Awatar użytkownika
mala_zabka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 14:22

O sukienkach ogólnie

12 lip 2012, 13:30

Kobietki, jakie lubicie sukienki? Które najlepiej do Was pasują i w których czujecie się najlepiej? Ja lubię krótkie - takie przed kolana, zwiewne, wzorzyste, najlepiej z paskiem, na grubych bądź cienkich ramiączkach. Wszelkie inne fasony też wchodzą w grę, na przykład sportowe, z kieszonkami. A u Was jak jest?:)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

13 lip 2012, 12:29

Ja lubię przede wszystkim te letnie, zwiewne, na cienkich ramiączkach. Tak się od razu w takich lżej czuję w upały :ico_oczko: Wolę te bez paska; takie, żeby były lekkie, "włożę i już" :ico_oczko:
A jeśli chodzi o okres zimowy, to mam takie na nieco szerszych ramiączkach (ale nie aż tak szerokich jak na całe ramię, tylko ciut węższe), pod które zakładam zwykłą, jednolitą bluzkę z długim rękawem :-)

SheMore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2012, 14:38

16 lip 2012, 14:42

Mój styl to przede wszystkim sukienki zwykłe, wygodne, które nadają się na wiele okazji.
Kolory soczyste - optymistyczne. Poniżej kilka zdjęć z własnej kolekcji ;-)
link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, 17:33 przez SheMore, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

25 lip 2012, 14:38

Teraz królują sukienki letnie z racji pogody,ale generalnie nosze raczej te dłuższe,za kolano. do mini niestety nie mam odpowiednio zgrabnych nóg:)

Marzeniatko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2012, 14:17

03 sie 2012, 13:11

A ja polubiłam ostatnio uniwersalne sukienki - można z niej robić nie tylko suknie, ale i spodnie, bluzkę, spódnicę. Słowem - rewelacja jeżeli chodzi o model. Cudo to można zobaczyć na stronie link został usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 03 sie 2012, 14:43 przez Marzeniatko, łącznie zmieniany 1 raz.

Blue_Sky
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 03 sie 2012, 14:19

03 sie 2012, 14:21

ja lubię sukienki o kolanka, dłuższych nie noszę. W lecie oczywiście jak najbardziej lekkie i zwiewne![/u]

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

05 sie 2012, 22:40

Najbardziej komfortowe wydają się sukienki delikatnie przed kolano, które można jednocześnie łączyć z leginsami. Dłuższe są mniej praktyczne i nie każdej kobiecie pasują (z reguły kobietom wysokim). Jaka by nie była sukienka, eksponuje kobiecość i ładnie podkreśla urodę. W połączeniu z odpowiednimi butami i dodatkami może zdziałać cuda.

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: O sukienkach ogólnie

17 lut 2017, 11:07

Najbardziej podobają mi się sukienki rozkloszowane. Uwielbiam je pod każdym względem są wygodne i eleganckie

cebulka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:26

Re: O sukienkach ogólnie

18 lut 2017, 13:42

Ja lubię luźne, proste, czasem dopasowane. Wszystko zależy od okazji i aktualnego stanu mojej figury ;). Trzeba się w sukience dobrze czuć a nie wciągać brzuch ;).

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: O sukienkach ogólnie

07 lip 2017, 09:12

Ja długo unikałam sukienek ponieważ uważałam, że nie mam odpowiedniej figury to sukienek. Jednak zmieniłam podejście i od bardzo długiego czasu bardzo często zakładam sukienki, w których czuję się świetnie. Z mężem często wychodzimy na różne uroczyste spotkania i imprezy okolicznościowe, które wymagają odpowiedniego stroju. Ale z tym nie ma najmniejszego problemu bo najpiękniejsze sukienki wieczorowe znajdę zawsze na stronie Domodi.pl, na jakości których nigdy się nie zawiodłam. Zresztą, czy patrząc na to zdjęcie można mieć jakiekolwiek wątpliwości?:

Obrazek

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość