Awatar użytkownika
kwiat_paproci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2011, 09:37

Mało czasu a praca mgr czeka

15 lip 2011, 16:19

Hejka dziewczyny, pytanie z grubej rury i bez MORALIZOWANIA: pomagałyście sobie pisząc wasze prace magisterskiej materiałami poza uczelnią i biblioteką? Nie będę oszukiwać, nie mam czasu na siedzenie po bibliotekach (pracuje…), wiec mysle o materialach bardziej on-line. Chce jakiegos wzoru, porady, malej ściągi z bibliografii. Nie chcę robić kopiuj – wklej po totalu, od razu mowie!!!!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lip 2011, 16:26

ja miałam pracę koleżanki z podobnym dość tematem i wzorowałam się pisząc swoją, a co tam. A znam wiele osób, które można powiedzieć, że robiło kopij wklej i też żyją i mgr mają:)

Awatar użytkownika
lubie_gdy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2010, 13:12

18 lip 2011, 13:07

nie, kopiuj wklej to nic dobrego, tego jestem pewna. pamietaj, ze nikt jej za Ciebie nie napisze, ale na pewno mozesz sobie uławic prace np. korzystając z pracy o podobnej, pokrywającej się tematyce?

Jasnooka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:19

18 lip 2011, 15:27

Teraz większość uczelni jest w systemie link usunięty przez moderatora
Może na co dzień się o tym nie mówi, ale kopiowanie prac, to kradzież i narażanie się na odpowiedzialność karną. Pytanie czy warto później najeść się wstydu i 5 lat w plecy?
Ostatnio zmieniony 18 lip 2011, 15:33 przez Jasnooka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

18 lip 2011, 16:01

A znam wiele osób, które można powiedzieć, że robiło kopij wklej i też żyją i mgr mają:)
ja tez ale wtedy nikt nie sprawdzał prac antyplagiatami, teraz gdyby wyszło ze praca to 100% plagiat a wiekoszc uczelni tego juz korzysta to pewnie byłoby ciekawie, zwłaszcza ze wszedzie podpisuje się oświadczenie ze pisało się ją samodzielnie
nie polecam ;-) jak nie masz czasu na pisanie to odloz to.. w koncu nic na siłe
kiedys moze czas znajdziesz... kazdy musi byc dzis mgr niekoniecznie nawet rozumiejąc skrót ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 lip 2011, 19:38

no ale przecież można zaczerpnąć coś z netu pod warunkiem, że to cytujesz i podajesz źródło moja promotorka była zachwycona, że korzystałam z dodatkowych materiałów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lip 2011, 19:47

można zaczerpnąć coś z netu pod warunkiem, że to cytujesz i podajesz źródło moja promotorka była zachwycona, że korzystałam z dodatkowych materiałów
przypis stanowi źródło z ktorego zaczerpniete zostały informacje, oczywiscie mozna cytowac ale ile tych cytatów bedzie w pracy?
Szczerze powiem, nie obrazajac nikogo ale nie wiem kto moze byc zachwycony tym, ze w pracy znajdują się skopiowane fragmenty z Internetu ;-) zakładam ze nie w celu wzbogacenia zrodeł a z poowodu braku czasu, chceci lub innych przyczyn ;-)
ale tak jak pisała elibell, sa tacy co maja prace z neta i zyja ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lip 2011, 12:49

ramonka, weź pod uwagę, ze ja prace mgr pisałam ohooo i nie często używano cytatów z neta i uwierz mi faktycznie to były cytaty a nie zarżnięte rozdziały :ico_oczko: a cytatów miałam ze 20 w całej pracy i dlatego mojej promotorce się to podobało, bo pisałam o czymś co mnie interesowało i z czystą przyjemnością się do tego przyłożyłam :-D
zakładam ze nie w celu wzbogacenia zrodeł a z poowodu braku czasu, chceci lub innych przyczyn
na szczęście w moim przypadku się mylisz :ico_sorki:
owszem i tacy się znajdą co ich praca to kopiuj i wklej :ico_oczko: na dokładkę jeszcze bez ładu składu , pracę czytają raz żeby wiedzieć o czym była i się "jakoś" obronić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 lip 2011, 13:04

riterka, ja absolutnie nie pisałam o tobie, po prostu na prawde to zadkosc ze dzis ktos pisze prace sumiennie na podstawie Internetu :-P a jeszcze wieksza zadkosc to to ze promotor sie tym zachwyca :-P

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 lip 2011, 13:32

ramonka, bo ja miałam rewelacyjną promotorkę taką wręcz babcie i ona chyba nie wiedziała tak do końca co to net :ico_haha_02: ale fajna była :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość