Awatar użytkownika
irina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2010, 13:49

praca, studia, wychowanie - jak ciężko to polaczyc...

10 maja 2011, 12:22

Jak milo znalezc chwilke wolnego i cos napisac. Jestem na studiach magisterskich (nie oszukuje sie, ciezkich), wychowuje mojego malucha, staram się cos zarobic by nie byc uzalezniona od rodzicow... Niestety idzie sesja i cala moja praca = tworzenie prac zaliczeniowych, uczenie sie na egzaminy itp. Myslalam jak dorobic pare groszy w domu, ale chyba wiekszosc takich ofert to sciemy...
Podzielcie sie swoimi pomyslami jak to wszystko pogodzic, szkoda, ze doba nie trwa 30 godzin :(

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

10 maja 2011, 12:28

ja studiuję (w tym roku licencjat) i mam 2 dzieci, nie pracuję, ale mam sporo obowiązków w domu i jakoś daję rade :)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

10 maja 2011, 13:38

CMonikA ja też mam podobnie.Teraz piszę prace na licencjat (ankietę zamiesciłam na forum :ico_sorki: ) z tym że moje skarby są młodsze.Synke 3 lata a córcia 7 miesiecy.W niedzielę zakończyłam już wszystkie egzaminy i średnia słaba bo tylko 4,4.Do tego dom,(sama cały dzień bo mąż ok północy wraca) i prowadzę sklep internetowy(początki...).Szukałam dodatkowej pracy w internecie i wszystko to to samo bagno.Piramidki,reklamy itp...
Podzielcie sie swoimi pomyslami jak to wszystko pogodzic, szkoda, ze doba nie trwa 30 godzin
oj bardzo bym chciała by tak było.
Ja w dzień zajmuję się dziećmi w między czasie gotuję.Wieczorem gdy młodsza zaśnie mam chwilkę na sprzątanie a gdy zaśnie mały wtedy pracuję lub uczę się.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, 19:47 przez ulamisiula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mayova
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2010, 15:26

11 maja 2011, 15:41

rozumiem cie niestety i strasznie kibicuje takim osobą... :ico_brawa_01: mam nadzieje, ze uda sie to wszsytko godzić wam, bo ciagle liczyc na pomoc osob trzecich to nic fajnego :(
a co do zarabiania w internecie, tez w to nie wierze, ale wiem, ze moja znajoma ze studiow publikuje swoje prace napisane w ich trakcie i ma z tego jakies "tantiemy". moze cos w tym kierunku?

Awatar użytkownika
irina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2010, 13:49

13 maja 2011, 16:34

rozumiem cie niestety i strasznie kibicuje takim osobą... :ico_brawa_01: mam nadzieje, ze uda sie to wszsytko godzić wam, bo ciagle liczyc na pomoc osob trzecich to nic fajnego :(
a co do zarabiania w internecie, tez w to nie wierze, ale wiem, ze moja znajoma ze studiow publikuje swoje prace napisane w ich trakcie i ma z tego jakies "tantiemy". moze cos w tym kierunku?
Co właściwie masz na myśli? Mówisz o publikacji takich co juz sama napisalam, typu zaliczeniowe, licencjackie? Dobrze rozumiem?

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

16 maja 2011, 19:47

liczyc na pomoc osob trzecich to nic fajnego
Ja niestety nie mogę liczyć na niczyją pomoc.

Awatar użytkownika
mayova
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2010, 15:26

17 maja 2011, 12:58

irina - dobrze rozumiesz ;) są portale ktorych sens polega wlasnie na "dorabianiu" do kieszonkowego (pensji? ;) ) bedac na studiach. jaki znam to texterbooks, masz tam opisane krok po kroku procedure. mysle, ze owe pare groszy by z tego było, ale wiadomo, raczej auta z tego nie kupisz ;)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 maja 2011, 17:59

ja rowniez studiuje i wychowuje dziecko tylko ze jeszcze nie pracuje, za to maz caly dzien 13 godzin spedza czasu a wszystko jest na mojej glowie, juz nie mowiac ze nie mam czasu kiedy jechac na zakupy i cos sobie kupic bo wiadomo jakie to sa zakupy z dzieckiem,teraz jeszcze pisze prace mgr

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 maja 2011, 18:47

wisnia3006 dobrze Cię rozumiem.U mnie jest dwujeczka i próbuję kończyć pisać licencjat.Mąż wychodzi o 9 i wraca o północy.
A co studiujesz?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 maja 2011, 21:09

ped wspierajacace z niedostosowaniem spolecznym licencjat konczylam w prywatnej szkole a teraz jestem na pastwowce tak bym spokojnie skonczyla a tu jest bardzo ciezko

a ty co studiujesz

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość