brzydula14
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2011, 19:04

Malarstwo...to wspaniała zabawa -polecam

01 cze 2011, 19:28

Na pewno macie takie nudne dni że same nie wiecie co z sobą zrobić. Wspaniałym sposobem jest po prostu zająć się malarstwem. Pewnie już się śmiejecie że nie potraficie malować..... :-D ale to nie tak. Każda z nas ma własny styl, własną wizję i to jest najpiękniejsze. Możesz wyrażać na płótnie to wszystko co czujesz i to co nas na co dzień otacza.

Galeria
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2011, 11:44

Malarstwo-uwielbiam

25 lip 2011, 13:21

Hej,

Też lubię malować, wprawdzie dopiero zaczynam ale już czuję jak pozytywnie to na mnie wpływa. Nie wiem czy też macie takie wrażenie, że tworzenie ma w sobie coś z medytacji...ja się niezwykle odprężam:) i postanowiłam zapisać się na wakacyjny plener malarski...Na szczęście w większych miastach takich jak Poznań, można coś wyszukać, a że plener nad Jeziorem Strzeszyńskim to będę miała chociaż namiastkę wakacji:) opowiem jak poszło - pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Delikatna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 07 wrz 2011, 01:55

12 paź 2011, 21:44

ja też lubię malować, chociaż do olejnych nie mam cierpliwości. Wolę akryle, bo nadają się na jednodniową ekspresję :-)

Awatar użytkownika
mamatoja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:24

Re: Malarstwo...to wspaniała zabawa -polecam

25 paź 2012, 09:35

Mozę będzie więcej miłośniczek malarstwa.
Mi ostatnio zdarzyło się dwukrotnie wybrać w plener na oleje. :-)
Nie miałam pędzla czy kredki w ręku ze 100 lat i doszłam do wniosku że takie rzeczy nie zanikają. Niesamowicie mnie to odprężą.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość