Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 kwie 2009, 20:04

Gabi, mamy troszkę inną - bo masza ma już kilka lat - nie jest taka "zbajerowana" i kolorowa ale również ma 3 kółka tylko wydaje mi się ze nasze są mniejsze :ico_wstydzioch: ale tak jak mówiłam u mnie poprostu nie ma gdzie na tym ustrojstwie jeździć ... a rower się spisuje - ale juz mam pęcherze na dłoniach od tego pchacza :-D

[ Dodano: 2009-04-07, 20:19 ]
od dłuższego czasu zastanawiam si co u Basi i Asi...... :ico_noniewiem:

bardzo dawno nie zdglądały a i na blogo cisza .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

08 kwie 2009, 09:28

Patryk ma taki rowerek
(to fotka z tamtego roku)
Obrazek

(a ta robiona 3 dni temu)
Obrazek

Jest większy od tych najmniejszych, dostał go w tamtym roku po kuzynie. Nie potrafi jeszcze sam pedałować dlatego musieliśmy zamontować pchacz.
Gabi, ta hulajnoga jest super, widziałam u kilkoro dzieci na placu zabaw. Też się zastanawiamy nad taką.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

08 kwie 2009, 13:13

Gabi pisze:To jest 14"?

szczerze mówiąc to nie wiem

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 kwie 2009, 20:58

Dzien Dobry :)
I ja znowu jestem z wami :-> Jak jeszcze mnie chcecie :-D :ico_wstydzioch:
U mnie wszystko Ok,juz jest dobrze.Moje dzieci mialy infekcje wirusowa,w calym naszym miasteczku takie paskudztwo panuje,na szczescie juz sa Zdrowe,i ciesze sie ogromnie. Najpierw chora byla Nicolka,wymioty,biegunka i goraczka.Jak Nicolka juz byla zdrowsza zarazil sie Marcusek,i to samo.. jak sobie o tym pomysle to Szok.. Ale na szczescie obylo sie bez zadnych antybiotykow,tylko syropek przeciwko biegunce i wymiotom i duzo moje dzieci pily i jadly tylko suche rzeczy .. Na szczescie juz Wszystko Ok.
A was moje drogie podczytywalam i jestem na biezaco.
Ja nie znam sie na rowerkach ale my z mezem chcemy i kupimy Nicolce rowerek taki lepszy na 3 urodzinki i bedzie jej sluzyl niewiem ile ale dostanie :-)
Pozatym to u nas Piekna wiosna i jeszcze ani razu nie padalo..
Jutro juz idziemy na spacerek,ale przed tym musze mieszkanko posprzatac juz tak na swieta ladnie :-) Bo mam urodzinki akurat w Wielkanoc i bede miala gosci,beda tesciowie na obiadku a pozniej szwagier z rodzinka na kawie :-)
No to tak ogulnie to tyle co u mnie .. Buziaki dla was i dobrej nocki :)

Gabi super zdjecia A Emilka jaka slodka pannica :ico_oczko:

Aginka Malwinka to mala slicznotka i jaki ma fajny rowerek..

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 kwie 2009, 21:31

Witajcie wieczorkiem
I ja mało zaglądam na tt, ale powód jest oczywisty- piękna pogoda. Zaraz po śniadanku idziemy na plac zabaw z pełnym wiaderkiem foremek, łopatek, grabek, sitek i innych. Pyza wcale nie chce wracać do domu i trzeba ją sposobem zabierać :ico_haha_01: . Zauważyłam, że jest bardzo śmiała i odważna w stosunku do dzieci. Szybko zaczyna się z nimi bawić, ale łatwiej jej jest nawiązać kontakt ze starszymi od siebie niż z młodszymi. Ja sobie siedzę na ławce z gazetą w łapie :ico_haha_01: , Klusek śpi w wózku a ona się bawi. Super. To są uroki pięknej słonecznej pogody.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 kwie 2009, 13:05

Dzien dobry :)
U nas tez cieplo i wiosna na calego ale sie ciesze :)
Dzisiaj pojdziemy na spacerek ale to jak Marcusek wstanie. A ja mam juz mieszkanko czyste i jak mowia swieta moga przychodzic :-D
Nicolka tez jest taka otwarta i smiala na inne dzieci,ona sie wogule nie wstydzi tylko juz by sie z nimi bawila ale to tak tylko na chwile juz sie zastanawiam jak ona sobie poradzi w przedszkolu.. no ale nie mysle o tym narazie.
Zycze wam milego dnia i do pozniej ..

Gabi oj tak troche sie umeczyly te moje choruski kochane ale na szczescie juz choroba minela i teraz bedzie tylko lepiej :-)
A Emilka jeszcze sie zrobi odwazniejsza :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 kwie 2009, 16:38

Cześć dziewczynki, nie zabijecie mnie że tak dawno nie bylam...!!!
Przepraszam Was bardzo bardzo...

U mnie tak nijako, ostatnio gorzej się czuje, z różnych przyczyn...ech...
ważne że Antolek zdrowy, teraz słoneczko spi....szkoda tylko że bez obiadku...
ale pewnie głodzik go obudzi.

Zaraz Was troszke doczytam, śliczne fotki.

Wiosennie się zrobiło.Co?
Chociaz u mnie dzisiaj nrzydko, deszczyk.

[ Dodano: 2009-04-09, 16:41 ]
ooo widze że temat rowerków był...to Wy juz takie czterokołowe zakupujucie...mój tolek nada jezdzi na małym trzykołowym...i i tak cięzko mu pedałowac... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-09, 16:44 ]
http://www.allegro.pl/item598120762_row ... ml#gallery
ten mi się podoba, chyba Aginka wkleila.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 kwie 2009, 18:42

Magda Fajnie ze jestes :) No wlasnie Nicolka tez ma ten swoj 3 kolowy a i tak nie lubi na nim pedalowac.. ale na urodzinki chcemy malej kupic rowerek zobaczymy :-)

Wyobrazcie sobie ze moje dzieci Spia..!!!!!!
Dzisiaj Marcusek to chocby ma spiaczke?? To jest niemozliwe.. odycha i wszystko Ok,ale mimo wszystko tak mu sie spac chce?? Nicolka tez spi po spacerku sie troche zmeczyla i sama zasnela mi na fotelu.. :ico_szoking: ona chyba mi bedzie znowu spac w polodnie widze ze ona ma takie etapy.. ze raz chce spac w ciagu dnia a raz Niee.
Ciekawe czy sie wogule jeszcze obudzi dzisiaj?? A Marcusek przeciez on juz sie powienien wyspac.. A moj mezulek pojechal jeszcze na male zakupy.. No nic ja uciekam..

[ Dodano: 2009-04-09, 18:44 ]
Magda Aginka wkleila rowerek ale troche inny .. taki rozowy,ten co ty pokazalas tez mi sie taki podoba fajnie ze ma schowek :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 kwie 2009, 18:57

Kristi, alw synus spioszek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 kwie 2009, 20:25

Magda,to jest naprawde do mnie Szokk Moj syncio tak juz dlugo spi,a i wogule nie zamierza sie dzisiaj juz obudzic.. No ale moze mu to pomoze chociaz juz jest zdrowy.. zobaczymy jak to bedzie.Nicolka tez dalej spi i pewnie tez sie juz nie obudzi dzisiaj.. tak mnie dzieci tym spaniem zaskoczyly.. a przede wszystkim Marcusek.. No nic ..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość