Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
dota889
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2011, 15:48

Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

14 wrz 2011, 15:59

Witam kochane,
Czy kupujecie ubrania w sklepach internetowych takich jak ASOS, czy link usunięty przez obsługę forum? Ja przekonałam się do tych sklepów, bo łatwiej znaleźć tam coś dla siebie niż chodząc godzinami po galerii handlowej. A jak Wy uważacie? Uważacie zwykłe zakupy za stratę czasu i kupujecie w Internecie?
A może jeszcze nic nie kupiłyście w Internecie i nie macie takiego zamiaru?
A może macie swoje ulubione sklepy Internetowe w sieci?

Czekam na Wasze opinie :)

Dota :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2011, 17:23 przez dota889, łącznie zmieniany 2 razy.

Loverdose
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:33

03 paź 2011, 10:29

Raz kupiłam w bon proxie i byłam bardzo zawiedziona zakupem sukienki, była dosłownie "ze szmatki" mimo że w internecie opisywali ją jako cudo. Pomyślałam sobie "nigdy więcej zakupów ciuchów przez internet". Jednak ostatnio przeglądałam sobie żakiety i trafiłam na fajny, dość profesjonalny sklep (top secret - mają oni również tradycyjne sklepy) i zamówiłam żakiet w dobrej cenie. Gdy przyszła paczka była bardzo, bardzo zadowolona z zakupów, materiał bardzo ładny, fason idealny. Po prostu extra. Także zależy jak się trafi. Dla mojego mężczyzny zamówiłam piżamkę w intimie i również prezentuje się bardzo dobrze (polski, bawełniany produkt). :-)

Frumi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2011, 12:13

06 paź 2011, 12:26

Sklep 'full of style' - skoro już nie mozna podawać linków...

miumiu.75
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 paź 2011, 11:40

12 paź 2011, 11:28

Zakupy ubrań przez internet nie są wcale trudną sprawą.
Ja zaopatrzyłam się ostatnio w torebkę na Link usunięty przez obsługę forumProponuję dopisać się tam do newslettera bo do wygrania jest fajna torebka Versace:).
Ostatnio zmieniony 12 paź 2011, 13:03 przez miumiu.75, łącznie zmieniany 1 raz.

migielka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 paź 2011, 17:34

25 paź 2011, 18:03

ja nie raz mialam zamawiac z katalogu bon prix ale po przeczytaniu komentarzy jak i opini tego sklepu ciuchy z tamtad sa albo za duze czyli jak ktos nosi M to lepiej niech zamowi S bo M będzie taka jak L a pozatym jakosciowo to ciuch jednorazowego uzytku choc nie powiem ogolnie jak ogladam w katalogu ladne rzeczy ale drogie jak nie wiem co to juz wole wejsc na allegro i znalezc cos ladnego i miec np tyle samo ale razem z przesylka :D

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

28 paź 2011, 19:29

A ja ostatnio zaopatrzyłam się w dwa swetry ze sklepu Arem i mam nadzieje, że będzie mi się je miło nosiło. Nie mogę się doczekać kiedy sprawdzę je w zimniejsze dni. :D To mój pierwszy tego rodzaju zakup, przeważnie brałam rzeczy z Allegro ale przecież trzeba zmieniać przyzwyczajenia:P

vanda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2011, 19:33

05 lis 2011, 19:35

Ja kupuję torebki czy inne galanterie ze sklepu link został usunięty przez obsługę forum

Nigdy nie narzekam, zawsze super obsługa, następnego dnia kurierem towar już jest w domu.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2011, 20:29 przez vanda, łącznie zmieniany 1 raz.

E-lejdis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:05

08 lis 2011, 13:47

Nie mam jednego ulubionego sklepu internetowego,ale sama go prowadzę,więc zapraszam Was na moją stronę strona usunięta przez obsługę forum,napewno znajdziecie coś dla siebie:)
Ostatnio zmieniony 02 gru 2011, 18:00 przez E-lejdis, łącznie zmieniany 1 raz.

AnetaKL
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2011, 15:05

23 lis 2011, 09:43

Witam,
z zakupami w sklepach internetowych jest tak, że wcześniej należy z jakiegoś skorzystać, by sprawdzić czy jakość odzieży i fasony nie mijają się z tymi na zdjęciach. Osobiście zwracam też uwagę na sposób odszycia - czy się zaraz pruć nie zacznie. Rozmiarówki też pozostawiają wiele do życzenia. Ze swojej strony odradzam bon prix - ilekroć nie skorzystałam z zakupu - nigdy nie trafiłam z rozmiarem pomimo wcześniejszego sprawdzenia go dokładnie z tabelą rozmiaru. Mam wrażenie, że tam wszystko jest przynajmniej 2x większe...

Jeśli chodzi o sklepy internetowe - bieliznę np. kupowałam w intymnej (super fasony, duży wybór, idealna rozmiarówka, świetna jakość) - nigdy się nie zawiodłam.

Ostatnio czaję się na sklep, z którego jeszcze nie korzystałam "butyk" - mają fajne spódnice i sukienki. Może któraś z Was robiła już tam zakupy?

E-lejdis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:05

02 gru 2011, 13:09

Zgadzam się,ale wcześniej przed zakupami należy sprawdzić też opinię na temat danej firmy. Im więcej pozytywnych komentarzy,tym oczywiście lepiej.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość