marta234
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2012, 23:59

jaki typ sukienki najodpowiedniejszy?

09 maja 2012, 00:12

Witam, mam problem z wyborem sukienki na wesele, kompletnie nie wiem jakiego typu powinna być żebym ładnie wyglądała/
Jestem wysoka (178cm), bardzo szczupła, biust 75A, długie chude nogi, wąskie biodra, taka trochę chłopczyca;p mam raczej szersze ramiona, chyba... ogólnie skóra i kości, długie blond włosy...jaki krój sukienki będzie na mnie dobrze wyglądał?
Myślałam o sukience do pół uda, marszczona, albo jakieś kwiatki naszyte na biuście, żeby na biuście miała czegoś dużo, pod biustem odcinana? szperam po internecie ale raz piszą, że dla małego biustu odcinana to dobrze a gdzie indziej ze to źle, już sama nie wiem;/
jaki dół, szeroki????dopasowana???
Proszę o rad bo kompletnie nie wiem czego szukać???
jaki kolor, jestem raczej blada:P pozdrawiam

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

11 maja 2012, 12:08

A byłaś na przymiarkach? Cokolwiek mierzyłaś?

marta234
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2012, 23:59

,

13 maja 2012, 20:51

Mierzyła m bombkę, nie wyglądałam ładnie gdyż mam długie nogi i zbyt wysoko miałam "bombkę", taką "kulę" na wysokości bioder.
Mierzyłam rówinież taką prostą czarną ale źle wyglądałąm gdyż byłam jak słup, chuda i prosta, nie mam zbyt szerokich bioser i dlatego:(

Lalina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:27

14 maja 2012, 10:29

Aby dobrze wyglądać w każdej sukience trzeba też zadbać o bieliznę. Może jak dopasujesz dobrze rozmiar stanika to ukaże Ci się więcej talii (biust sie odpowiednie uniesie) i sukienka bedzie lepiej lezec :) Jesli nie masz czasu wybrac sie do brafitterki to polecam instrukcje na stronie:link został usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 21:31 przez Lalina, łącznie zmieniany 1 raz.

magdaprzed
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2012, 19:29

16 maja 2012, 16:01

A widzialyscie może sukienki w gazetce Lidla?co sądzicie ?Mam zamiar się jutro zaopatrzyć i zastanawiam się czy też zdarza Wam się tam kupować ?Oferta letnia wygląda całkiem spoko.

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

27 maja 2012, 19:44

W Lidu mogą być ciekawe modele, ale raczej nie liczyć za bardzo na jakość, to jednak ubrania za grosze, więc nie spodziewaj się cudów.

ronda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2012, 10:23

06 lip 2012, 10:57

Skorzystaj z wyprzedaży. Teraz możesz zaszaleć i wybrać fajną sukienkę za niewielką cenę. Pasowałby ci taka zabudowana z bombkowatym krojem. Myślę, że wyglądałabyś dziewczęco. Widziałam takie ostatnio w Mohito, są w różnych kolorach. Na pewno znajdziesz coś fajnego.

Awatar użytkownika
mala_zabka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 14:22

12 lip 2012, 13:19

To może coś zwiewnego będzie ładnie pasowało? Zabudowana góra i rozkloszowany dół? Lata 50'te - coś w tym stylu?

SheMore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2012, 14:38

Może koronka

16 lip 2012, 14:49

Spróbuj czegoś koronkowego - optycznie powiększy biust. Długość przed kolano - lekko rozszerzana od pasa - bardzo dziewczęco. Koronka pomoże Ci również odsunąć "wizerunek chłopczycy" na bok ;-) Trudno bowiem o coś bardziej kobiecego ;-) Kolor dopasuj do koloru włosów/cery.

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

05 sie 2012, 22:47

Uważam, że dobrze będzie wyglądać sukienka odcinana pod biustem. Zatuszuje wąskie biodra i ładnie podkreśli figurę. Kwiaty na biuście nie są konieczne. Jeśli chodzi o długość proponuję do kolan, może ciut za. Do tego delikatne kieliszkowe szpilki, które przy wzroście nie zaszkodzą, a Ty będziesz się prezentować idealnie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość