Awatar użytkownika
irina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2010, 13:49

Przedłużanie rzęs a uczulenie

14 maja 2011, 13:56

Czy ktos sie z tym spotkal, albo slyszal o czyms takim zeby po zabiegu przedłuzania rzes miec uczulenie? Pytam bo jestem uczulona prawie na wszystko :( a chciałam sobie zagescic i przedłużyc rzesy

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

15 maja 2011, 12:02

irina, nie słyszałam ale już uwierzę we wszystko. Ja nigdy nie byłam na nic uczulona oprócz jednego zielska ale jak kupiłam sobie nową super drogą kredkę do oka i po jej użyciu to nie mogłam opanować łez i szczypania oczu. Musiałam ja odłożyć i wrócić do swoich sprawdzonych kredek. A tak mi jej szkoda bo była taka fajna mięciutka i pięknie się nią malowało. Może zanim się zdecydujesz na zabieg to porozmawiaj o składnikach które będę do tego użyte. Bo jeśli ma Ci któryś dokuczyć to szkoda wydawać pieniędzy.

Awatar użytkownika
kabi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2010, 17:41

15 maja 2011, 21:15

Ja słyszałam o czymś takim, znajoma mojej koleżanki z pracy miała problemy po takim zabiegu. Chodziła z zaczerwienionymi powiekami kilka tygodni. Musisz bardzo uważać przy wyborze salonu i musisz się dowiedzieć czym przyklejają rzęsy, bo właśnie kleje najbardziej mogą uczulać. Ja też jestem uczulona na dużo różnych preparatów (już nie wspomnę o czekoladzie, której nie mogę jeść) dlatego, jak szukałam gdzie przedłużyć rzęsy to najpierw dowiadywałam się jakiego kleju używają

Awatar użytkownika
irina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2010, 13:49

17 maja 2011, 10:30

czyli przedluzalas sobie rzesy? Bo juz dwie osoby mi powiedzialy, ze jesli jestem uczulona na duzo rzeczy to nie moge sobie zageszczać ani przedłużać rzes:(:(

Awatar użytkownika
kabi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2010, 17:41

19 maja 2011, 17:41

Oczywiście, że nie. Wszystko jest dla ludzi! Jak szukasz miejsca gdzie używają antyalergicznych produktów to możesz iść do Xtreme Lashes. Ja tam robiłam sobie przedłużanie i nie miałam potem żadnego uczulenia. A poza tym pani, która robiła mi rzęsy powiedziała, że nie przykleja ich do skóry, tylko do rzęs i miedzy innymi dlatego, nie może być mowy o uczuleniu.

Awatar użytkownika
irina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2010, 13:49

20 maja 2011, 11:10

No to mnie pocieszylas!:) w takim razie mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu bede miala super rzesy!

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

30 lip 2011, 19:43

No to mnie pocieszylas!:) w takim razie mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu bede miala super rzesy!
Irina i jak tam Twoje rzęsy?

ruda84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:06

13 sie 2011, 22:35

Po pierwsze zawsze klientce robi sie probe kleju czy nie uczula, jezeli klientka ma problemy z alergiami robi sie probe,wysyla klientke do domu i karze przyjśc nawet za trzy dni.
po drugie pomimo braku kontaktu ze skóra klej może uczulić, także kosmetyczka kłamala, klej wchłania sie przez naturalna rzęse i dostaje sie do ciała.
osoby bez alegrii a z problemem powracajacego zapalenia spojowek rowniez powinny uwazac.
Ale sa kleje specjalne dla alergikow, oczywiscie rowneiz robimy probe, poniewaz odmian alergii jest duzo a to jednak oczy i nalezy uwazac!!

Meg82
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 27 lip 2010, 23:46

Re: Przedłużanie rzęs a uczulenie

13 kwie 2012, 17:03

Czy ktos sie z tym spotkal, albo slyszal o czyms takim zeby po zabiegu przedłuzania rzes miec uczulenie? Pytam bo jestem uczulona prawie na wszystko :( a chciałam sobie zagescic i przedłużyc rzesy
Irina norma jest ze robisz u stylistki test uczuleniowy na klej.
Szkda czasu na pisanie na forum ;))

Awatar użytkownika
mrs
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2012, 14:37

25 maja 2012, 14:51

ja przedłużam rzęsy metodą Secret Lashes 1:1 i nic mnie nie uczula, ale jeśli masz wątpliwości to idź do kosmetyczki i pogadaj z nią, powinna zrobić Ci próbę uczuleniową i zdecydujesz się wtedy :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość