pati00-a
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2012, 18:54

Tabletki na odchudzanie

11 cze 2012, 19:53

Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.

Daga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2012, 13:22

20 cze 2012, 18:04

Na twoim miejscu nie ryzykowałabym ze ściąganiem tabletek ze Stanów i innych krajów. Chyba, że mają certyfikat bądź masz zaufaną osobę, która ci to załatwi. Osobiście zaczęłam przyjmować na odchudzanie i obniżenie cholesterolu suplement Betalip. Jest o tyle fajny, że ma konsystencję kleiku więc nie obciążasz wątroby proszkami. Dodatkowo dieta i ćwiczenia. Po jakimś czasie z całą pewnością zobaczysz efekty

Awatar użytkownika
mamatoja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:24

Re: Tabletki na odchudzanie

23 paź 2012, 14:05

Ja łykałam jakieś tabsy na pół godziny przed aerobikiem uprzednio wyszukując informacji w necie.. jakieś tam na przyspieszenie zamiany tkanki tłuszczowej na mięśnie.
Ale w ściąganie jakiś tabletek nie wiadomo skąd to bym się nie skusiła...

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Tabletki na odchudzanie

18 sty 2013, 15:51

Zawsze śmiałam się kiedy laski mi mówiły, że straciły kg na tabletkach. Mnie nie pomagała ani dieta, ani ćwiczenia, a tabletki?
Najśmieszniejsze jest jednak to, że kiedy wprowadziłam foreverslim, to kilogramy zaczęły lecieć. Może nie jakoś intensywnie, ale po 1-5 tygodniowo. Tak zleciała moja nadwaga, ale mocno również odmieniłam moje przyzwyczajenia żywieniowe.

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

Re: Tabletki na odchudzanie

31 sty 2013, 22:34

Witam również czegoś szukam co by wspomogło mnie w zgubieniu kg. Kiedyś jadłam same warzywa, i jakieś takie lekkie rzeczy plus ćwiczenia , piłam czerwoną herbatę bio active czy jakoś tak się nazywa i muszę przyznać ze coś tam pomagała spala tłuszcz ale coś nie na tyle ile bym chciała. Tylko że to dawno było teraz jeszcze sporo mi zostało po ciąży i jeszcze więcej przybyło :(. Nie mam czasu na ćwiczenia na nic go nie mam cale dnie jak robot kuchenno domowy :/ więc czytam tak wasze wypowiedzi i również zastanawiam się nad tabletkami czy czymś takim oraz jakaś dietą

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Tabletki na odchudzanie

13 lut 2013, 16:27

Wydałam kupę kasy na herbatki, tabletki i inne specyfiki. Dopiero Therm Line Forte zadziałały. Schudłam pierwszy raz, a można powiedzieć, że odchudzam się od zawsze. spróbuj. Polecam.

Awatar użytkownika
grzesznica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2012, 15:16

Re: Tabletki na odchudzanie

17 kwie 2013, 15:47

wydaje mi się, że poleganie jedynie na tabletkach za dużo nie da. Podobnie jak korzystanie z takiego wynalazku jaktabele kalorii bez żadnego pomysłu. Ale jeśli wiesz jak racjonalnie podejść do tematu diety z pewnością okaże się bardzo pomocna.

rkrecona13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:45

ja łykam minilinię

23 kwie 2013, 21:23

dla mnie skutecznym środkiem na pozbycie się paru kilogramów okazał się suplement diety minilinia, w ciągu miesiąca spadło 4 kg. Zdecydowałam się na tabletki ponieważ jedyną aktywnością ruchową na jaką mnie stać to spacer. Do tego piję dużo wody i chudnę. :-)
Dodatkowym atutem jest to że suplement jest na bazie roślinek, więc powinnienbyć bezpieczny dla mnie.

IwonaWaleczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:52

Re: Tabletki na odchudzanie

29 maja 2013, 19:56

Ja przetestowałam tabletki Forever Slim i dla mnie zadziałały. Są ściągane z USA więc prawdo podobnie mówisz o nich :)

martiB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2013, 12:33

Re: Tabletki na odchudzanie

17 cze 2013, 20:03

Możliwe, że słyszałaś o slimette, bo to bardzo popularne tabletki na odchudzanie za oceanem. Niedługo kończy się sesja i w końcu mam zamiar wziąć się za swój wygląd, dlatego również szukam jakichś suplementów, a na wielu forach o tych właśnie przeczytałam sporo pozytywnych komentarzy.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość