sobie wycieczke do watford zrobic w tygodniu jeszcze przed wyjazdem do polski
hmmm
strasznie dlugo was nie bedzie
ja sie zastanawiam jak damy rade 1-2 tygoddnie bez adama... on tu zwiednie... sam.. a my bedziemy baaardzo tesknic.. :ico_placzek:

emilka czytalam artykul.. i juz nie wiem czy ten syrop ktorego uzywalam jest ok
mam tyxylix dry cough
i jeszcze benylin tickly cough
ale wymyslaja :ico_olaboga:

nika fajne cory a coz to za posepne minki? :ico_nienie:

delfina
my mieszkamy juz w birmingham

mroweczka ogladalam wasze fotki na blogu ale latwiej byloby gdyby tutaj byly widoczne
kazda z nas musi dwa razy wklejac leniuszku :ico_nienie:
najpierw na fotosik, potem na forum :-D
no ale do rzeczy... swietne .. z urodzinek zwlaszcza.. eryczek jest taki kochany!!!
i zdziwilam sie widzac wiki i kasika hihi nie wiedzialam ze sie znacie :ico_szoking:
z forum czy juz wczesniej sie poznalyscie?
a kasik ma taka sama chuste mei tai jak moja wiec nic nowego ci nie zapodam bo chyba pytalas wczesniej
kupilam na ebayu

a u nas wczoraj wieczorem przed 22 -ga lelek koncertowal, przebudzil sie i ryczal dopoki cyc go nie uspokoil :ico_olaboga: ale potem juz spal spokojnie
cholera ciezko bedzie zrezygnowac z nocnego cyca
bo on bez tego nie zasypia jak sie przebudzi i pierwsza drzemka nad ranem tez podczas cyckania
to sie urzadzilam

ale w dzien juz nie karmie w ogole, tylko w nocy i wczesnie rano przed sniadankiem
dzieki temu mozemy spac do 10ej chyba ze lelek zarzadzi dluzej bo mu sie zdarza czasem i dzionek sobie opoznia hihi jupi!!

a na dowod meskiej madrosci
wczoraj kiedy lelek tak sie darl po przebudzeniu to adam mowi ze chyba trzeba mu smoczek zwrocic
chyba go pojebalo
no ale faceci najlepsi w zazegnaniu klopotow
najprostsze wyjscie z sytuacji
a zapomnial jak to lelek w nocy smoczka odrzucal, plul nim
i dlatego go porzucilismy calkowicie..

jak jeszcze raz wpadnie na taki pomysl to go walne :ico_puknij:
albo nie jemu wcisne smoka do buzi jak bedzie glupoty gadal :-D

niedawno lelek zasnal po dlugim marudzeniu
tzn najpierw zamiast spac to smial, fikał i wstawal w wozku
potem kiedy go zostawilam i zajelam sie obiadem z niecierpliwosci to on urzadzil koncert
wzielam go domu bo na deszczu nie chcialo mi sie go bujac w wozku
i usnal
udalo sie bo podczas zasypiania w jadalni, na zewnatrz sypnelo, lunelo.. niezle
a teraz znow sie rozjasnilo i lelek w wozku odtransportowany na ogrod ufff

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2008, 19:54

madzia no a ja nie wiedzialam ze musze dac znac taka ze mnie gapa :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ja pierdziele to musze tam zajrzec i powiedziec im ze nie wracam, a jak juz do pracy to napewno nie tam i nie za ta stawke :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 kwie 2008, 21:48

Mroweczka popieram twoje zdanie co do naszego wozka w 100% Oscarek sie na nim wychowal a teraz Marcel smiga i jest nie do zdarcia i tez mam zielony :-)

madziorka a ty kupilas juz ten wozek?

martus wklej no jakies zdjecia kochanego Frania

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 kwie 2008, 22:01

beatka nie wiem jak mnie wyczailas ale wlasnie dzis zaczelam sie interesowac na nowo tym tematem
pomysllama ze moze w polsce kupie na allegro i bedzie nam mnie w domu czekac za miesiac kiedy tam zawitam
tylko teraz nie wiem jaki? hihi
no zielony z duzym koszem
ale jaka firma? nie znam sie brrrr

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 kwie 2008, 22:59

madziorka zobacz co znalazlam jest zielony ma dosc duzy kosz i jest maly, jest to podrobka quinny ale rozni sie tym ze ma oparcie rozkladane do pozycji lezacej ale wiem ze te wozki ci sie nie podobaja i tylko tak ci pokazuje go, ze nawet ciekawy i fajne kolorki, kurde sama zastanawiam sie czy go nie kupic i zostawic w Polsce bym nie musiala wozka do samolotu tachac hmmmm

http://www.allegro.pl/item337120443_spi ... atis_.html

[ Dodano: 2008-04-08, 23:14 ]
wersja bez napisow chyba ladniejsza

http://www.allegro.pl/item337465537_tit ... _2008.html

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 kwie 2008, 23:32

ale fajny wozek,kiedys szukalam takiego.byl quinny ale sie nie rozkladal i dlatego go nie wzielam ale te sz fajowe,zwinne,pakowne,male i wygodne dla maluszka.

dobranoc mamuski :ico_haha_01:

kupilismy dla konrada Buzz z Toy Story bo tak uwielbia ta bajke ze codziennie oglada i nasladowal wlasnie BUzza.pokazalam mu ze taka zabawka jest to odrazu ze i on chce.wiec ma i szaleje ,nawet do spania z nia poszedl :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 kwie 2008, 23:48

fela a Konradek chyba sie na buzi troszke zaokraglil co?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 kwie 2008, 14:23

hej dziewczyny!!!
a ja dziś u GP byłam i ostałąm tabsy na cały rok :ico_oczko:
Beatko mówisz i masz :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

maniacy playa

Obrazek

nasz przyjaciel z Polski co był na święta

Obrazek

Obrazek

z wujem chrzestnym

Obrazek

Obrazek


przepraszam, ze tak dużo, ale dawno nie wklejałam

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 kwie 2008, 16:08

martuchafrost, super fotki, najlepsza ta z lusterkiem, super udalo wam sie w nim Frania uchwycic :ico_brawa_01: aa i w koncu widac Twoja fryzurke w calej okazalosci..supcio :-D

ja dopiero wrocilam, najpierw pojechalam na poczte wyslac paczke bo sprzedalam na allegro taki łuk do wozka tiny love :-)
pozniej do biura zrezygnowac z internetu.
ale musze jutro ponownie tam jechac bo wydrukowalam tylko jedno pismo a ten gosciu powiedzial ze przydalyby sie jeszcze jedno dla mnie, no to musze wydrukowac i jechac zeby mi potwierdzil, a swoja droga niezle to biuro bez drukarki, ksera :ico_olaboga:
noo a na sam koniec pojechalam do przychodni, chcialam tak rutynowo zwazyć Szymcia i mialam do przekazania dla pediatry taki druk od neurologa ze z Szymciem juz wszystko ok :ico_brawa_01: noo ale co mialam pisac
Szymon wazy dokladnie 8kg i lekarka mowi ze za malo przybral na wadze od ostatniego wazenia, a przybral 80g przez miesiac, no i pewnie jest to malo ale ja jej mowie ze moze po prostu on tak ma bo przeciez je wszystko, ale ona mowi ze dzieci w jego wieku maja przybierac 500g na miesiac :ico_szoking: no to te 80 przy 500 rzeczywiscie licho wyglada :ico_noniewiem: ..hmmm no ciekawe czemu bo wczesniej dawalam mu mniej jesc i przybieral prawidlowo a teraz jak daje mu wiecej to za malo przybral :ico_olaboga: no ale nie wiem juz zaczelysmy z ta lekarka podejrzewac ze moze ostatnio go źle zważono i z tego taka rozbierzność
teraz maly siedzi u dziadka, po 18.00 przyjedzie do Szymcia moja mama a my na angielski.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość