gosienkapl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2012, 14:10

mój facet szuka przygód...

16 maja 2012, 13:25

Dziewczyny, mam taki problem... Nie należę do dewotek, jednak szczerze mnie to zbulwersowało. Mam chłopaka już od pięciu lat i wszystko jest ok. Rozmawiamy o wspólnej przyszłości, dzieciach, zakupie domu, no i ślubie, w łóżku też jest spoko (taką miałam nadzieję). Aż do wczoraj! Przyjaciółka pokazała mi JEGO PROFIL na Link usunięty przez obsługę forum. Nie jestem naiwna, wszyscy chyba wiedzą, do czego takie portale służą. Zarejestrowałam się sama, no i proszę, ma tam zamieszczonych kilka zdjęć. To nie może być pomyłka :(( Pisze, że jest z kimś, ale życie seksualne wieje nudą, dlatego szuka kogoś na boku. Ja mu pokażę nudę!!!! Płakałam przez całą noc, a teraz to już nie wiem, co mam z tym fantem robić. Nie chcę go otwarcie obwinić, bo co sobie pomyśli, jeśli to nie prawda? że jest z jakąś nienormalną, która go szpieguje? A może ktoś ukradł mu zdjęcia z facebooka? Zdarza się, prawda? No a jeśli to rzeczywiście on, to się nie przyzna, bo jaki facet by się przyznał, że ma kochankę...Znalazłam tam jeszcze kilku znajomych - jeden nawet niedługo spodziewa się dziecka. Mężczyźni...tylko jedno im w głowie. Cholera, naprawdę nie wiem, co mam zrobić. Podszyć się pod kogoś innego i napisać do niego? Co byście zrobiły? Może ktoś był w podobnej sytuacji?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2012, 14:46 przez gosienkapl, łącznie zmieniany 1 raz.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 maja 2012, 14:43

napisz do niego,umów się,oczywiście nie wyjawiaj kim jestes
Jeśli zgodzi się na spotkanie,przyjdzie masz czarno na białym ile jest wart

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 maja 2012, 19:51

jakby faktycznie się z tobą umówił to jego mina byłaby bezcenna gdyby cię tam zobaczył, tylko takie działanie nie jest proste. Jeżeli on faktycznie się z kimś umawia to na pewno nie z pierwszą lepszą osobą która do niego napisze a dwa musiałabyś mu na pewno podesłać fotki..
Ja bym otwarcie z nim porozmawiała i pokazała mu ten portal.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

17 maja 2012, 20:55

gosienkapl, współczuję... :ico_pocieszyciel: Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...

Co do rozwiązania, to ja akurat chyba nie powstrzymałabym się przed przetestowaniem go :ico_oczko: Stworzyłabym swój profil (o zdjęcia nie trudno,np. koleżanki, oczywiście za zgodą). Myślę, że jak jest za przeproszeniem typowym ru...aczem, to bardzo łatwo go namówisz na spotkanie, Wystarczy tylko napisać, że jesteś w podobnej sytuacji, masz faceta, który Cię nie zaspokaja i jest bardzo przewidywalny, a Tobie brakuje przygód :ico_oczko: W razie spotkania, przynajmniej zrobi się malutki i słusznie bo do pięt Ci nie dorasta...
Mimo wszystko życzę Ci, by to była pomyłka...

Ja podobnej sytuacji nie miałam nigdy na szczęście, chociaż do końca nie wiem, bo zdarzyło się, że chłopak mnie zdradził, przy czym nie wiem co tam zaszło dokładnie między nim a jego miłością licealną.
Tknęło mnie pewnego dnia, by sprawdzić jego telefon, no i oczywiście znalazłam smsy do niego o pewnym wspaniałym wieczorze, no i odpowiedzi równie miłe i w podobnym tonie, więc wszystko było dla mnie jasne... No ale, to akurat na szczęście był początek znajomości, całe 3 miesiące raptem trwała, więc łatwiej było mi to przyjąć, choć i tak był to dla mnie niezły cios. No ale 5 letni związek, plany na przyszłość... no nie wyobrażam sobie tego...

Ale powiem Ci, że faceci facetami, a baby nie lepsze!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

17 maja 2012, 22:31

Ale powiem Ci, że faceci facetami, a baby nie lepsze!
również się pod tym podpisuję

soniaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2012, 13:54

Re: mój facet szuka przygód...

04 lis 2012, 10:36

Zgadzam się z dziewczynami..umów się z nim na spotkanie ,podając się za kogoś innego.. Jeśli się zgodzi będziesz go miała na gorącym uczynku. Nie warto pytać wierz mi! Mój facet miał kilka takich profili za każdym razem kłamał prosto w oczy że nie wie co to,że nie ma haseł, że nie korzysta.. a i najlepsze ''że nie ma o nich pojęcia'' zabawne tym bardziej że wszystkie dane się zgadzają i fotki również... Nie dowiesz się prawdy od niego dopoki nie ustawisz spotkania. Sama żałuję ża tak nie zrobiłam...

Łucja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 18 sty 2011, 10:28

Re: mój facet szuka przygód...

12 lis 2012, 00:41

Próba umówienia się z nim też jest wg mnie najlepszym sposobem na przekonanie się jak pogrywa sobie Twój facet. Jego mina będzie bezcenna jak już napisały wcześniej dziewczyny, odechce mu się szukania przygód.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość