Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

związek bez zobowiązań?

05 cze 2012, 13:37

Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia płynące z bycia w związku bez zobowiązań?
Mnie właśnie dotyka taka przygoda.... Po latach spotkałam się z przyjacielem i zaczęliśmy się spotykać... ale nie chcemy być ze sobą... obydwoje mamy przykre doświadczenia. Jednak miło nam się spędza czas i wszystko brnie w kierunku właśnie takiego związku. Czy to jest możliwe? Czy gasić to w zarodku? Sama nie wiem co robić :(

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

05 cze 2012, 15:28

A co dokładnie rozumiesz przez "związek bez zobowiązań"? Bo różnie to można interpretować.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 cze 2012, 20:04

Jeżeli potrafisz się nie zaangażować nawet jeżeli facet okaże się fantastyczny to może jest to układ dla Ciebie...Z doświadczenia wiem ,że nie każdy nadaje się do takich związków!Mam na myśli nieuniknione -prędzej czy później -zaangażowanie jednej ze stron....To nie jest układ dla kochliwych czy zaborczych...

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

08 cze 2012, 22:14

Jeżeli potrafisz się nie zaangażować nawet jeżeli facet okaże się fantastyczny to może jest to układ dla Ciebie...
jestem pewna że się nie zakocham,
A co dokładnie rozumiesz przez "związek bez zobowiązań"? Bo różnie to można interpretować.
wszystko to co w normalnym związku tylko bez obietnic, bez zobowiązań, bez planowania przyszłości... takie życie chwilą miłą i przyjemną

jestem już ponad rok sama i brakuje mi tej drugiej osoby a nie chcę wiązać się na poważnie bo mimo wszystko nie jestem gotowa zaufać komuś i dzielić z kimś życie

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

08 cze 2012, 22:46

wszystko to co w normalnym związku tylko bez obietnic, bez zobowiązań, bez planowania przyszłości... takie życie chwilą miłą i przyjemną
Więc uważam, że jeśli oboje tego potrzebujecie, to chyba warto spróbować :-)
Szczęścia życzę :-)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

21 cze 2012, 08:55

Więc uważam, że jeśli oboje tego potrzebujecie, to chyba warto spróbować
póki co jest okej.
najlepsze jest w tym wszystkim, że znamy się bardzo długo i byliśmy przyjaciółmi jesteśmy nimi nadal. jest ten dystans. oboje wiemy że zakochanie jednej strony będzie oznaczało koniec.
a z seksem to JESZCZE nie ma nic wspólnego. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

21 cze 2012, 09:52

JESZCZE nie ma nic wspólnego
Hehehe :ico_haha_01:
póki co jest okej.
No to fajnie :-)

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: związek bez zobowiązań?

20 gru 2012, 14:44

moim zdaniem zawsze ktoś sie angażuje, więc jeśli to nie będziesz Ty, to będzie to on, a przecież skoro to będzie związek bez zobowiązań nie ma raczej szans na jakies przywiązanie i znajomośc może się zwyczajnie zepsuć, najlepiej uciekać jeszcze zamin dojdzie do jakiś poważniejszych zbliżeń

Awatar użytkownika
Sutcik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2012, 17:50

Re: związek bez zobowiązań?

22 gru 2012, 11:38

Uważam, że taki związek bez zobowiązań to dobre rozwiązanie jeśli się nie chce planować żadnej przyszłości z drugą osobą. Warunkiem jest to, że obie strony wiedzą o co chodzi. Przyjemność jest tutaj najważniejsza

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: związek bez zobowiązań?

22 gru 2012, 21:00

to uklad fajny, .... ale troche "niebezpieczny" ... przynajmniej moim zdaniem :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość