karo123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2011, 11:07

Test na chlamydie

17 lip 2011, 14:22

Czy przed planowanym zajściem w ciąże lub też w momencie, kiedy okazało się że nie możecie zajść w ciąże robiłyście sobie test na chlamydię? Ja właśnie się nad tym zastanawiam. W zeszłym roku próbowałam zajść w ciąże i nic z tego nie wyszło...ale wszystko zruciłam na stres i odpuściliśmy sobie ten temat. Stwierdziliśmy, że mamy czas...Teraz jednak ponownie będziemy próbować. Lekarz zalecił mi zrobienie domowego testu na chlamydię. Byłam nawet w aptece i oglądałam taki test - nazywał się viola chlamydia test - ale boję się, że nie dam rady sobie go wykonać. Czy któraś z Was już go robiła?

lilo

02 sie 2011, 10:47

karo123, a dlaczego lekarz nie może ci pobrać próbki do badań?????
Jeśli ten test jest w ogólnej sprzedaży to nie sądzę żebyś miała problem z jego wykonaniem.

ruda84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:06

13 sie 2011, 21:41

Mam 10 miesięcznego szkraba. Bardzo długo z mężem staraliśmy się o dziecko ( 8 mc ) i nigdy mi lekarz nie zaproponował tego badania.
Z tego co wiem to średni okres starania sie o dziecko wynosi 7 miesiecy, w zależności też od wieku kobiety.

Też nie rozumiem tego dlaczego lekarz sam nie pobrał ci próbki do badania tylko kazał zrobić samemu.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość