karolina_00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2012, 14:27

Prezent na Dzień Dziecka

28 maja 2012, 14:42

Hej, jakie prezenty kupujecie dzieciom na dzień dziecka? Ja mojemu chrześniakowi kupiłam książeczkę z zagadkami, SuperQuiz Piłka Nożna, bo interesuje się piłką nożną, a poza tym SuperQuiz Zwierzęta ma już moja córa i przyznaję, że fajna jest z nim zabawa, sama wiele nowych rzeczy się dowiedziałam. Książeczka jest mała, wygodna do zabrania ze sobą wszędzie, kolorowa. Na jednej stronie jest informacja i ciekawostka np. o zwierzęciu, a na drugiej - zagadki związane z tekstem, na dole podane są odpowiedzi. Polecam :)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

29 maja 2012, 13:09

Nasi znajomi (dziecko lat 8) zaprosili nas na wspólną wycieczkę do zoo, a jak pogoda nawali to kolorado. Takie spędzanie dna dziecka jest najlepsze, choć nie mam nić przeciw prezentom. Byle bez przesady ;)

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Prezent na Dzień Dziecka

29 maja 2015, 14:41

Dla dzieci z talentem muzycznym warto inwestować w takie rzeczy jak np. instrumenty klawiszowe- http://www.sklep-muzyczny.com.pl/pl/c/I ... wiszowe/33

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Prezent na Dzień Dziecka

01 cze 2015, 10:55

Moja córka wie, że prezent dostanie pod koniec czerwca, a dziś jedynie czekoladki. Może to nie jest coś szczególnego, ale wytłumaczyłam jej, że dzięki temu, że zaczeka te parę tygodni prezent będzie naprawdę super. Mamy po prostu już zarezerwowane wczasy dla całej trójki w Jungle Aqua Parku w Egipcie: http://www.qtravel.pl/inspiracje/jungle-aqua-park-id10
jeszcze jej o tym nie powiedzieliśmy, ale na pewno będzie zachwycona. No a dziś to tak symbolicznie, żeby zaznaczyć, że to ten dzień.
Mam nadzieję, że nie poczuje się przez to źle, ale nawet jeśli, to potem jej to wynagrodzimy, no i nauczy się, że cierpliwość popłaca.
Obrazek

Smykolandia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:57

Re: Prezent na Dzień Dziecka

11 cze 2015, 15:52

Taki wyjazd to prawdziwa przygoda dla każdego dziecka,wiec uważam że jak najbardziej warto jeżeli tylko nas na to stać:) Poza tym dobrej jakości zabawki także ucieszą nasze dziecko,zobaczcie na Smykolandia,znajdziecie tam fajne promocje:)

Anulka82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 04 maja 2016, 15:50

Re: Prezent na Dzień Dziecka

21 cze 2016, 12:44

A moja na Dzień Dziecka wybrała się ze mną do kina na Alicję w Krainie Czarów. Wrażenia bardzo pozytywne, dodatkowo dostałyśmy paszport z naklejkami więc pewnie będziemy się częściej w kinie pojawiać. Mam nadzieję, że ją to zmotywuje do odpowiedniego zachowania :)

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Prezent na Dzień Dziecka

27 cze 2016, 12:04

my w przyszłym roku planujemy zrobić małemu dzień dziecka tu http://www.incaplay.pl/pl/przyjecia-urodzinowe z przedszkola jeżdża na takie imprezy i wszyscy są zadowoleni :) do tego dokupimy jakieś ciastka, albo tort i będą mieć dzieciaki niezłą zabawe :D

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Prezent na Dzień Dziecka

06 lip 2016, 06:30

Jeśli nie masz pomysłu na dzień dziecka lub jakąś inna okazję to zajrzyj na http://www.olomanolo.pl/ Znajdziesz tam sporo pomysłów na prezenty dla malucha. Ja moim zazwyczaj kupuję to co chcą i spędzamy dodatkowo cały dzień razem. Uważam, że to bardzo ważne.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Prezent na Dzień Dziecka

10 lip 2016, 00:02

Anulka82 - też byliśmy w kinie z okazji Dnia Dziecka i też wróciliśmy bogatsi o paszport filmowy :) U nas dzień dziecka, podobnie jak dzień babci i dziadka czy mamy i taty obchodzimy wspólnie gdzieś wychodząc oraz robiąc coś wyjątkowego dla osoby, która aktualnie świętuje. Na Dzień Mamy zostałam zaproszona przez dziecię i męża do kawiarni w naszym salonie na kawę i przygotowane przez nich ciasto. Tata miał masaż a dzień dziecka spędziliśmy najpierw w kinie na "Alicji po drugiej stronie lustra" a potem pokazaliśmy kilka zabaw z naszego dzieciństwa - wieczorem wszyscy wylądowaliśmy w "bazie" przygotowanej na tę okoliczność na balkonie ;)
Wychodzimy z założenia, że nawet najpiękniejsza zabawka nie da dziecku tego, co wspólnie spędzony czas :)

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Prezent na Dzień Dziecka

25 lip 2016, 16:22

A moja na Dzień Dziecka wybrała się ze mną do kina na Alicję w Krainie Czarów. Wrażenia bardzo pozytywne, dodatkowo dostałyśmy paszport z naklejkami więc pewnie będziemy się częściej w kinie pojawiać. Mam nadzieję, że ją to zmotywuje do odpowiedniego zachowania :)
Też zbieramy :) Już mamy 4 filmy zaliczone. Jeszcze jeden i będzie ta super niespodzianka. Ciekawi jesteśmy co to będzie. :) Epoka lodowcowa będzie dobrym zakończeniem sezonu letniego kina z dzieciakami. :)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość