ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

Problem z miesiączką

16 maja 2011, 11:14

Witam!
Mam problem z miesiaczką.Przyjmuję Microgynon,urodziłam dwoje dzieci przez cc.Drugi poród był 7 miesięcy temu.Ponieważ nie mogłam karmić piersią miesiaczka pojawiła się już 2 miesiące po porodzie.Na początku było wszystko normalnie.Ale obecnej miesiaczki nie ma za to było brązowe plamienie.Miesiaczka powinna zaczać się w czwartek ale wtedy zaczęły się plamienia i zakończyło się w sobotę.Dodam że nie bolą mnie piersi mam tylko ból brzucha jak przy miesiączce i jest wzdęty.Moja miesiaczka zawsze trwała 8 dni.Dziś mam brązowy gęsty i lepki śluz.Czym to może być spowodowane?
Z góry dziekuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2011, 21:04

ulamisiula, to może być wszystko, infekcja, zmiana klimatu, stres, brak witamin, nawet ciąża :ico_oczko: można tu sobie cuda wianki wymyślać polecam wizytę u lekarza, a może okres przyjdzie tylko z opóźnieniem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 maja 2011, 06:30

przy tabletkach anty nie ma miesiączki, występuje jedynie krwawienie z odstawienie w przerwie 7-dniowej, czasem może się zdarzyć, że pojawi się tylko takie brunatne plamienie, pamiętam, ze jak kiedyś brałam tabletki, to tak mi się zdarzało. Jeżeli martwisz się, że to może być ciąża, to zrób test. Jeżeli test będzie negatywny, to weź normalnie kolejne opakowanie i jeżeli znowu powtórzy się takie plamienie zamiast krwawienia, to wtedy skonsultuj się z lekarzem.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

26 maja 2011, 15:08

Robiłam test i był na szczęscie negatywny.
Za tydzień idę do gina niech zrobi przegląd i moze czas zmienić tabletki.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość