Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

jeansy-jak dobrać

28 mar 2011, 17:49

Cześc dziewczyny! mam taki mały-duży problem odnośnie jeansów. Myślę,że miejsce dobre wybrałam? chodzi o to,że nie umiem dobrać sobie odpowiednich jeansów. A to wiszą,a to odstają,a to zle leża na biodrach itp. ostatnio dowiedziałam się,że najlepiej w ogole kupić rozmiar mniejsze,bo i tak po praniu się kurczą,ale mimo tego ciągle coś jest nie tak. Czy Wy też macie taki problem?może macie jakieś sklepy gdzie bez problemu dobieracie jeansy do swojej talii?

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

29 mar 2011, 19:11

Adra, ciężko coś doradzić ,nie wiem jaką masz figurę.
Generalnie kobiety najlepiej wyglądaja w spodniach o prostej nogawce.Przetarcia czy jasne plamy na udach optycznie je pogrubiają-tak samo z duzymi kieszeniami na pupie,też powiekszają,szczegolnie jeśli maja tzw patki.Są sklepy w których mozna kupić dżinsy dla niskich(oznaczone "short") czy bardzo wysokich osób ( ozn. "long")
Dzinsy po praniu troche sie rozciagaja,zwłaszcza te z dodatkiem elastanu.Warto wybrać te które są ciaśniejsze przy mierzeniu ale bez przesady :ico_oczko:
Ale i tak trzeba mierzyć...mierzyć...mierzyć.. :ico_oczko: czasem na wieszaku cos
wygląda kiepsko a jak sie założy okazuje sie idealne.
Powodzenia :ico_haha_02:

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

30 mar 2011, 17:40

Dzięki aniulek za odpowiedz i dobre rady:-) bardziej chodzi mi o problemy z tym jak leżą spodnie. Czy odstają albo czy leżą dobrze w biodrach, albo np.czy podkreślają talię.. Figurę mam raczej..normalną:-) jestem raczej szczupła,mam podobno kobiece kształty,więc tym bardziej dziwne jest to,że nie mogę dobrać odpowiedniego fasonu.. :ico_noniewiem:

kremoweczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:33

06 kwie 2011, 10:59

Ciężko tak doradzić, bo nie wiem jaką masz figurę. Ja na Twoim miejscu sprzedawcę w sklepie poprosiłabym o pomoc, bo może faktycznie wybierasz zły rozmiar i dlatego spodnie na Tobie źle leżą. Nie ryzykowałbym z kupowaniem za małych albo za dużych, bo spodnie mogą zarówno się skurczyć jak i rozbić i potem dopiero będą źle leżały.

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

06 kwie 2011, 13:43

Dzięki dziewczyny za rady. Owszem,często zabieram mojego faceta na zakupy zwłaszcza własnie jesli szukam jeansów,ale myślę,ze tu nie lezy tez problem w mojej figurze,ktora jest podobno normalna,z kobiecymi kształtami itp,a w tym,że firmy robią po prostu na jedno kopyto spodnie,jak na faceta..dlatego ciezko znalezc tak od razu jeansy,ktore pasowaly by jak ulał.. Ale pociesza mnie fakt,że jednak nie tylko ja mam taki problem:-)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

06 kwie 2011, 14:26

Ja na Twoim miejscu sprzedawcę w sklepie poprosiłabym o pomoc,
ja bym nie prosila sprzedawcy, bo oni na ogol zawsze mowia, ze wszystko ci pasuje...im zalezy na sprzedazy a nie na twoim wygladzie.
Owszem,często zabieram mojego faceta na zakupy zwłaszcza własnie jesli szukam jeansów
facetowi tez bym nie wierzyla :-D
pytanie Adra gdzie kupujesz jeansy...Jesli masz faktycznie typowo/nietypowa sylwetke to lepiej pojsc do sklepu firmowego gdzie nie tylko sa rozmiary 38 itd, ale te L/W. Marki specjalizujace sie w jeansach maja wiele dostepnych wzorow. Jesli sa dla ciebie za drogie to zawsze mozna przynajmniej poprzymierzac i wiedziec czego szukac gdzies indziej.

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

08 kwie 2011, 21:51

askra, jeśli chodzi o zabieranie faceta na zakupy to akurat ja nie muszę się martwić,ponieważ moj jest do bólu szczery,tym bardziej jeśli wyglądam w czyms nie tak to powie mi to szczerze i otwarcie:-) a z kolei jesli chodzi o sprzedawców,to powiem,że wlasnie dziś z racji wolnego czasu:-)pochodziłam troche po sklepach i okazało się,że faktycznie co markowy sklep to markowy. Weszłam m.in.do Levi'sa i zostałam mile zaskoczona. Konkretna obsługa no i przede wszytskim konkretne jeansy. Takie z podwyzszonym stanem,jakies nowe w ogole,są mega. Nie zwisają,nie odstają. Czekam tylko na wypłatę i myślę,że się na nie skuszę:-)

Awatar użytkownika
lula
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 21 cze 2010, 11:03

14 kwie 2011, 10:15

Witaj w klubie Adra. Mnie też zalewa krew przy kupowaniu spodni. Najbardziej nie lubię odstawania w pasie. W levisie powiadasz mam szukać. Nie dawno widziałam na billboardzie ich reklamę i hasło coś w stylu "Nie liczy się rozmiar tylko kształt". Ale wściekła na te wszystkie sklepy, które ostatnio przetrząsnełam pomyśla tylko, że to bujdy. A tu proszę nadzieja na normalne spodnie:) A powiedz mi proszę ten wyższy stan to taki sięgający pępka? Chciałabym jeansy z wyższym stanem ale bez przesady:/

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

17 kwie 2011, 13:11

lula nie nie ten wyzszy stan to nie taki na maxa,ze do pepka,tylko tak..normalnie mozna powiedzieć..po prostu wyzej niz biodra.wiec generalnie wygodnie no i jak sie schylisz,to nie,że widać pol tyłka:P a ta reklama to nie zart,bo ja juz zakupilam te spodnie,jak pisałam:-) i są naprawde świetne. Barxdzo wygodne. Także polecam. Moge wrzucic fotke,tylko najpierw musze zobaczyc czy sie uda:-)

Awatar użytkownika
lula
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 21 cze 2010, 11:03

19 kwie 2011, 22:08

Weszłam na ich stonę i pomierzyłam się zgodnie z instrukcją i wyszło mi, że jestem Bold curve. A ty Adra? Przyjdę się w tym tygodniu do nich i zobaczę co mi zaproponują.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość