Aśka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2011, 08:12

Ziołolecznictwo

14 wrz 2011, 17:01

Witam.
Chciałam zacząć terapie ziołami, ze względu na złe właściwości tabletek które niszczą nasz organizm.
Niestety nie mam "swojego" sprawdzonego zielarza i chciałabym prosić o kontakt(adres/telefon) sprawdzonego przez Was zielarza z województwa świętokrzyskiego lub najbliżej granic województwa.
Z góry serdecznie dziękuję za satysfakcjonującą mnie odpowiedz.

Mimbke1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2018, 09:43

Re: Ziołolecznictwo

29 sie 2018, 09:45

Witam, ja proponuję zajrzeć na strone zielarzradzi pl tam można znaleźć informacje na temat ziołolecznictwa

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Ziołolecznictwo

14 paź 2018, 14:31

Tu znajdziesz sporo i w dobrej cenie https://www.doz.pl/apteka/k2569-ZIELNIK_DOZ, jeżeli chodzi o ziołowe tematy. :)

Awatar użytkownika
ajoaska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 07 sie 2012, 11:31

Re: Ziołolecznictwo

15 paź 2018, 12:35

Leczenie ziołami i naturalnymi sposobami to według mnie bardzo dobra rzecz. Nie trzeba się truć lekarstwami, zamiast tego, można skorzystać zczegoś naturalnego ;)

akademia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2018, 10:14

Re: Ziołolecznictwo

19 paź 2018, 10:34

Ja polecam Cenrum Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach.Usługi świadczone w Akademii oparte są na kompleksowej,naturalnej metodzie regeneracji narządów , odnowy i odmładzania organizmu.Proszę zajrzeć na stronę internetową tam jest wiele przydatnych informacji a także wszystkie dane do kontaktu.

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Ziołolecznictwo

25 paź 2018, 22:19

A coś takiego jak naturalny produkt na obniżenie ciśnienia o nazwie Regulard ktoś kojarzy?
Jakie w ogóle jest jego działanie,bo póki co nie mogę znaleźć żadnych opinii poza podanymi na stronie...
Czy warto zaufać taki specyfikom,kiedy ich cena nie jest znowu taka niska!?

Awatar użytkownika
Arisa86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2018, 15:37

Re: Ziołolecznictwo

29 paź 2018, 16:04

A mógłby mi ktoś powiedzieć, co jest tak szkodliwego w tabletkach i lekach? Bo szczerze mówiąc nie rozumiem, a jednak chcę dbać o swoje zdrowie.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Ziołolecznictwo

05 lis 2018, 19:24

Każdy obiera taką metodę diagnozowania i leczenia wielu chorób, jaka jest mu najbliższa. Choć warto zwrócić uwagę na skuteczność i techniki wykorzystywane w gabinetach medycyny naturalnej. Na przykładzie Futura Medica mogę powiedzieć, że takie sposoby jakie tam są stosowane od wieków znane były na całym świecie. Fakt – nowoczesne technologie tez ułatwiają im diagnostykę czy badanie struktury organizmu chociażby, zabiegi i terapie dostosowane są do każdego indywidualnie a ich skuteczność potwierdzają nie tylko opinie, ale i dowody w postaci wielu wyleczeń nawet z poważnych chorób. Warto odpowiednio wcześniej pomyśleć o detoksykacji – nie wiecie ile wszystkiego niedobrego zalega w naszych organizmach…

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Ziołolecznictwo

08 lis 2018, 21:11

Ja słyszałam o Detox Complex - działa na wszystkie znane i diagnozowane toksyny: metaboliczne, żywnościowe, herbicydy, pestycydy, metale ciężkie, promieniotwórcze, konserwanty, toksyny „kosmetyczne”, toksyny pasożytów, chemiczne, środowiskowe – warto zainwestować w takie oczyszczenie i dalej żyć zgodnie z zasadami, stosując np. dobrana dietę Detox.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Ziołolecznictwo

11 lis 2018, 20:43

Bez pozbycia się toksyn nie ma sensu zabierać się za nic innego, bo nie ma to zwyczajnie sensu. Dopiero po oczyszczeniu wprowadzane terapie stają się skuteczne, o ile dobrane prawidłowo, w oparciu o głęboka diagnostykę. W gabinetach Futura Medica zaczyna się od tego, kolejne etapy później. No i stąd skuteczność poparta, poza zadowolonymi klientami, dowodami.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość