karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

może wy mi pomozecie:(

09 kwie 2007, 07:24

Kiedys juz pisałam o moich problemach na wątku o depresji poporodowej,natomiast teraz chciałabym poruszyc dugi problem który zaczął sie od listopada zeszłego roku,otóz tego dnia dostałam atak paniki.Od tamtego dnia nigdzie niewychodze sama,cierpie na nerwice lękową,myślałąm ,że idąc do pracy poradzę sobioe z tym problemem,natomiat przez te dwa miesiac sie ze tak powiem doprawiłam z powodu głupiego szefa który sie na mnie wyzywał.Od kwietnia zmienilam prace ipracuje bliziutko mohjego domu,niestety,zaczęlam mieć ataki w pracy,niedaje rady niemam siły tam chodzić,niewiem co mam robic myślałam juz o zwolnieniu sie z tamtąd i pójściem na terapie,dodatkowo wyciszyć sie w domu.Mąż niewie co ma mi doradzić,nieiwe co będzie dla mnie najlepsze.Narazie jestem tylko na persenie,ale niewiem czy tylko te leki moga mi pomóc.czy jest tu jakaś kobitka z podobnym problemem???prosze doradzcie cos :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madzisko
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1075
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

09 kwie 2007, 11:20

karina22, nie znam się na czymś takim, ale wydaje mi się że tutaj będzie potrzebna pomoc psychologa, bo jakaś przyczyna tych ataków musi być. Może nowa sytuacja nie jest dla Ciebie komfortowa. Nie chcę tutaj gdybać, ale wydaje mi się, ze psycholog pomoże Ci wrócić do normalnego funcjonowania.

A może to zwykłe przesilenie wiosenne, w każdym razie nos do góry, wszystko na pewno się ułoży...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 kwie 2007, 14:17

postanowilismy z mężem,że rezygnuje z pracy chociaz na miesiac a w tym czasie bede chodziła na terapie,może to mi pomoże :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

10 kwie 2007, 14:18

karina ta terapia jest konieczna dla ciebie i nie rezygnuj z terapii.....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 kwie 2007, 14:40

Karolinko kochana myśle że terapia ci pomoże.
Bądz dzielna dla męża i synka przede wszystkim.
Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło.Buziaki :ico_buziaczki_big:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 kwie 2007, 17:24

na piatek zarejestrowałam sie do lekarza,mąż bedzie ze mna chodził :-) ,oby wszystko było po mojej mysli,narazie biore sobie persen,bardzo chciałabym uniknąć leków mocniejszych mam nadzieje że mi sie uda :-)
Dziękuje za słowa otuchy :-)

[ Dodano: 2007-04-12 ]
samopoczucie ma dzis beznadziejne:( :ico_placzek: ale staram sie trzymać,tymbardziej,że staramy sie z mężęm zafasolkować :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-D
Macie jakies sposoby na poprawienie nastroju???prócz zakupów?????? :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

28 kwie 2007, 17:26

karina22, wydaje mi sie ze na efekty powinnaś jeszcze troche poczekać a skoro biuerzesz tabletki to czy nożesz starać się o :ico_ciezarowka: nie powinniście poczekac może powinnaś skonsultowac to z lekarzem...?

A i co najważniejsze mam nadzieję ze cie nie uraziłam niczym....

Trzymaj się kochana bedzie dobrze :):):)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 kwie 2007, 00:13

karina22 wspolczuje kochana...chodz na terapie i nie wiem czy persen ci pomoze...mam nadzieje,ze tak...ale na nerwice itp to chyba jakies leki daja,nie jakies silne...ale takie wspomagajace twoje samopoczucie...ja mialam depresje przed ciaza,teraz nie biore lekow,bo hormony tak sprawily,ze sie dobrze czuje...ale lekarka powiedziala,ze po ciazy moze wrocic...mam teraz inny problem...od jakiegos czasu mam leki;(ale nie o siebie ,o moich bliskich...najbardziej o mojego t...jak wychodzi do pracy,to boje sie ze cos mu sie stanie :ico_placzek: i codziennie ta mysl mnie przesladuje...boje sie,ze to depresja wraca lub jakas nerwica :ico_placzek: ja to mam od zawsze,tyle ze kiedys balam sie o brata,tate,mame...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

29 kwie 2007, 09:33

lucy23, kochana może lepej jak najszybciej wybrać się do lekarza żeby się nie pogębiło...? Trzymam kciuki kochana....

Mnie też częśto nękają głupie myśli :ico_olaboga: zmartwienia i w ogóle....

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 00:53

no wlasnie ,problem w tym ,ze jestem w ciazy...poki co odstawilam leki antydepresyjne i nie jest zle,ale mysle,ze jak urodze to sie tym zajme,bo przeszlo mi na kilka miesiecy,ale boje sie,ze chyba wraca ;( moje lekarka i polozna powiedzialy,ze dobrze zrobilam ...ze jak urodze ,to sie soba zajme,ale i tak jest lepiej niz kiedys :-D

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość