anetka82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2011, 13:01

Prezenty na gwiazdkę

15 gru 2011, 13:15

Hej, co kupiliście dzieciakom na gwiazdkę? Muszę kupić coś ciekawego mojej chrześnicy i chciałam do paczki dorzucić jeszcze jakąś ciekawą rzecz. Na urodziny kupiłam jej Karty obrazkowe do nauki angielskiego - bardzo fajny sposób na zajęcie dziecka,a przy okazji naukę. teraz myślę, żeby kupić jej Angielski w zagadkach tego samego wydawnictwa, co sądzicie? Miałyście z tym do czynienia?

ps. Nie widziałam takiego tematu, żeby się w nim dopisać, więc założyłam nowy :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2011, 14:10

ja by postawila na cos,z czego dziecko bedzie sie cieszylo,typowa zabaweczke :ico_oczko: Moj maly mimo,ze ma angielski w przedszkolu,lubi tez jezyk,to z tego chba by sie nie ucieszyl :ico_oczko:

lilo

15 gru 2011, 17:26

anetka82, nie napisałaś nawet ile lat ma twoja chrześnica.

A jak nie chcesz żeby cię znienawidziła to oprócz książki kup jej też coś bardziej dla rozrywki :ico_oczko:

A podobne tematy znajdziesz w tych działach http://www.naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=13
http://www.naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=95

Bazgroszyt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2011, 12:58

16 gru 2011, 13:00

Czy słyszeliście już o Bazgroszytowym Kalendarzu Gwiazd? Dwanaście Gwiazd na dwanaście miesięcy, czyli znani i lubiani rysują dla dzieci. Do tego niezwykłego „Kalendarza 2012 Rysuj z Gwiazdami” swoje rysunki podarowali: Agnieszka Maciąg, Magda Mołek, Jurek Owsiak, Marzena Rogalska, Michał Rusinek, Joanna Sarapata, Małgosia Socha, Dorota Wellman, Daria Widawska, Robert Wolański, Dorota Zawadzka, Kasia Zielińska.
Bazgroszyty to twórcze kolorowanki rozwijające wyobraźnię. Mają służyć dziecku jako inspiracja, a nie prowadzić je „za rękę“. Internetowy serwis Link usunięty przez obsługę forum zawiera gry i zabawy rozwijające wyobraźnię oraz materiały edukacyjne pomagające w przygotowaniu do szkoły i nauce pisania.

Dochód ze sprzedaży Bazgroszytów przeznaczony jest na Fundację Mówimy obrazami. Do tej pory jej wolontariusze wręczyli ponad 30 tysięcy kredek. Pokolorujmy razem całą Polskę!
Ostatnio zmieniony 16 gru 2011, 17:41 przez Bazgroszyt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
natika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 24 gru 2011, 01:29

26 sty 2012, 17:02

ja zawsze wolę kupic jedną porządną rzecz niż mnóstwo pierdółek;)

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

16 maja 2012, 22:35

Co prawda gwiazdka dawno już minęła, ale prezenty dla dzieci kupujemy co chwilkę ;) więc myślę, że ten wątek można wzbogacić o tematykę ogólnie prezentów...
ostatnio chrześnicy (7lat) kupiłam klocki :) rozbudzają wyobraźnię malca i dają dużo satysfakcji gdy się je poskłada, wpychając do odpowiedniej dziury ;D Link usunięty przez obsługę forum [/code]


Dytka, po raz kolejny prosze o zapoznanie sie z regulaminem i nie wklejanie linków.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2012, 15:50 przez Dytka, łącznie zmieniany 1 raz.

barbara33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:54

11 lip 2012, 11:43

Ja dla swojego synka kupuję gry edukacyjne na stronie PomyslowaMama. Jest tam bardzo duży wybór ciekawych gier, przy których moje dziecko dobrze się bawi, a zarazem uczy :)

kalina.kot
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2012, 03:04

19 wrz 2012, 03:07

Ja kupiłam klocki. Mój mały bawi się w najlepsze:)

evelka515
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 paź 2012, 12:55

Re: Prezenty na gwiazdkę

03 paź 2012, 12:59

Ja uważam że dla maluchów wspaniałym prezentem bylby domek:) ich własny mały domek :) szperając po necie znalazłam przykładowy .. ten akurat jest ogrodowy . link usunięty przez obsługę forum

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezenty na gwiazdkę

06 lis 2012, 13:09

Moja chrześnica dostaje wyłącznie to, co aktualnie jest jej potrzebne. Rodzicom się nie przelewa, więc pytam czego potrzebuje, a staram się kupować fajne rzeczy, bez przesadzonej ceny. Tym razem dostanie taką sukienusie jak niżej. Śliczna, prawda? ;-)
Obrazek

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość