patti29
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2011, 12:35

Poradnik dotyczący wychowania dzieci

23 mar 2011, 12:39

Witajcie! Czy przy wychowaniu dzieci korzystacie z poradników? Ja kupiłam ostatnio bardzo ciekawą książkę z przeuroczymi misiami na okładce - Wychowaj szczęśliwe dziecko i muszę przyznać, że nie dość, że mnie wciągnęła, to pokazała kilka świetnych rozwiązań, jak poradzić sobie z dzieckiem, kiedy wydaje się, że nic nie można już zrobić. Ciekawe są tez ćwiczenia dla rodziców - myślę, że to interesujące rozwiązanie - polecam zajrzeć!

NICOLA_1985

23 mar 2011, 16:51

osobiście nie mam żadnego poradnika w domu ale uważam, że takie książki są dobre. ja kieruję się przede wszystkim swoją intuicją, chodzę na porady do fajnej pani psycholog i sprawdzam różne nowinki na temat wychowania w internecie lub gazetach typu "m jak mama" czy innych ale chętnie zakupiłabym taki poradnik zwłaszcza napisany przez Dorotę Zawadzką bo jej porady dotyczące wychowania dzieci są dla mnie wzorem :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 mar 2011, 11:55

ja również nie korzystałam, instynktownie działałam i chyba nie najgorzej nam to wyszło :ico_haha_01:

KidiSklep
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2011, 12:22

07 kwie 2011, 12:03

Przeczytać zawsze można,tylko z doświadczenia wiem jak trudno jest wcielić niektóre zasady w życie. Praktyka zawsze weryfikuje teorię.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość