Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 wrz 2007, 11:49

cześć

Anetko- Kornel tez mnie łapie za nogę albo za bluzkę ciagnie i marudzi, zeby go wziąść, czasem biorę a czasem nie tak jak Asia bo za bardzo się przyzwyczai i potem będzie jazda, a Joachim ma stópkę taką jak Kornel długaśna :ico_oczko: w tych butach 22 to ta girk taka wielka się wydaje :ico_haha_01:

Nella- ja próbowałam sadzać Kornela ale to juz jakiś czas temu nie pamiętam dwa miesiace temu chyba czy trzy zrobił kilka razy siku ale zaprzestałam, Gosia kiedyś wkleiła artykuł na ten temat, że dzieci do drugiego roku życia nie mają kontroli nad zwieraczami :-) a z pampersami to rzeczywiśćie ostatnio kupę kasy idzie,

właśnie kiedyś któraś pisała, o innych pieluchach, ze są dobre a tańsze moze pamiętacie jakie to były pieluchy :ico_noniewiem:

Chloe- jak Maciuś się czuje??

Aniu- gratuluję autka, to teraz kobieta pracujaca będziesz :ico_oczko: szkoda tylko , ze alergia Wam nie pomoże, byłoby łatwiej i lżej nie rozumiem tej kobiety :ico_noniewiem:

dzisiaj moze w nocy spróbuje małemu dać pić moze wtedy rano coś nasika, a Nell- pytałam lekarki czy moze być mocz nie z nocy to powiedziała, ze nie a w przychodni np. lekarka stwierdziła, ze to obojetne, spróbuje jeszcze ten ranny złapać a jak nie uda się to w dzień bo mam juz dosyć

a teraz spadam miłego dzionka

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 wrz 2007, 12:00

he he tą stopę długaśną to Joachim ma chyba po mnie.Ja noszę 41 :ico_oczko: maż nie wiem,ale coś 44-45 chyba.

Asiu dziękuję za kawunię.

Zapomniałam pogratulować autka Ani.A swoją droga Twoja alergia Aniu pracuje,że nie może się trochę Domisiem zająć? Ja planuję iść do pracy na wiosnę.Już wiem,że opieka dla Joachimka będzie.

Fajniutka dziś pogoda.Spacerek gwarantowany.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 wrz 2007, 12:36

Co do noszenia na rekach to już od początku tego pilnowaliśmy, wiedzieliśmy, że jesteśmy sami bez pomocy dziadków czy ciotek, dlatego dziś Wiki bawi się sama i nie woła na ręce. Ba jak ją biore i tulę to się wyrywa na tyle, że boje się że mi upadnie, nie lubi i juz. Tuli się jak ja np przykucnę, podchodzi i zarzuca rączki na szyję. Ciężko mi było, jak jako maleńki bobas płakała, a mąż mówił spokojnie nic jej nie jest, to gra. Faktycznie warto było przetrzymać. Jednynie jak jest zmęczona to wisi mi przy nodze, albo konkretnie czegoś chce. Ale bywa, że mam kupe wolnego czasu, a ona sobie chodzi bawi się i psoci np podbiega i gryzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

13 wrz 2007, 12:46

hejka!
A dla mnie znowu herbatki nie ma, ciągle ta kawa i kawa!
Anetko, wow-jestem w szoku, Ty masz 41, nieźle, ja to mam 37, a David ledwo 12cm :) Joachim bedzie miał chyba wielką nogę na to wygląda, skoro oboje rodzice mają się czym pochwalić.

Ania-gratulacja autka, wielka kierowczyni teraz bedziesz!

Co do nocnika-mojego małego juz czasami daję, zrobił kilka razy siusiu, a ze dwa kiki, ale cos nie jest jeszcze skory do nocnikowania.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 wrz 2007, 13:32

Ja mam stopkę 36 ale np buty sporotowe kupuje na 35, mój mąż 42 (chyba)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 wrz 2007, 13:52

Ja mam stópkę 40 przewaznie czasami 39 zależy a mężuś 42- Kornello po rodzicach długą stopę odziedziczył :-D

Proszę herbatkę z cytrynka podaję :ico_kawa: i idę obiadek robić narka

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

13 wrz 2007, 15:43

DZiękuję za gratki.

Własnie spędziałm trzy godziny przy bravie i juz padam.Przez te dwa dni co jezdzilismy mi za samochodem tyle komarów na masce sie znalazło,ze mój mąż by muisłą miec trzy zycia i na kazde dostac dozywocie.A ze ja jezdzę narazie nim i bardzo jestem uczulona na brudny samochód to posprzatałam.Mój maż się ucieszy,bo on nielubi sprzatac.

Cp dp pisków małego to szczerze wysiadam,tak piszczy,ze bebenki pękają.

Stópki rozmiaru nie pamiętam bo mój mąż sie zajmuje tym u dziecki,a swoje kopyto to oczywiscie pamiętam 39 w porywach do 40 :-D

No i dlatych co niepiją kawy :ico_kawa: HERBATKA-PROSZĘ

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

13 wrz 2007, 15:53

My już po obiadku i chyba przed spaniem (Maks) bo coś marudzi :ico_placzek:

42 to chyba najpopularniejsza stopa u facetów bo mój też ma 42 :-)

Ja ma 38 i żadnego problemu z kupnem butów bo to populary nr dla Maksa kupowałam latem 20 ale była za duża teraz ma między 20-21.

Również przyłączam się do gratulacji dla Ani z okazji nowego zakupu
:ico_brawa_01:

Dziś wieczorem mam wychodne, przyjaciółka zaprosiła mnie na leczo i winko :ico_brawa_01:

Moi chłopcy zostają w domku sami :580: i zobaczymy co z tego wyniknie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 wrz 2007, 16:00

Witajcie :ico_papa:

My rweszcie po remoncie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Musieliśmy na troszkę wyjechać, bo z Bartkiem byłby problem...Dominiś dzięki temu miał dłuższe wakacje.. :064:

Niestety jeszcze karmię piersią(widziałam ,że pisałyście o tym) i chyba też tak jak Dominika będe karmiła do 1,5roku.Jest to bardzo wygodne,ale w nsaszym przypadku straszne są nocne pobudki co 1-2h,poza tym sa same plusy.U nas odstawianie od piersi zbiegło się z zapalenie gardała i krtani i lekarka radziła,żeby przeczekać chorobe i nie stresować dodatkowo dziecka :ico_nienie: .a teraz to juz nie mam takiego zamozaparcia,żeby dążyć do celu.Będziemy próbować.

Dziewczyny czy zakładacie juz maluszkom rajstopki na spacer pod spodenki,czy tylko skarpetusie.Ja do tej pory zakładałam skarpety i nie wiem czy zanadto Bartka nie chłodzę :ico_noniewiem:

Witaj Neli,chyba sie jezszce nie "widziałyśmy" :ico_oczko:

Buziaczki dla Maluszków,które świetowały ostatnio :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Jeszcze się pochwalę-Bartek sam chodzi :509: Pierwszy raz odważył się 07.09,teraz poniedziałek miał dosyć "tragiczny" i troszkę się asekuruje,ale i tak już ładnie zasuwa :ico_brawa_01:

Jeszcze coś chciałam napisać ,ale dzieci mi się tu kręcą i nie moge się skoncentrować :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-13, 16:21 ]
Gratki dla Ani za zakup i powrót do pracy :ico_brawa_01:

Widziałm ,ze atmosfera nam się popsuła przez pewien czas.Szkoda tylko,że dzięki temu frekwencja się nie poprawiła :ico_placzek: .Podejrzewam ,że posądzanie Witaminki o rozpad forum nie było potrzebne,ale nie ma co wracać do tego co było.

Wczoraj wreszcie dokonałm zakupu butów dla Bartka-20,ma jeszcze mały zapas,ale mniejszych nie mogłam mu uchodzić,bo ma strasznie wysokie podbicie :ico_olaboga:

i najważniejsze-uciekłyście z noworodka nic nie mówiąc,ja się cieszę,że zaraz nadrobie zaległości,bo strony nie przybywają atu co... poszły sobie na TT i wcale tak mało nie miałam do nadrabiania... :ico_olaboga:

Muszę uciekać ,bo Bartek zaczyna "gorzkie żale "
ś piewać

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 wrz 2007, 18:16

Hej!
mery, na szczęście u maciusia tylko katarek. Pogorszenia nie widać, a nawet jest odrobinę lepiej.
Po buty dla małego nie pojechałam, za to sama sobie dziś kupiłam 2 bluzeczki :ico_wstydzioch: . No cóż przez 2 lata nic nowego w normalnym rozmiarze nie kupowałam i musze nadrabiać zaległości.
aniu, :ico_brawa_01:
No i dla iwciowego synunia :ico_brawa_01: , Maciuś też chodzi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości