Awatar użytkownika
gwiazdka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2011, 15:18

Ploteczki o Villas

03 sty 2012, 10:41

Śledzicie na bieżąco, co dzieje się po Jej pogrzebie? I co sądzicie o całym zamieszaniu wokół pogrzebu naszej divy? Na kilku portalach podawane są informacje, że z kosmyków Jej włosów będą robione Diamenty Pamięci, dwa, z czego jeden zostanie wystawiony na aukcję - a kasa z licytacji będzie z kolei przeznaczona na pomnik dla Villas. Ja uważam, że generalnie idea jest dobra, bo jednak znana i ceniona artystka zasługuje na szczególną formę upamiętnienia, i denerwuje mnie, że po Jej śmierci robi się tyle szumu o sprawy rodzinne, zamiast skupić się na Jej uczczeniu...

lilo

03 sty 2012, 11:18

gwiazdka, pomysł z włosami dla mnie przedziwny :ico_noniewiem:
A skąd oni wzięli te włosy? Chodzą słuchy że ktoś ją po śmierci lub przed ogolił i co teraz sprzedaje te włosy???
Makabryczne to wszystko, a najbardziej fakt, że oczywiście wszyscy się nią interesują i ją kochają po śmierci, a przed jakoś nie bardzo... A żyła w tragicznych warunkach...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 sty 2012, 12:12

A żyła w tragicznych warunkach...
trochę na własne życzenie :ico_noniewiem: po co jej tyle zwierząt było?
A skąd oni wzięli te włosy? Chodzą słuchy że ktoś ją po śmierci lub przed ogolił i co teraz sprzedaje te włosy???
ciekawe...dla mnie też to dziwne wszystko :ico_noniewiem:

lilo

03 sty 2012, 13:20

trochę na własne życzenie :ico_noniewiem: po co jej tyle zwierząt było?
No wiesz - to chora kobieta była, to tak jak pytać alkoholika po co mu to picie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 sty 2012, 13:26

No wiesz - to chora kobieta była, to tak jak pytać alkoholika po co mu to picie :ico_noniewiem:
ja rozumiem :ico_sorki:
tylko czemu wtedy nikt jej pomóc nie chciała a teraz pomnik chcą stawiać :ico_noniewiem: :ico_puknij: mogli się wcześniej nią zainteresować i pomagać :ico_sorki:

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

03 sty 2012, 19:43

Ale jak zwykle w Polsce obudzili się po fakcie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sty 2012, 20:58

to takiej pamiatki miec bym nie chciała :ico_noniewiem:
- ja nawet chyba pukla wlosow rodzonej matki bym nie chciala po smierci :ico_noniewiem: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

03 sty 2012, 22:10

tylko czemu wtedy nikt jej pomóc nie chciała a teraz pomnik chcą stawiać :ico_noniewiem: :ico_puknij: mogli się wcześniej nią zainteresować i pomagać
tu sprawa pokręcona jest trochę. Było bardzo dużo ludzi którzy chcieli jej pomóc, ale ona nie pozwoliła sobie pomóc.Opiekunka nad wszystkim trzymała rękę i doprowadziła do śmierci Villas. Zamiast się nią opiekować, to ona odseparowała divę od rodziny. Nie wpuszczłanikogo na posesję.... Dużo by tu mówić....

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 sty 2012, 22:44

Było bardzo dużo ludzi którzy chcieli jej pomóc, ale ona nie pozwoliła sobie pomóc.
no dokładnie. Niedawno czytałam wspomnienie o niej w Angorze.

Awatar użytkownika
brukselka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2011, 12:09

10 sty 2012, 11:00

Tego, jakie wiodła życie, nie da się już zmienić. Ale można cały czas dbać o Jej dorobek artystyczny, o dobrą pamięć, o to, żeby jej fani mogli spokojnie się zrzeszać, a taki diament pamięci chyba jest dobrym punktem wyjścia do tych wszystkich spraw. Co do plotek dotyczących Jej włosów - to zawsze znajdą się jacyś "życzliwi", którzy byle bzdurę wymyślą, byle była sensacja...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość