Awatar użytkownika
orchid25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 19:27

probiotyk na wakacje

11 lip 2012, 20:47

Dziewczyny zabieracie ze sobą na wakacje jakieś probiotyki? Wybieram się teraz do Egiptu i słyszałam że często ludzie mają tam biegunki....dzięki za odpowiedzi

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

19 lip 2012, 23:21

Na którymś wątku już pisałam że byłam w Egipcie, bałam się jechać, ale było całkiem fajnie - zemsta mnie nie dopadła! Zęby i okolice intymne myłam wodą z butelki. Przez cały pobyt stosowałam provag żel, który zakwasza środowisko pochwy i chroni przed infekcjami, pewnie dzięki niemu nie miałam żadnych niepokojących dolegliwości. No i codziennie 15 kropli kitu pszczelego (na spirytusie) żeby się odkazić.

[ Dodano: 19-07-2012, 23:24 ]
Jeżeli chodzi o biegunki, to nie wiem co Ci polecić, pewnie jakiś probiotyk doustny, może ktoś był w Egipcie i jakiś stosował i był zadowolony?Może weź ze sobą stoperan lub węgiel albo cos podobnego.

truskaweczka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2012, 00:43

29 lip 2012, 00:53

ja biore zawsze w cieple kraje provag, czytalam ze pomaga nie tylko w zapobieganiu infekcji intymnych ale tez w pracy przewodu pokarmowego, a wiec przy zaparciach i biegunkach. Infekcji ani biegunki nie dostalam wiec albo mialam szczescie albo probiotyk dzialal skutecznie! Na wszelki wypadem mam jednak zawsze w apteczce stoperan...(oby sie nidgy nie przydal)

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

29 lip 2012, 14:27

a jakby co to ja Wam polecam po prostu węgiel i orsalit do uzupełniania minerałów jak się zdarzy 'zemsta faraona' ;) i trzeba płukać usta wodą butelkową a nie kranówą. z probiotyków lacibios jest dobry dla kobiet a taki zwykły może być dicoflor na przykład

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

02 sie 2012, 10:21

Węgiel do dobra sprawa przynajmniej jest naturalny!

Awatar użytkownika
Kornelia_12
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 13 cze 2012, 15:37

21 sie 2012, 16:28

Tak jak napisałam w innym wątku, stosuje i polecam lactovaginal. Przez 4 tygodnie moze byc przechowywany poza lodówką, na wakacje w sam raz :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

21 sie 2012, 23:52

Faktycznie jak można trzymać miesiąc bez lodówki to duże ułatwienie na wakacjach.

Awatar użytkownika
igusia80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2012, 14:05

06 wrz 2012, 15:01

Ja kilka przerobiłam w swoim życiu i dopochwowych i doustnych - bo w ciąży ciągle łapałam jakieś infekcje i przed ciążą także oraz przy antybiotykach też non stop coś było nie tak - teraz zażywam jeden provag bo po nim zauważyłam dodatkowo uregulowała sie praca moich jelit (nie mam już takich problemów z zaparciami jak miałam) no i od pewnego czasu infekcje mnie omijają - dodam, że w tym roku byłam na wczasach na termach w białce no i ogólnie lubimy z mała wypady na basen więc siłą rzeczy biorę.

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

10 wrz 2012, 23:44

igusia80 nie wiedziałam że probiotyk ginekologiczny może regulować pracę jelit - dobrze wiedzieć! Oprócz ochrony przed infekcjami intymnymi, ma dobry wpływ na jelita – fajnie, dwa w jednym - ja też miewam nieprzyjemne zaparcia… :( Może spróbuje zastosować ten provag, a ile za niego płacisz i jak często go stosujesz?

Awatar użytkownika
igusia80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2012, 14:05

12 wrz 2012, 15:42

Na moje zaparcia podziałał więc coś w tym musi być ale ja głównie provag to w celu zapobiegania nawracającym infekcjom zażywam i dobrze, że można mieć , tak jak piszesz, takie dwa w jednym. Ja kupuję w aptece ale słyszałam, że można przez allegro zamówić i będzie taniej - jeszcze tak nie robiłam i być może wkrótce spróbuję. A jak zażywam - 10 kapsułek i 2 tygodniowa przerwa, później znowu - ja robię tak ale co osoba to pewnie inaczej. Jak spróbujesz to napisz czy pomógł.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość