liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Pokój dla synka

21 paź 2011, 16:26

moja siostra urodziła tydzień temu swojego pierworodnego, synka Adasia. Na kilka tygodni, może miesięcy sprowadziła się z rodzinką do mamy. Ogólnie mieszkają w warszawie. Mają tam mieszkanie, na kredyt, ale w miarę spore i własne :) I właśnie szwagier poprosił mnie wczoraj o pomoc, chce zrobić Madzi niespodziankę i urządzić pokój dla synka, nie planowali tego, bo nie było za co, ale jakoś w tajemnicy Paweł skombinował kasę i napalił się nieźle. No i chce kobiecej rady. A że ja studiuje, a on pracuje w Warszawie, więc nie będzie kłopotu coś uknuć tak że siostra się nie dowie. tylko gdzie znajdziemy śliczne i w miarę tanie mebelki i dodatki? najlepiej w jednym miejscu, żeby razem wszystko przywieźli. Siostra chciała pokoik zielono-fioletowy i na pewno musi taki być. Jakie mebelki najbardziej przydadzą się w takim pokoju, jakie kolekcje są warte uwagi?

lilo

21 paź 2011, 16:28

liluśka, to w końcu dla córeczki czy dla synka ten pokoik???? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-10-2011, 16:31 ]
O widzę że zmieniłaś tytuł.... Co do mebli to niestety musicie się rozejrzeć i poszukać co by wam odpowiadało. Termin "w miarę tanie" to pojęcie bardzo względne.
Poczytaj sobie tutaj http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 92&start=0
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 63&start=0

Jak zaraz pojawi się post z reklamą jakiegoś sklepu czy producenta to wyjdę z siebie...

Z góry przepraszam za podejrzliwość jeśli ty akurat nie masz z tym nic wspólnego.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 paź 2011, 20:32

liluśka, to w końcu dla córeczki czy dla synka ten pokoik????
Jest w pierwszym zdaniu że dla synka.
Chyba ze wczesniejszy tytuł posta brzmiał inaczej :ico_oczko: :ico_oczko:

szpileczka1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 paź 2011, 23:45

21 paź 2011, 23:49

Najlepiej bezpośrednio u jakiegoś producenta mebli, w jakiejś hurtowni, a może też na portalach internetowych? Opcji jest dużo.
To zależy też ile gotówki ma być przeznaczone na zakup takich mebli.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

24 paź 2011, 12:06

dla synka, pomyliłam się w tytule, ale szybko naprawiłam błąd :)

Mamka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2011, 08:23

28 paź 2011, 19:27

Urządzanie pokoiku to trudne zadanie .Poszukaj na internecie jest wiele stron.Ja kupowałam trochę wyposażenia w sklepie Zebra Swiat Dziecka.

Karolina30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2011, 12:00

29 paź 2011, 12:07

Ja akurat mam mniejszy problem..bo mam tylko dwa pokoje i łóżeczko dla synusia będzie stało u Nas w sypialni więc na razie nie muszę się głowić nad urządzaniem pokoju dla maluszka. Podobają mi się meble klasyczne. łóżeczko będzie proste i drewniane koloru ciemny brąz a do tego planuję dokupić komodę w ty samym kolorze. Nie wiem czy pomogłam:)

Awatar użytkownika
milkaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 12 paź 2011, 14:11

18 lis 2011, 14:43

tanie mebelki są chyba w agacie

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 lis 2011, 14:20

tanie mebelki są chyba w agacie
Jak w Agacie są tanie mebelki to ja księżna Diana jestem. :ico_haha_01:
Byłam niedawno i znalazłam fajny stolik dla dziecka do pokoju ....za 500zł. :-)
Chyba ze sie pomyliłaś i miałaś na mysli Ikea to wtedy przyznam racje , że są tanie.

NICOLA_1985

21 lis 2011, 10:31

ja też za niedługo bede robiła dzieciom pokoje i chyba najtańsze mebelki i jedne z najładniejszych w ikei ogladałam w katalogach :-) widzialam je też na zywo u kolezanki bo jej corka ma dokładnie te mebelki ktore sobie upatrzyłam i na prawde są śliczne , typowo dziecięce i wyglądają na wytrzymałe bo wiadomo jak robimy dzieciom pokój to nie na rok nie na dwa tylko na co najmniej kilka dobrych lat :ico_oczko: :-)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość