marykwiatek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2011, 19:47

Jaka biżuteria?

08 mar 2011, 19:54

Cześć jestem tu nowa, ale i tak liczę na Waszą pomoc! :)
generalnie chodzi mi po głowie biżuteria, ale taka bardziej żywa i może "odważna".

Poszukałam trochę w sieci i trafiłam na kolekcję Orskiej - akurat mi przypadła do gustu seria extreme oparta na linach. co o niej sądzicie?? bo w sumie bardzo fajna ale też baaaardzo droga. a z drugiej strony znalazłam też tańsze rzeczy ale już nie tak markowe. wiem, że nie można dawać linków tutaj ale to może chociaż zdjęcie tej alternatywy wrzucę. firma Rodo z Poznania - ktoś coś słyszał o niej?



Obrazek

co o tym sądzicie
liczę na Was dziewczyny! :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 mar 2011, 19:58

to zdjecie to jest bransoletka czy co ?
Jesli chodzi o moj gust to mi sie nie podoba, ale o gustach sie nie rozmawia.
Takze jak sie Tobie podoba to najwazniejsze i smiało ja kup :-)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

08 mar 2011, 20:53

mnie troszkę przypomina linkę do holowania auta :ico_oczko:
Ale cóż,wszystko kwestia gustu :ico_oczko:

marykwiatek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2011, 19:47

08 mar 2011, 22:32

hehe :) no linka holownicza to chyba inaczej wyglada. ale generalnie takie kolory? bo widzialam jeszcze wersje zółtą niebieska i białą. trochę inne linki. tylko pytanie do jakiego ubrania mi bedzie to pasowało, bo idzie wiosna to raczej czarnych nosić nie chcę ;) aaaa... niech mi ktos pomoze! :)

lilo

09 mar 2011, 09:22

marykwiatek, sorki, ale okropne to jest :ico_sorki:
mnie troszkę przypomina linkę do holowania auta
Noooooooooo :ico_haha_01:

Czułabym się jak na smyczy :ico_oczko:

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Jaka biżuteria?

23 lut 2015, 21:06

Sztuczna czy prawdziwa?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Jaka biżuteria?

24 lut 2015, 11:37

Kochana nie zamawiaj z tej strony. Są to sprowadzane z Chin sztuczne koraliki. Nie bedziesz zadowolona ponieważ jakość nie jest dobra. Sama jestem zdania,że warto jest zainwestować w prawdziwą biżuterię. Jeśli nie złoto w srebro. Kupić mniej ale coś co ma wartość i prezentuje się o wiele ładniej.
Mam słabość do bransoletek modułowych.Dzięki nim można utrwalić swoje najpiękniejsze chwile z życia. Sama mam obecnie bransoletkę Pandory, podobną do tej:
Obrazek
Może nie jest taka bogata jak ta na zdjęciu ale stopniowo uzupełniam koraliki w te, które podobają mi się najbardziej. Możesz sobie je przejrzeć tutaj: http://www.pandora.net/pl-pl

Awatar użytkownika
oblen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2014, 11:34

Re: Jaka biżuteria?

24 lut 2015, 20:31

Też bym chińskich nie kupowała, wolę te dobrej jakości. Na http://encepence.pl/ znalazłam bransoletki z linii Prestige, takie coś właśnie lubię najbardziej :)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Jaka biżuteria?

06 mar 2015, 10:23

Ja szczerze powiedziawszy to też nie przepadam za chińskimi bublami i jeśli wybieram coś to jest to coś porządnego.
ostatnio sprawiłam sobie taki komplecik:
Obrazek
Prawdziwe srebro, perły oraz kryształ svarowsky.
Zamawiałam tutaj: http://www.jubiler.pl/ . Cena? Niewysoka bo dałam niewiele ponad 200 zł.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Jaka biżuteria?

11 mar 2015, 19:33

Modułowe bransoletki to ja znam od dawna:) Pierwszą kupiłam w aparcie. Mam charmsy - dwa zestawy i beadsy - trzy. Z tej mam już sporo zawieszek
Obrazek

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość