dorotka888
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2009, 21:57

Egipt z jakim biurem jechać?

24 lip 2011, 13:19

Pewnie wiele z was było w Egipcie:) Dla mnie będzie to pierwsza podróż do Afryki, jedynie wcześniej odwiedziłam Chorwację, poza tym Egipt w tym roku jest o tańszy niż wcześniej i bez problemu z tego co przeglądałam oferty na 14 dni można wyjechać za to co trzeba by było zapłacić w Europie.. Polećcie jakieś miejsca i ewentualnie hotele? Mam też problem bo na początku chciałam wykupić wycieczkę z Alfą a teraz po negatywnych opiniach w tv sama nie wiem jakie biuro wybrać by odpoczynek nie był czymś koszmarnym. Może polecicie jakieś wyspecjalizowane biuro w wycieczkach do Egiptu. Dzięki. Kisiaczki:*

Nobi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2011, 20:27

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

25 lip 2011, 20:34

Polećcie jakieś miejsca i ewentualnie hotele? Mam też problem bo na początku chciałam wykupić wycieczkę z Alfą a teraz po negatywnych opiniach w tv sama nie wiem jakie biuro wybrać by odpoczynek nie był czymś koszmarnym. Może polecicie jakieś wyspecjalizowane biuro w wycieczkach do Egiptu. Dzięki. Kisiaczki:*

Wiele osób o tym nie mówi, ale przed wylotem do Egiptu i to jeszcze pierwszy raz człowiek ma w sobie pewną hipnozę blokującą :), ja to samo przeżywałem z żoną, ale rok temu polecieliśmy do Hurghady i wróciliśmy cało. Tak się stało, że przesądziła cena i trafiliśmy na operatora biuro podróży Viva Club Polska, co nas zdziwiło dużo ludzi miało te same warunki te same wygody ale zapłaciło 20% więcej więc źle nie trafiliśmy tym bardziej że biuro nie sprawiało żadnych problemów z kwaterunkiem i transportem oraz obsługą na miejscu pobytu.
Jeżeli chodzi o hotele tak naprawdę w Hurghadzie jest ich masa to zależy co sobie życzysz, jeśli lubisz mieć mnóstwo atrakcji dyskotekę, aquapark, masaże, maseczki i inne dobrocie spa w cenie to wybierz Jungle Aqua Park! Jest super pod tym względem, jeśli kochasz plażę i chcesz się wylegiwać to Sunny days Palma De Mirette znajduje się tuż przy plaży, jednak uwierz w Hurghadzie chce się więcej niż być nad wodą! Powodzenia!

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

25 lip 2011, 21:38

Informuję,że obsługa forum ma możliwość sprawdzenia IP użytkowników.Proszę o zdecydowanie się na 1 nick
Informuję również,że reklama na forum bez zgody administratora jest niezgodna z regulaminem!!

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

23 wrz 2011, 12:50

Do Egiptu warto jechać ze sprawdzonym biurem podróży, ja bym wybrała jakieś bardziej znane w naszym kraju biuro, a najlepiej zapytać wszystkich znajomych którzy odwiedzili ten kraj, z jakim biurem podróży się wybrali. To nam ułatwi wybór.

Awatar użytkownika
Szmizjerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 07 lip 2011, 14:20

23 wrz 2011, 13:39

Do Egiptu warto jechać ze sprawdzonym biurem podróży, ja bym wybrała jakieś bardziej znane w naszym kraju biuro, a najlepiej zapytać wszystkich znajomych którzy odwiedzili ten kraj, z jakim biurem podróży się wybrali. To nam ułatwi wybór.

Dokładnie tak. Moi znajomi byli ostatnio w Egipcie z biurem Alfastar i są zadowoleni.

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

03 paź 2011, 19:13

Hmm, Alfastar - nigdy nie korzystałam z tego biura podróży, ale jest jeśli Twoi znajomi byli zadowoleni to znaczy, że jest ok, ja sama korzystam z różnego typu wyszukiwarek ofert, do tej pory najlepsze propozycje znalazłam na allinclusive. Wyjazdy są w rozsądnych cenach, do tego nie mogę narzekać na same usługi wliczone w cenę.

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

24 paź 2011, 20:05

Wydaje mi się, że Egipt to bardzo popularny kierunek w ofertach last minute. teraz w itace mają za niecałe 1800zł. strasznie bym tam chciała pojechać..ale jeszcze nie teraz... dzieci za małe.

Awatar użytkownika
deborah83
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2009, 09:14

25 paź 2011, 15:21

Z Egiptem jest bardzo ciekawa sprawa, gdyż podobno nawet te najlepsze i najdroższe biura podróży "zawodzą", a to tylko dlatego, że wszystkiemu winna jest sama organizacja na miejscu w Egipcie. Nagle okazuje się, że hotel wyprzedał za dużo pokojów gościom lub w ogóle nie ma tyle miejsc ile sprzedał, więc chyba nie da się tego uniknąć :( Alfa Star znane biuro, ale słyszałam raczej negatywne opinie. Skąd pomysł Egiptu? Ja np z całego serca polecam Turcję, bo uważam, że jak na kraj arabski jest bardzo "cywilizowana", hotele piękne, widoki i plaże również :) A z biur podróży sprawdzonych zdecydowanie polecam Funclub - w niskiej cenie, bardzo dobre warunki wypoczynku :)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

25 paź 2011, 16:05

strasznie bym tam chciała pojechać..ale jeszcze nie teraz... dzieci za małe.
Póki co teraz skoro dzieci małe to może bardziej jakieś oferty biur podróży skierowane bardziej na wyjazdy rodzinne w stylu TRAMP-ka ;) ;> Hmmm?

ala_83
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2011, 18:11

31 paź 2011, 18:20

Ja nie odpowiem ci z jakim jechać,ale z jakim na pewno nie jechać - TRIADA.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość