Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

Mamunie STYCZEŃ 2011

03 mar 2011, 17:55

No to jak żadna nie chce założyć to ja założyłam a co :-D Zapraszam wszystkie moje styczniówki :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-03, 17:04 ]
No dziewczęta, miałam chwile to założyłam temat wpadłam do domu się ogarnąć i odstresowac Wiktor w szpitalu :ico_placzek: Ma zapalenie gardła to nie była gorączka na ząbki :ico_zly: Nie wiem z kąd masakra i odrazu do szpitala. A w tym szpitalu jakas masakra spie na krzesle :ico_puknij: Obok jest mama patologiczna bije dziecko za wszystko, jezyk mnie swedzi ale się narazie nie odzywam dziecko 14 miesiecy chce pobiegac polatac wiadomo że nie można na korytarzu bo zarazy inne a ta wielce zmeczona jak ciągle jej nie ma a dziecko płacze. Dałam jej książeczke Wiktorka to tak poniszczyła że do smieci :ico_zly: Już nic nie dam a mamusia nawet nie przeprosiła :ico_zly: Nie można samemu dziecku mleka robic tylko pielegniarki podają i oczywiscie trzeba się prosic że dziecko głodne :ico_zly: O wodę lub herbatkę też no masakra! Na szczescie jesli przez dwie doby Wikuś nie bedzie miał temperatury to nas puszczą do domu także nie zapeszam ale może jutro ufff. Dobra ide się przespac godzinkę bo padam. :-D
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2011, 10:28 przez Agnieszka26, łącznie zmieniany 1 raz.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 mar 2011, 18:41

Zapraszam wszystkie moje styczniówki
o super mamy nowy wąteczek :ico_brawa_01:
Wiktor w szpitalu
ojej biedny maluszek ale na zapalenie gardła od razu do szpitala :ico_szoking: ???
masakra spie na krzesle
oj ile ja się naspałam na krzesłach :ico_olaboga: z Oliwką no a teraz jak byłam z Adrianem to sobie boks wykupiłam , bo się wyjątkowo trafił wolny :ico_szoking: . Współczuje, ale dasz rade :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

03 mar 2011, 20:22

No to fajowo że mamy nowy wąteczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale coś czuję że i tak za dużo i za często to nie będziemy tu wpadać bo wszystkie zapracowane!
No ale może kto wie!

Agnieszka współczuję że Wikuś w szpitalu na pewno szybko do domku wróci i będzie wszystko dobrze! I jeszcze do tego taka sąsiadka Ci się trafiła - naprawdę szok jak można na chore dziecko krzyczeć - ja to bym chyba nie wytrzymała i nagadałabym takiej babie!
Bo ja to się nie krępuje mówię to co myślę :-D

My też wczoraj wieczorem byliśmy na pogotowiu z Klaudusią bo strasznie ciężko oddychała i do tego tak jakby się dusiła i nie mogła powietrza nabrać a jak już załapała to zaraz zaczynała strasznie krzyczeć! I tak jak wam wcześniej pisałam strasznie nie spokojna była i cały czas płakała! no i zdecydowaliśmy ze pojedziemy!
Byliśmy tam dobre 2,5 godz. bo czekaliśmy na lekarza - angielskie szpitale aby z tak malutkim dzieckiem tyle czekać na przyjęcie! No ale cóż nie mieliśmy wyjścia musieliśmy swoje odsiedzieć!
Na szczęście wszystko jest dobrze osłuchał ją posprawdzał wszystko i pow. że on kompletnie nic nie widzi i że maluszki czasem tak mają że "zapominają oddychać" - jak to on określił! :ico_szoking: I że mam się nie przejmować bo ona sama sobie krzywdy nie zrobi i ze z czasem to zaniknie! A dziś już jest oki. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Klaudusia dziś przespała znów całą nockę położyłam ją po przed 12 a wstała o 6 rano! Dała mamie pospać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tak że to tyle co u nas! Czekam na wieści jak tam u Was dziewczynki

Alinka - współczuję utraty kontaktów wiem jak to boli mnie spotkało to samo jak utopiłam mój tel w kiblu to i karta się poszła rąbać! A potem odbudować wszystkie kontakty było trudno! Znajdź chwilkę kochana i napisz coś więcej - tęskno mi za tobą!

Buziaki

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

04 mar 2011, 16:57

Czesc dziewczyny wpadłam do domu na prysznic :-D
Wiktoś już lepiej na szczescie nawet się dzisiaj pobawił ze mną :ico_brawa_01: A to że nas do szpitala wysłała lekarka to nawet nie wiedziała co mu jest. Miał gorączke a to wczesniak z wylewami dokomorowymi więc powiedziała że nie ma co tam badania porobią i wogóle.
A na sali patologia nadal masakra :ico_szoking: Wczoraj wybuchłam zabrałam tej matce dziecko i zaniosłam pielegniarkom powiedziałam im że mamie nerwy pusciły KRETYNKA sory za kapsa ale brak słów normalnie rzucała tym dzieckiem bezbronnym jak lalką nie wytrzymałam a dzisiaj miała rozmowe z ordynator w nosie to mam nie mogłam już patrzyc na to :ico_olaboga: My może jutro do domu oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Pozdrawiam mamunie i całuje :ico_oczko: :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 mar 2011, 17:11

Wczoraj wybuchłam zabrałam tej matce dziecko i zaniosłam pielegniarkom
bardzo dobrze zrobiłaś :ico_brawa_01: , ciekawe, jakby nią tak ktoś porzucał i sie nad nią znęcał :ico_zly:
My może jutro do domu
szybciutko wracajcie :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

04 mar 2011, 18:07

Jejka Aga straszne jest to co piszesz o tej wariatce! Bardzo dobrze zrobiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - takie babsko nie powinno mieć dzieci - nie ważne jak nie grzeczne są dzieci nie wolno ich bić i znęcać się! A co ona zrobiła jak jej dziecko zabrałaś? Rzucała się coś?

U nas dziś super nocka była nasza kruszynka obudziła się razem z tatusiem o 6:30 jak jego budzik zadzwonił a poszła spać o 22:30 tak że całą noc przespała potem wręcz na siłę dałam jej cyca bo za bardzo nie chciała ciągnąć i dalej poszła spać i tak spałyśmy razem do 8:30!

Dziewczyny już od dawna miałam się was zapytać o odbijanie po jedzeniu!
A mianowicie czy odbijacie za każdym razem?
Szczególnie o noc mi chodzi - bo jak ją nakarmię to ona usypia a jak ją wezmę do odbicia prosto to się rozbudza i potem znów muszę ją lulać aby usnęła! Kilka razy położyłam ją bez odbijania i nic jej nie było ale nie wiem czy na dłuższą metę można tak robić? Bo nie chciałabym aby ją brzuszek bolał albo aby kolki dostała!
Liczę na wasze doświadczenie i pomoc!

Buziaki

[ Dodano: 2011-03-04, 21:20 ]
Kilka zdjęć mojego Skarbka:

Najedzona Klaudusia :)

Obrazek

Idziemy na spacerek :

Obrazek

Bujamy się :

Obrazek

Bujamy się cd:

Obrazek

Czas na małe przeciąganko:

Obrazek

Śpię sobie:

Obrazek

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 mar 2011, 23:28

U nas dziś super nocka była
jeju jak ja zazdroszcze Ci tych nocek :ico_noniewiem:
A mianowicie czy odbijacie za każdym razem?
w dzień staram się zawsze, żeby Adrianowi się odbiło, ale w nocy to nie, bo bym go wybudziła, a on i tak mi nie daje spać :ico_sorki:
Aga śliczniuchna ta Twoja córunie, a to zdjęcie ze spacerku to powiedz mi u Was już tak cieplutko jest że ona taka porozpinana? Ja dziś mojemu bąblowi kupiłam kurteczkę wiosenną, bo w kombinezonie wydaje mi się już że mu jest za gorąco, a my się dopiero od 3 dni zaczęliśmy werandować po tych naszych choróbskach, i mimo kurteczki idzie w ruch też kocyk, bo jednak jeszcze mroźne to powietrze, choć staram się, żeby go tak nie piecuszyć :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

04 mar 2011, 23:55

A mianowicie czy odbijacie za każdym razem?
Ja odbijam za każdym razem. Wiktor się rozbudzał ale ja go do łóżeczka kładłam i zasypia sam nawet w nocy. Nie bede ryzykowac kolejnych nocek z kolką już to przerabiałam i nie mam zamiaru wiecej także konsekwetnie nie ważne że się rozbudzi usnie w końcu ale brzuszek nie bedzie bolał. :-D
A co ona zrobiła jak jej dziecko zabrałaś? Rzucała się coś?
No właśnie nic :ico_puknij: Siedziała sobie i wzieła gazete w reke :ico_puknij: :ico_olaboga:
szybciutko wracajcie :ico_sorki:
No chcemy :ico_placzek: :-D
Ja się kłade Tatus ma dzis dyżur wygonił mnie do domu marsz wiec posłusznie odwiedzam moje ulubione forum (wcale się nie podlizuje) I zmykam nynac należy mi się a co :ico_oczko: :ico_spanko: :ico_spanko: Padam a jutro kroplówka i dalej walka z patologią :ico_sorki: :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

05 mar 2011, 13:18

Buzok u nas jest naprawdę piękna pogoda ( może nie dziś ale ogólnie to mamy wiosnę) W ten dzień co robiłam to zdjęcie to było +15 lekko! Bo w samym sweterku szłam i było naprawdę ciepło tak słoneczko pięknie świeciło mmmm.... ale mi się chce już lata! A Klaudia to tylko do zdjęcia taka rozpięta była na dworku to ją zapięłam i jeszcze kocykiem przykryłam bo mimo wszystko ona leży w wózeczku i nic nie robi to jej jest zimniej niż nam jak chodzimy!

A nocki no to fakt mamy super dziś tak samo jak położyłam ją o 23 to obudziła się o 5 rano na pół godz. dałam cyca i dalej lulała i potem o 8 wstała do jedzenia ale to już cyc jej było za mało i butle musiałam jej zrobić :-D - mały głodomorek! I od 8 już nie śpimy bo jej się bawić zachciało a nie spać :)

Agnieszka kochana współczuje takiej sąsiadki na sali - wstrętne babsko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: aż jak o niej pomyślę to aż mnie bierze aby takiej matce nagadać!
No ale cóż nic na to nie możemy poradzić!
Dasz radę z chemią jeszcze tylko troszkę i to świństwo znów sobie pójdzie!
A jak tam Twoje oczko - lepiej już?

Stawiam :ico_tort: i :ico_kawa: za wczorajszy miesiąc Klaudisi!

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 mar 2011, 16:10

Nie bede ryzykowac kolejnych nocek z kolką
my na szczęście nie mieliśmy jeszcze problemów z kolką, więc, może dlatego czasem daje spokój z odbijaniem, bo nie wiem jeszcze co to znaczy :ico_noniewiem:
Siedziała sobie i wzieła gazete w reke
hehe wyluzowana mamusia :ico_puknij:
było +15 lekko!
jej jak ja czekam na taką pogodę :ico_sorki: , dziś to okropnie wietrznie jest u nas i to tak zimny jest ten wiatr :ico_olaboga: brrrrrrrr
Stawiam i za wczorajszy miesiąc Klaudisi!
:ico_brawa_01: buziaczki dla małej :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość