Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 sty 2009, 10:44

asiab pisze:Wiec ta temp co była to chyba na zęby .
Oby. Ale w sumie jak juz miałl tyle gorączki to by się mogło okazać że to trzydniówka i już byście mieli ją z głowy :ico_noniewiem: bo na to się choruje tylko raz

Emila sto lat. Dużo zdrówka, pociechy z dziecka i spełnienia najskrytrzych marzeń. :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-01-30, 09:47 ]
U nas nocka calkiem niezla. Mala miała dwie pobudki o 2 i o 5. Dawalam jej picie ale nie chciala a to dlatego, że było zimne :ico_noniewiem: chyba wiem teraz jak ja oduczyć picia w nocy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-30, 09:54 ]
Monika a co do tego, że Zuzia nie umie gryźć to nie wiem co Ci doradzić. Moja też czasami łyknie kawałek spory ale przeważnie sobie ładnie gryzie a nauczyła się w sumie na bananach jak jej wkladałam do buziaka 1/2 plasterka banana - musiała to pogryźć ni i uczyla się tez na biszkoptach gryźć. Dostawała ciacho całe do rączki i sobie musiala radzić

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

30 sty 2009, 11:01

Sylwia.O. pisze:na bananach jak jej wkladałam do buziaka 1/2 plasterka banana - musiała to pogryźć ni i uczyla się tez na biszkoptach gryźć. Dostawała ciacho całe do rączki i sobie musiala radzić
ja bym to samo razila, wlasnie banany są super, bo wypadaloby gryzc, a w sumie nawet jak nie pogryzie to sie nie zadlawi, bo miekkie

[ Dodano: 2009-01-30, 10:01 ]
MOnika, a jak jej przygotowujesz zupki? wszystko nadal "papkujesz"?

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

30 sty 2009, 11:03

cześć laseczki.
ja tylko na chwilkę.

Asiu super, że Franiowi lepiej. Apetyt też wróci. Zobaczysz,

Marcelku gratulujemy kolejnego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Emilko, z okazji urodzin
Życzę Ci dobrego dnia,
dnia bez gonitwy i stresów,
dnia, w którym słońce czas odlicza
i nikt nie wylicza sukcesów.

Życzę Ci odwagi
być sobą, bez zakłamania i picu,
unieść się dumnie ponad krzesło
i pewnie wziąć udział w życiu.

Życzę Ci słońca i deszczu,
na przemian, żeby się nie nudzić,
kiedy Ci słońca będzie za wiele,
to deszcz Cię może ostudzić.

Życzę Ci bezpieczeństwa,
ostoi w rodzinie, prawdziwego domu,
azylu, który Ci da schronienie
i nie powie o niczym nikomu.

Życzę Ci fantazji,
ozdób Twe niebo skrzypcami,
zatańcz ze szczęścia na ulicy
i marząc rozmawiaj z kwiatami.

Życzę Ci zdrowia
dla ciała, miej zdrową duszę,
bo kiedy dusza jest chora,
to ciało przeżywa katusze.

Życzę Ci kolorów,
czarownych barw wesołej tęczy,
barw letnich pachnących ogrodów,
czegóż można chcieć więcej?

Życzę Ci dobrego jutra,
przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu,
dużo czasu, pewności siebie!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 sty 2009, 11:12

Anuszka pisze:bo pieniazków jeszcze nie ma, zeby kupic

wrzuca juz do skarbonki, wrzuca :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

jeszcze raz dzieki dziewczyny

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 sty 2009, 11:17

czesc
Emilko wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczescia, pomaranczy, niech Ci Przemek nago tańczy.
Duzo zdrówka, pociechy z syneczka, spełnienia marzen, Basia z Zuza,
Gratuleje zabka dla Marcysia :ico_brawa_01: mogl by sie troche opanowac i poczekan na reszte :-D
chcialam isc z zuza dzis do lekarza zeby ja zoabczyla , chcialam isc do dzieci zdrowych , ale wszystkie wizyty sa odwolane do przyszlego tygonia, szczepienie itp, tylko chore po tyle ich jest, ale nie pujde z nia do chorych dzieci, wiec pojechalam do apteki, kupilam ta masc, daje jej syropek prawoslazowy i witamine c i mysle ze bedzie ok, nie wiem czy ma zabka bo nie chce pokazac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-30, 10:18 ]
wstala dzis o 6:00

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

30 sty 2009, 11:36

a moje wszystkie trzy chore ciągle :( jak nie ma temp to nawet dobrze wyglądają ale jak dopadnie je kolejny skok to masakra, już tak staram sie pilnować żeby przechytrzyć tą gorączke, dziś miałam rano jechać do apteki po syropy bo sie pokończyły a tu auto sie rozwaliło :ico_noniewiem: musze czekać do obiadu aż teściowa wróci :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 sty 2009, 11:38

Sylwia.O. pisze:mogło okazać że to trzydniówka i już byście mieli ją z głowy bo na to się choruje tylko raz
i kazde dziecko musi???

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 sty 2009, 11:43

basia24 pisze: mogl by sie troche opanowac i poczekan na reszte
no i mógłby z jednego Julci odstapić. Po co mu tyle ząbkow jak zakochany jest tak w cycusiu

basia24 pisze:i kazde dziecko musi???
chyba nie każde musi ale wększośc na to choruje. Zreszta sama nie wiem czy kązde musi :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 sty 2009, 11:45

ooooooo znalazłam zdiecie z papierosem :ico_oczko:
Obrazek
ale bym sobie zapaliła :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-01-30, 11:08 ]
własne wylalam kawe na klawiature od kompuera, :ico_olaboga: polacialo na mnie i na sciane :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: klawiatura nie dziala bo chcialam cos napisac to tylko co jakas literka, myslicie ze da sie ja uratowac :ico_placzek: rozebralam ja i wytarlam cala aleeeee nie daje jej szans, ciekawe jak ja to powiem Michałowi, dobrze ze mamy 2 kompa :ico_olaboga: ale jaja, a moze lepiej zadzwonie do niego i powiem zeby od razu kupil nowa jak bedzie wracal z pracy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

30 sty 2009, 12:12

100 lat Emila/b] :ico_prezent: i :ico_brawa_01: dla Marcelka za zebola kolejnego
[b]Basia
ty palaczu niedobry!!!! dobrze że z tym skonczylas... bo tak chyba jest?? :ico_noniewiem:

a ja mam urwanie glowy ze swoim lobuzem...sprzatam od wczoraj po malowaniu i posprzatac nie moge :ico_zly: jest okropny!!!! nie placze nie marudzi...ale robi tylko to czego mu nie wolno :ico_zly: szuka co tu zbroic...ciagnie za kable to pranie sciaga to stope od odkurzacza lize tokrzesla przewraca... a po malowaniu jak balagan to jest w czym wybierac zeby znalezdz cos do zbrojenia...a posprzatac porzadnie nie moge bo ciagle musze mu cos zabierac od czegos odciagac...a on jest nie posluszny jak idzie tam gdzie nie wolno i mu mowie nie wolno to on jeszcze przyspiesza a jak zabiore go od czegos to jeszcze bardziej uparcie tam idzie :ico_olaboga: oszaleje :570: nie wiem jak posprzatam :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość