Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 kwie 2009, 19:52

Aniu to mówisz że Patryczek to mały złosnik, :ico_oczko:
Mój Antek nie kąpie sie juz w małej wannie dawno temu, jakoś tak wyszło, przez jakis czas jak trzeba było myć gówkę, to chciał wracać do tamtej wanienki, to mu wyjmowałam, żeby czuł się bezpiecznie, ale z czasem sie przyzwyczaił do mycia włosków w dużej.
Gabi pisze:mamy rondo kapielowe kupione, bedziemy dzisiaj testowac :-)

trzymamy kciukaski.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 kwie 2009, 21:35

Dobry wieczor :-)
Teraz dopiero mam czas cosik napisac. Dzisiaj byla taka piekna pogoda ze caly dzien z jedna mala przerwa bylismy na ogrodku. Bylo super,i dzieci sie ladnie bawily w piaskownicy i byl fajny dzien.A ja w miedzy czasie troche tez posprzatalam na ogrodku tam w naszym domku,polozylam szuczna trawe i umylam wszystkie stolki.Wykorzystalismy pogode bo jutro ma prawdopodobnie padac deszcz.. Zobaczymy :-)
Ogulnie wszystko Ok.

Mama_Ania moj Marcusek tez jest spokojniejszy od Nicolki,ale on to jak taki prawdziwy mezczyzna.. jak mu za duzo jest to tez sie potrafi przeciwstawic a Nicolka to mu ulega jak Marcusek chce jakas zabawke to zaczyna tak plakac ze Nicole mu ulega i daje mu to co chce.. chociaz nie jest to do konca w porzadku.. no ale .. czasami to Nicolka Marcuska jakas inna zabawka zajmuje zeby ta co chce miec zachowac dla siebie :ico_haha_02:

Jak chodzi o kapanie to moje dzieci nadal nie lubia jak im splukuje glowke.. niewiem moze to z czasem samo minie? Albo cos tez sprubuje wymyslec zeby nie plakali..
Dzisiaj czuje sie jakos zmeczona,caly dzien na ogrodku.. bedzie mi sie super spalo :-> Dobranoc,dobrej nocki.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 kwie 2009, 10:25

Dzien dobry :)
A u nas teraz Marcusek sobie spi,a Nicolka sie bawi. Dzisiaj zapowiadali ze bedzie padac deszcz,ale na szczescie jest jeszcze ladna pogoda,swieci sloneczko.A jak sie moj maly ksieciuniu obudzi to pojdziemy na spacerek do lasu a pozniej znowu na ogrodku pobedziemy :->

Gabi tez jestem szczesliwa ze mam ogrodek,i dzieci maja piaskownice i maja sie gdzie bawic i hustac sie tez moga,taki prywatny plac zabaw :ico_oczko: Cos pieknego,a i pogoda narazie dopisuje.

Milego dnia wam zycze i uciekam zobaczyc co ta moja Nicolka robi :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 kwie 2009, 10:53

Witam z :ico_kawusia: .
Kristi, ja też zazdroszczę Ci ogródka i tego placu zabaw dla maluszków.

My kolejny dzień siedzieć będziemy w domu :ico_placzek: . Patryk dalej zafąflany, Kinga zresztą też. Niby jest trochę lepiej, ale nie są zdrowe moje dzieciaki... A i ja wstałam dziś z gorączką. Zresztą pogoda też jest niezaciekawa. Niebo zachmurzone. Wiecie, że dziś moje maluchy spały do 8 :ico_szoking: ?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 kwie 2009, 21:29

Hej wam wieczorkiem :-)
U nas dzien super minal. Na ogrodku dzisiaj nie bylismy,ale za to byl spacerek w naszym lesie i bylismy na poczcie :->,i w sklepie po ulubione Brezelki.
Jutro jedziemy na zakupy.
Pozatym to nic nowego,dzieci moje sa zdrowe.

Mama_Ania duzo zdrowka dla dzieci.Juz wkrotce bedzie im lepiej.Powodzenia.

Meczy mnie troche moja alergia.. ale mialam tam jakies tabletki i juz mi sie skonczyly,na szczescie jutro idzie tesciu do lekarza wiec mu juz dalam opakowanie po tych tabletkach i moze lekarz przepisze recepte.. zobaczymy.. to ja juz bym nie musiala isc :-) A tym bardziej ze i moj mezulek tez ma alergie i tak sobie oboje smarkamy i kichamy :ico_haha_02:
:-D No nic dzisiaj w nocy napewno bedzie padac,bo juz na wieczor taki silny wiatr wial i kropilo.
A ja uciekam juz do mezulka.Milej nocki i dobranoc juz mowie :ico_spanko: :-> :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 kwie 2009, 12:16

Dzien dobry :)
Juz dzisiaj wzielam ostatnia tabletke przeciwko mojej alergii,i tesciu mi recepte przyniosl. kurde ale te tabletki sa drogie.. no ale sa mocne i pomagaja.. a to wazne.Za 10 sztuk 22 € :-D no ale jak trzeba to trzeba :->
Pozatym dzisiaj u nas pogoda nie za ciekawa,pada deszcz i wieje straszny wiatr.Teraz moje dzieci sie ladnie bawia a ja ide sie umyc. Juz posprzatalam caly domek i mam czysciutko :ico_oczko:

Gabi dzieki :-) Jakos sie trzymam z ta moja alergia..

Milego dnia wam zycze i do pozniej.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 kwie 2009, 15:26

Kristi, jak się czujesz? Pomogła tabletka?
Ja też zasmarkana, ale pewnie z powodu przeziębienia. Dzieci już trochę lepiej, a ja i G. zaczynamy chorować :ico_zly: .
Byliśmy na spacerku karmiliśmy kaczki. Taka ładna pogoda dziś u nas... Ale nie byliśmy za długo. To pierwsze wyjście dzieci od 4 dni.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 kwie 2009, 16:56

Cześć dziewczynki.

U nas pogoda nie zaciekawa....buuuu
niestety, deszcz siąpi ciagle ale nie siedziałam dzisiaj z Tolkiem w domku,
Na rynku były jakieś ćwiczenia strażackie,
można też było porozmawiac se strazakami i ratownikai medyczni,
Antoś jak zobaczył wóz strażacki to dostał wypieków...
bo niewiem czy mówiłam ale moje dziecko chce zostać strażakiem, uwielbia bajke fireman Sam i tylko to chce oglądac ostatnimy czasy :-D
Dzieciaczki mogły wchodzic do wozów strażackich. To było dla mojego dziecka przezycie :ico_oczko:

Było super, bez płaczu, włoski umyte, grzywka podcięta :ico_haha_01:

no to superancko, czyli pomogło :ico_brawa_01:
caly dzien na ogrodku.. bedzie mi sie super spalo :-> Dobranoc,dobrej nocki
.
No kochana superowo, u nas jak jest pogoda to moje dziecko tez na ogrodku potrafi siedzieć calutki dzień, super sprawa z ogródkiem, co :ico_oczko:
Co do alergii, no moja sie jeszcze nie zaczeła, ale pewnie juz niedługo, chyba ze jakims cudem mi przeszło, ale watpię...!! :ico_haha_01:
Kristi pisze:Za 10 sztuk 22 €

ajć drogo, co?
To na receptę?
A u Was jak na recepte to nie dają bezpłatnie?
Anusiu zdrówka dla WAS!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 kwie 2009, 20:33

Witam wieczorkiem :)
U nas dzien minal Ok,wialo caly czas ale bylismy tez na zakupach.
Teraz dzieci ladnie mi spia.
Tabletki juz kupione,i pomagaja.

Mama_Ania dziekuje,czuje sie dobrze i tabletki mi pomagaja duzo byc moze tez dlatego sa takie drogie.. Dobrze ze juz lepiej sie czuja twoje dzieci i moze maly krotki spacerek dobrze im zrobil.

Magda u nas normalnie to jest tak ze jest wiele lekarstw na recepte i to zalezy od tego jaki kolor jest tej recepty wtedy od razu wiadomo czy ta recepte trzeba wykupic prywatnie czy bedzie jakas znizka :-) I wlasnie tesciu mi przynosl recepte koloru zielonego i pisze ze trzeba wykupic ja prywatnie.. A jak sa recepty koloru czerwonego to znaczy ze jest taniej.. Myslalam ze bedzie cos taniej bo jednak Alergiia to przeciez choroba.. ale niestety.. Super ze Antos taki mial piekny dzien,i zobaczyl auto strazackie super,pewnie bedzie to zdarzenie dlugo pamietal jak takim wielkim fanem jest.

Gabi no drogo ale coz zrobic jak potrzebuje tabletki zeby jakos przetrwac.. bez nich to kleska a sa troche mocne i wystarczy jedna na dzien zeby bylo lepiej.. A tabletki dzialaja dobrze :-)

Dobrej nocki wam zycze i dobranoc :ico_spanko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 kwie 2009, 08:43

Dzien dobry :-)
U nas dzisiaj szaro i buro.. taka pogoda bardzo Nie Sprzyjajaca..
Dzisiaj bede miala "zaleglych" Gosci Urodzinowych.. przyjedzie moj szwagier z rodzinka na kawe i pozniej cos malego zrobie na przekaszenie i beda tez moi tesciowie. Pozatym to Ok.

Gabi masz calkowita racje,to takie upierdliwe i meczace ta moja alergia ze hej,po tabletce to jest mi lepiej ale i tak smarkam i kicham czasem.. Dzisiaj mi troche lepiej bo pogoda zabiera sie na deszcz.. to z jednej strony dobrze.

Milego dnia wam zycze :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości