karlikuu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2011, 19:53

04 sty 2011, 20:06

Ja zawsze miło planuję Święta z rodziną. Od lat wyjeżdżamy w to samo miejsce, nasz azyl :-D . Nie musimy robić wystawnej kolacji. Przed wyjazdem przygotowuję małe porcje wigilijnych dań. Więc nie ma wielkich zakupów spożywczych :ico_oczko: . Prezenty dajemy sobie w równie małym gronie, więc kupno kilku nie stanowi problemu. :-) W czasie ogólnego szału zakupów staram się unikać centrów handlowych. Ten harmider przyprawia mnie o ból głowy :ico_szoking: :ico_zly:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sty 2011, 21:05

Ledwo minie 1 listopada a w galeriach choinki stawiaja :ico_nienie: mnie się to nie podoba :ico_noniewiem: w listopadzie to ja jeszcze o świętach nie myślę,nie czuję atmosfery...Dopiero na początku grudnia sie rozkręcam :-)
Marzą mi się święta w górach :-) w rodzinnym gronie,zaśnieżone stoki,kulig,ognisko wieczorem,kominek...może kiedyś...

marta_kul
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2011, 21:59

04 sty 2011, 22:01

Święta minęły mi spokojnie. Żadnych rewelacji. Kilka odwiedzin u rodziny, a wieczorami Tv. Z tego względu, że w Tv panuje nuda i dołączam do tłumu pługarów link usunięty przez moderatora Żeby mieć telewizor, i żeby nie było niczego do oglądania poza powtórkami.... skandal :ico_olaboga:
Wizja kilku dni z rodziną w domku góralskim..... marzenie :ico_brawa_01: :-D
Ostatnio zmieniony 05 sty 2011, 12:40 przez marta_kul, łącznie zmieniany 1 raz.

lovewind
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2011, 03:45

05 sty 2011, 03:50

Drodzy przyjaciele Po pierwsze, Pls przyjąć moje najlepsze życzenia dla Ciebie!link usunięty przez moderatora jest wiodącym międzynarodowym producentem i sprzedawcą Sexy Sexy bielizna i stroje od 2002 roku w Chinach. Supplysexylingerie posiada standardowe warsztatów i linii produkcyjnych, profesjonalnych projektantów i doświadczonych pracowników. Po latach rozwoju, mamy silną zdolność do produkcji, badań i technologii. To kostiumy i bielizna hurtowych stronie nadaje się do średnio - i małych hurtowni, kupując u nas jako bezpieczne i proste, jak to możliwe, można złożyć zamówienie z tej strony bezpośrednio. OEM są mile widziane.wyślemy przez pakiety International / DHL / UPS / TNT / EMS, ogólnie zajmuje 5 dni roboczych na całym świecie.Nasze płatności sposób są Western Union, Bookers Money, Money Gram i paypal, wystarczy wybrać płatność lubisz. Podstawowym celem Supplysexylingerie jest oferowanie klientom najlepszych i najbardziej wartościowych products.We szczerze czekam na możliwość współpracy z Tobą w oparciu o wzajemne korzyści.link usunięty przez moderatoraPostaramy się odpowiedzieć można, bez żadnych opóźnień!Prosimy o kontakt z nami, jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania.Z poważaniem,Wang
Ostatnio zmieniony 05 sty 2011, 12:42 przez lovewind, łącznie zmieniany 1 raz.

lusia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 28 cze 2009, 18:44

05 sty 2011, 09:04

mysle ze to choinki 1 listopada pobije sprzedaz czekoladowych jajeczek w tesco na wielkanoc-wlasnie sie pojawily w angielskich tescach i lokalnych sklepach co-op :ico_szoking:
nie wiem jak wyglada teraz szalenstwo przed swietami w PL ale w Anglii zaczyna sie nawet sporo przed 1 listopada.obok dekoracji na halloween leza juz bombki na choinki.
swiateczne piosenki,dekoracje, i szal zakupow zaczyna sie 2 miesiace przed swietami.ja przyznam ze zaopatrujemy sie czasem wczesniej w prezenty dla dzieci ale nie biegamy specjalnie zeby je kupic-jak znajdziemy okazje to kupujemy.2 tygodnie przed swietami to juz sie nie ruszamy na zadne zakupy do sklepow-jedzenie zamawiamy przez internet z dostawa do domu np w tesco
jedyna rzecz ktora specjalnie kupujemy na swieta jest indyk i swiateczne slodycze.

a o poswiatecznym szalenstwie zakupow nie wspomne :ico_noniewiem: w drugi dzien swiat najlepiej omijac szerokim lukiem centra handlowe bo w korku pol dnia mozna stac za £5 bluzke :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
grazka1980
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 sty 2011, 11:13

05 sty 2011, 11:46

a o poswiatecznym szalenstwie zakupow nie wspomne :ico_noniewiem: w drugi dzien swiat najlepiej omijac szerokim lukiem centra handlowe bo w korku pol dnia mozna stac za £5 bluzke :ico_haha_01:
dokladnie, dlatego zakupy zrobilam przed wigilia, obkupilam sie ze hej. do sklepu wybralam sie dopiero 29 grudnia a i wtedy kolejki i tlok byly ze masakra! 30 i 31 juz absolutnie dalam se spokoj...

flan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2010, 10:51

12 sty 2011, 07:30

Przede wszystkim za wcześnie! Chociaż z drugiej strony, w takich Niemczech np w połowie października roi się w centrach od ozdób świątecznych:p więc może nie jest aż tak źle. Ale i tak wolalabym stęsknić się przez cały listopad i pierwszą połowę grudnia za świętami, zamiast nimi zmęczyć i w Wigilię czuć ulgę zamiast radości.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość