Awatar użytkownika
ChokoMachine
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:01

Biżuteria ślubna

10 lut 2011, 10:33

Mam do was pytanie w temacie biżuterii, którą panna młoda może ubrać do sukni ślubnej - czy polecacie gotową, wypatrzoną u jubilera, czy raczej "jedyną, niepowtarzalną", którą można zamówić na indywidualne życzenie w serwisach biżuteryjnych albo u konkretnych twórców (blogów z biżuterią jest przecież mnóstwo :) Jakie są wasze doświadczenia?

lilo

10 lut 2011, 10:39

czy polecacie gotową, wypatrzoną u jubilera, czy raczej "jedyną, niepowtarzalną", którą można zamówić na indywidualne życzenie w serwisach biżuteryjnych albo u konkretnych twórców
Według mnie to bez znaczenia - najważniejsze żeby się podobała kobiecie i pasowała do całości.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 lut 2011, 10:40

ChokoMachine, moje doswiadczenie jest takie ze zaraz wstawisz reklame ze stronka w ktorej robia wyjatkowa piekna niepowtarzalna bizuterie

Awatar użytkownika
ChokoMachine
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:01

10 lut 2011, 15:06

betina, pytam, bo sama robię biżuterię i zastanawiam się, czy powinnam zająć się tym profesjonalnie i mam szansę znaleźć rynek zbytu, czy lepiej traktować to wyłącznie jako przyjemne hobby. Nie wrzuciłam nawet linka do swojego bloga z hand made - to chyba byłby ewidentny spam? Chciałam poznać Wasze opinie, nic więcej.

Awatar użytkownika
Miśka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwie 2011, 19:08

09 kwie 2011, 18:51

Najważniejsze, żeby biżuteria pasowała do sukienki i podobała się pannie młodej, a czy to będzie od jubilera czy hand made to już obojętne :ico_oczko: Mi np. biżuterię będzie robiła koleżanka, która się tym zajmuje hobbystycznie, ale ja lubię oryginalne i niepowtarzalne wzory dlatego wolę gdy ktoś zrobi coś specjalnie dla mnie :-)
ChokoMachine prawda jest taka, że żeby zaistnieć na rynku musisz robić coś naprawdę "wpadającego w oko", niepowtarzalnego, bo jak będziesz "powielała" wzory setek osób, zajmujących się produkcją biżuterii to nie masz szans (za dużo tego na polskim rynku). Najlepiej jest znaleźć sobie grupę odbiorców, a oni już zrobią swoje :ico_oczko:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość