Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

jakie tabletki zażywacie?

09 kwie 2007, 18:50

No właśnie jakie? :ico_noniewiem:


Bo ja brałam Cilest i po nim mam 6 kg na plusie i zupełnej ochoty na sex, obecnie zrobiłam m-c przerwy i zamierzam spróbować innych pigułek - a jakie wy polecacie, takie po których nie tyjecie i macie niezachwiany popęd sexualny :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 kwie 2007, 19:07

ja tez biore Cilest.. schudłam po nich... kompletnie ochoty na sex nie mam !!!!!!!!!!! i to mnie chyba najbardziej irytuje.. tez mysle o zmianie.....
Gaja podczas tej miesiecznej przerwy ochota na sex wrociła?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 kwie 2007, 19:10

Ja biorę Logest. Teraz mam 4 opakowanie. Narazie czuję się dobrze, nie chudnę, nie tyję. Wszystko tak jakbym nie miała tabletek. Tylko raz zdarzyło mi się tygodniowe plamienie, które wyprowadzało mnie z równowagi. Mam nadzieję, że to juz się nie powtórzy :-)

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

09 kwie 2007, 19:53

Ja biorę Microgynon i w sumie nie narzekam. Wszystko jest tak jak trzeba, nie przytyłam, nie chudnę (a szkoda :ico_oczko: ) a z ochotą na seks też jest ok :-D Ale ja myślę gaja23, że to wszystko niewiele pomoże bo każdy reaguje inaczej na tabletki. Moja koleżanka, która z natury ma bardzo słabiutki organizm bardzo źle reagowała na Microgynon, wymiotowała ciągle i chudła w oczach. Myślę że to wszystko zależy od organizmu. Pozdrawiam.... :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 kwie 2007, 22:13

jasne ze wszystko zalezy od organizmu.. trzeba poprostu tak szukac odpowiednich tabsow az sie znajdzie... u mnie.. niby dobrze bo chudne.. ale znowochota na sex zmalala do zera

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

10 kwie 2007, 07:46

Wiem, wiem, że każdy organizm inaczej reaguje ale tak z ciekawości chciałam wiedzieć.

Co do Cilestu to też mi niedobrze było jak go brałam ale to nie przeszkodziło mi w przybraniu na wadze :ico_placzek: Nic prawie nie jadłam już a i tak tyłam :ico_noniewiem: Po odstawieniu mam taką chcicę za przeproszeniem że nawet po nocach sex mi się śni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

10 kwie 2007, 08:17

gaja23, to najlepiej by było jakbyś poszła do swojego ginekologa. Lekarze znają się na tym więc może on(a) dobierze ci jakieś lepsze pigułki. Ja dawniej brałam tabletki Mercilon i też były rewelacyjne ale są trochę drogie, bo o ile pamiętam opakowanie kosztuje ok 30 zł. Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

10 kwie 2007, 12:17

Po braniu Cilest przytyłam z 10 kg, akurat zbiegło sie to z nieoficjalnymi zareczynami i juz plotki były ze hej..... :ico_noniewiem:

Dobrze sie czuje po Novynette albo Rigevidon- jedne z nich kosztuja cos 7zł.
Podobno super są Yasminelle- brałam przez miesiac, maja najmniejsza dawke estrogenow na rynku ale kosztuje niemał cos ponad 30zł

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

11 kwie 2007, 07:57

Dziękuję za rady :-)

do gina pójde na pewno

lilo

11 kwie 2007, 12:33

Ja Mercilon znosiłam niby bardzo dobrze, nie przytyłam nic, ale z ochotą faktycznie była nie za dobrze :ico_noniewiem: Po ciąży więc poprosiłąm o inne, zaczęłam brać Logest ale przerwałam po tygodniu bo dzień w dzień po nich wymiotowałam :ico_noniewiem: A kupiałam już 2 opakowania :ico_placzek: A teraz nie mogę się wybrać do lekarza, ale poproszę go o coś tańszego bo jak będę tak testować to zbankrutuję..... :ico_noniewiem:
Bo tak naprawdę to lekarz powinien zbadać najpierw poziom hormonów a potem przepisać tabletki, a nie eksperymentować na nas jak na królikach....

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość