fafrelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2010, 14:10

Sexi bielizna - duży biust

12 lis 2010, 14:18

Witam
Jestem nowa na forum i nie znalazłam nigdzie Waszych wypowiedzi na temat tego, gdzie kobiety z dużym biustem mogą kupić seksowną bieliznę. Mam dość tych "babcinych" biustonoszy. Marzy mi się koronka i piękne zdobienia! Macie jakieś podpowiedzi?

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

12 lis 2010, 14:21

fafrelka, zajrzyj sobie w necie ,tutaj nikt tobie nie poda stron www :ico_oczko:

fafrelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2010, 14:10

12 lis 2010, 14:32

:(
Nie proszę o strony www. Myślałam, że może któraś z Was też ma taki problem jak ja i coś mi podpowie, poda jakieś namiary... :(
Szukałam w internecie ale ciężko mi jest znaleźć bo mam mały obwód pod biustem a żeby się zmieścić w miseczkę muszę szukać rozmiaru H:(

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

12 lis 2010, 20:37

allegro;)

kotschrodingera
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2010, 04:06

19 lis 2010, 04:14

Takiej bielizny jest masa, bardzo wiele marek i sklepów oferuje obecnie piękne biustonosze z miseczkami do K a obwody zaczynają się od 60. Wszystko co potrzebne znajdziesz na forum nazwa usunięta przez obsługę forum (bardzo fajne, przyjazne miejsce) i związanych z nim blogach, tam też doradzą Ci rozmiar, bo H będzie zupełnie inne przy obwodzie 60, a inne przy 75 - to trzeba umieć przeliczyć, inaczej kupisz coś zupełnie nie dla Ciebie :)

P.S. nie chcę spamować (dlatego nie podaję nawet marek bielizny), naprawdę, ale bez wymienienia nazwy forum czy któregoś bloga nie da się dziewczyny skierować gdzie trzeba, a jeśli przyszła tu z rzeczywistym problemem to to jest ważne :)
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, 09:48 przez kotschrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 lis 2010, 09:50

kotschrodingera, ponieważ zamieszczanie nazw innych for jest niezgodne z regulaminem proszę,abyś tego nie robiła.
Przypominam,że informacji można udzielać zainteresowanym osobom poprzez prywatną wiadomość (pw)

fafrelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2010, 14:10

22 lis 2010, 14:29

Ojej narobilam zamieszania :ico_sorki:
Dziekuje w kazdym razie za cenne rady, musze wybrac sie do kilku sklepow i poszukac. W internecie szukalam, ale rzeczywiscie musze je przeciez przymierzyc, zeby dobrze lezaly.
A korzystalyscie kiedys z rad brafitterek? :-) Ja nigdy osobiscie. W internecie wyczytalam jaki rozmiar stanika powinnam nosic ale moze brafitterka w jakims salonie z markowa bielizna doradzilaby mi jeszcze lepiej? Musze poszukac takich salonow. Co myslicie? :-)

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

24 lis 2010, 16:07

To bardzo dobry pomysl, aby wybrać się do profesjonalnego salonu z bielizną. Kupowanie w sklepach internetowych jest o tyle ryzykowne, że możesz nie trafić w odpowiedni rozmiar i fason, zwłaszcza jeśli jesteś posiadaczką obfitego biustu. W tej chwili nie powinnaś mieć problemu, w dużych centrach handlowych, na pewno znajdziesz coś dla siebie :-)

kotschrodingera
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2010, 04:06

25 lis 2010, 04:21

Ojej narobilam zamieszania :ico_sorki:
Dziekuje w kazdym razie za cenne rady, musze wybrac sie do kilku sklepow i poszukac. W internecie szukalam, ale rzeczywiscie musze je przeciez przymierzyc, zeby dobrze lezaly.
A korzystalyscie kiedys z rad brafitterek? :-) Ja nigdy osobiscie. W internecie wyczytalam jaki rozmiar stanika powinnam nosic ale moze brafitterka w jakims salonie z markowa bielizna doradzilaby mi jeszcze lepiej? Musze poszukac takich salonow. Co myslicie? :-)

Dobra bra-fitterka w dobrym sklepie rzeczywiście będzie potrafila doradzić, ale to musi być sklep z pełną ofertą rozmiarową i obsługą przeszkoloną w bra-fittingu. Takich sklepów jest już całkiem sporo w całym kraju (ale nie są to bynajmniej "markowe" salony pewnej niesłusznie uznawanej za super marki ;) ). Podam Ci co trzeba na priv :)

lucy_lucy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 gru 2008, 15:31

29 lis 2010, 06:34

Ja ostatnio kupiłam fajny zestaw wyszczuplającej bielizny w Intimissimi. Świetnie utrzymuje biust i koryguje co nieco:) Polecam

Obrazek

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość