multivitaminka3
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2011, 13:29

Wyjazd na weekend- co polecacie?

07 lip 2011, 13:36

Myślę nad jakimś weekendowym wyjazdem 2-3 dni. Co polecacie?

lilo

07 lip 2011, 13:48

multivitaminka3, zależy w jaki rejon chcesz jechać, bo przypuszczam że o Polskę chodzi?????

Lilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2011, 00:57

09 lip 2011, 01:06

a dlaczego założenie, że chodzi o Polskę? Jedź za granicę, nie wiem, Londyn, Edynburg czy Amsterdam. To nie jest wielki wydatek, a wspomnienia są naprawde wspaniałe. Bilet lotniczy można kupić z wyprzedzeniem lub z promocji, np.: link został usunięty przez obsługę forum Jak chcesz wyjechać teraz, to polecam Amsterdam. Albo samolotem, albo pociągiem. Z Polski jeździ Jan Kiepura, jedzie się 12 godzin, bilet kosztuje chyba 19 euro. Hotel możesz zarezerwować albo na tej stronie co podałam, albo bezpośrednio. Jak wybierzesz Amsterdam, to zatrzymaj się w hotelu Bicycle. I koniecznie kup karty do transportu miejskiego, w październiku jak byłam kosztowały 5 euro. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 11:18 przez Lilka, łącznie zmieniany 1 raz.

lilo

09 lip 2011, 07:37

A jednak moje założenia nie są najgorsze bo drugie było takie, że zaraz jakaś reklama się pojawi :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
EmilyTheStrange
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2011, 11:59

19 lip 2011, 16:08

To ciekawe, czy i to pierwsze się sprawdzi;]

Ale rzeczywiście, nie wiedząc, jaki region no i rodzaj wypoczynku Cię interesuje, ciężko nam będzie Ci pomóc. Osobiście polecałąbym jakąś niezbyt forsującą górską wycieczkę (albo inną pieszą), ale nie wiem, czy to w Twoim stylu.

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

24 lip 2011, 13:22

Myślę nad jakimś weekendowym wyjazdem 2-3 dni. Co polecacie?
możliwości jest wiele tylko jak to słusznie zauważyła EmilyTheStrange, zależy jaki wypoczynek by Cię interesował i w jakim regionie
może masz niedaleko jakiś obiekt historyczny, który warto by zwiedzić, może rajd rowerowy i nocleg w namiocie, może wypad nad jezioro na ryby

ruda84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:06

13 sie 2011, 22:58

fajne wycieczki promem np do Szwecji oferuje Stena Line, i calkiem nie drogo.
Kaszuby rownież sa piekne i maja wiele ciekawych miejsc do obejrzenia i zwiedzenia, badz wiele mozliwości wędrówek w fajne miejsca i również interesujące dla dzieci, wypoczynek aktywny poprzez zabawe.
Łeba jest ciekawym miejscem z wieloma atrakcjami dla dorosłych jak i dla dzieci, oraz Władysławowo. Jest tam też sporo hoteli które oferuja aktywny badz relaksacyjny wypoczynek jeżeli pogoda nie dopisuje, a pogoda w tym roku nie najlepsza.

belle zebuba
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2011, 19:10

31 gru 2011, 16:31

ja do Szwecji i Dani pływałam akurat nie ze Steną a z Unity Line, genialna opcja. Przemawia do mnie przede wszystkim to, ze noclegi są wliczone w cene - śpi sie na promie i nie trzeba rezerwować hoteli (a wiadomo jakie są drogie). No i jest czas żeby zwiedzić skandynawskei miasta :)

jurekasd
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:05

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

15 lis 2012, 16:17

Może bieszczady? Fajna okolica dzika i na prawdę można odpocząć i pochodzić po górach

harsh
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lis 2010, 13:42

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

04 gru 2012, 15:42

Pewnie, że na 2-3 dni to za granicę też można śmignąć. Nie tylko ograniczać się do Polski. My z mężem byliśmy niedawno na takim weekendowym wypadzie w Paryżu (ale było pięknie) i naprawdę można poszaleć i się odprężyć nawet w tak krótkim czasie.
A tak w ogóle, to jeśli wybierać się za granicę to polecam wam taką specjalną aplikację na komórkę upc phone, żeby móc taniej do Polski dzwonić,. U mnie się to bardzo sprawdziło, bo dzieci zostały z dziadkami i często dzwoniliśmy, no ale dzięki tej aplikacji to mogliśmy sobie pozwolić na pogadanie z nimi ;)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość