Pomodorka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2012, 20:23

Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

23 cze 2012, 20:46

Piję dużo wody, jem gotowane warzywka, ostatnio zupę kapuścianą, ale ciągle czuję się ogromna (waga nawet Ok 163/64.5kg) Znajoma mamy poradziła mi żebm przed posiłkami piła suplement diety z błonnikiem z owsa, betalip. Podobno wspomaga przemianę materii. Czy któraś z was może zna ten preparat?
Pozdrawiam
Pomodorka

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

29 cze 2012, 12:53

karmiąc piersią to chyba zupa kapuściana nie jest wskazana?

Pomodorka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2012, 20:23

04 lip 2012, 21:13

Och, zaczęłam jeździć na rowerze, staram się jeść mniejsze porcje i popijam betalip. Co zauważyłam, mam więcej energii!!!! Moja Kasieńka widzi mnie więc usmiechniętą.
Pozdrawiam
Honorata

meagan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2012, 16:04

Re: Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

21 lis 2012, 17:02

Tylko ćwiczenia i zdrowe odżywianie choć tak całkiem do formy to się już nie wróci:(

janka735
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2012, 15:53

Re: Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

22 lis 2012, 12:28

Polecam zumbę :) Jest, moim zdaniem, najprzyjemniejszym sposobem dbania o dobrą formę dla każdej kobiety. Mnie zwyczajny fitness i aerobik zwyczajnie nudzą, a tu aż mi się chce chodzić na zumbę :) Słyszałam też, że w niektórych klubach łączy się ją z pilatesem - dobrze to działa wtedy na kręgosłup.

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

23 lis 2012, 10:44

myślę,że im dziecko starsze,tym szybciej dojdziesz do formy,podczas spacerków zwłaszcza.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

24 lis 2012, 10:23

myślę,że im dziecko starsze,tym szybciej dojdziesz do formy,podczas spacerków zwłaszcza.
ale czym dłużej się czeka to później jeszcze trudniej zrzucić.

Jak się skończy okres połogu można zacząć wykonywać już ćwiczenia.

Nie ma złotego środka, ale najważniejsza jest samodyscyplina i chęć, bo bez tego nic nie będzie

martabzym84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2012, 13:05

Re: Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

27 lis 2012, 13:42

Ja też uważam, że należy zacząć ćwiczyć bez tego można zapomnieć o ładnej figurze. Wymówka, że się nie ma czasu jest słaba bo można wykonywać proste ćwiczenia nawet z dzieckiem, ponoć to dobra zabawa...Rowerek stacjonarny też na pewno pomoże w powrocie do formy

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

06 gru 2012, 10:36

Ćwiczenia, ogólnie ruch to podstawa. Bez nich pomóc może jedynie dosyć restrykcyjna dieta, której zakończenie prowadzi często do szybkiego efektu jo-jo. Rower jest jak najbardziej odpowiedni, nawet ten domowy, Po rozgrzewce jeszcze kilka ćwiczeń siłowych na poszczególne partie mięśni, do tego rozsądne odżywianie się i powinno pomóc :).

edith12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2012, 11:25

Re: Jak odzyskać formę po urodzeniu dziecka?

13 gru 2012, 11:36

Zgadzam się z przedmówczyniami że ruch to podstawa. Ja po porodzie do formy wróciłam dzięki meeeega długim spacerom z Jasiem. Robiłam je takie długie, bo mały na początku bardzo dokuczał i wózek podczas spaceru to było w zasadzie jedyne miejsce w którym spał spokojnie.

Dlatego mimo zmęczenia lubiłam te spacery, kiedy mogłam przez chwilę odpocząć od krzyku :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość