Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Upierdliwy kilent - co robić?

23 lis 2011, 18:19

Od jakiegoś czasu przychodzi do nas do biura pewna starsza pani, właściwie nic nie chce załatwić tylko wypytuje. Nie wiem czy jej się nudzi w domu, czy o co chodzi ale zajmuje czas i robi kolejkę. Z drugiej strony nie chcę wyjść na chamkę i powiedzieć jej nic wprost. Macie jakieś sposoby na kulturalne spławianie ludzi?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 18:34

Angelita, może ta starsza pani robi jako "tajemniczy klient" czy jak to się nazywa,że chodzi i podpytuje :ico_noniewiem: zresztą jak by tak ciągle przychodziła to bym powiedziała wprost,że jak ma jakiś problem to niech do kierownika idzie,albo wzywasz policję/ochronę bo jest natrętna

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 lis 2011, 21:00

na początek spróbuj grzecznie, przeproś i powiedz, że nie masz czasu, jesteś zajęta itp... jak to nie poskutkuje, to będziesz musiała już mniej miło niestety :ico_sorki:
jak to starsza pani, to może po prostu jej się nudzi, nie ma z kim pogadać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

24 lis 2011, 10:04

jak to starsza pani, to może po prostu jej się nudzi, nie ma z kim pogadać :ico_oczko:
Wiesz no pewnie tak, wiem że starsze panie czasem czują się samotne, dlatego nie mam serca powiedzieć jej wprost, żeby sobie poszła...

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 lis 2011, 11:20

jak to starsza pani, to może po prostu jej się nudzi, nie ma z kim pogadać :ico_oczko:
Wiesz no pewnie tak, wiem że starsze panie czasem czują się samotne, dlatego nie mam serca powiedzieć jej wprost, żeby sobie poszła...
doskonale Cię rozumiem :ico_sorki: głupio takiej pani powiedzieć, żeby się odwaliła :ico_oczko:

NICOLA_1985

24 lis 2011, 12:49

ja bym jej poradziła, zeby się przeszła do supermarketu tam jest wiecej ludzi którym może dup*pe pozawracać :ico_oczko: a tak serio to rozumiem, mi tez byłoby chyba trochę głupio powiedzieć jej wprost , że jak nie ma zamiaru nic kupić to do widzenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Praktyczny27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2011, 15:26

28 gru 2011, 12:30

Kulturalne spławianie ludzi... chciałbym żeby panie z ZUSu posiadły taką umiejętność :D A tak na serio to hmm.... mogę Ci polecić książkę na temat kulturalnego zachowania. Nie tyle uczącą uroczego spławiania ;) ale raczej kulturalnej rozmowy. Nie wiem na ile wytrwała była ta kobieta, może znalazła już inną "ofiarę" ;)

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

29 gru 2011, 17:24

Przez Święta jej nie było, dziś znowu przyszła. To ja jednak poproszę tę książkę.

Awatar użytkownika
Praktyczny27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2011, 15:26

04 sty 2012, 09:10

Angelita chciałem podać Ci link ale chwilowo jest niedostępny więc podam Ci tytuł.
" Kultura Biznesu - normy i formy " Irena Kamińska-Radomska. Zerknij sobie potem na google, może link będzie już działać, powinna też być w księgarniach.

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

05 sty 2012, 14:10

Dzięki, pytałam w księgarni, ale pani powiedziała, że im cały nakład zszedł i będzie po połowie miesiąca. No cóż, może następnym razem. :ico_oczko:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość