Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

Prośba o wsparcie dla małej dziewczynki

12 sie 2012, 00:49

Witajcie forumowe koleżanki,

piszę w imieniu swoim i przyjaciółki mojej mamy. Znalazła się w dośc trudnej sytuacji, ponieważ jej córka jest chora a jest w ciąży, w związku z chorobą przebywa w szpitalu pod ciągłym nadzorem lekarzy ponieważ nie może brac leków aby nie szkodzic dzieciątku. Znajoma ma zostac opiekunem prawnym wnuczki, niestety jej sytuacja materialna nie jest super, do tego w sumie dośc późno wyszło że będzie babcią. Pani D. jest bardzo dobrą osobą z sercem na dłoni, jest trochu przerażona tym co ją czeka, bo wiadomo my młode martwimy się czy damy rade a tu babcia jeszcze w podwójnie trudnej sytuacji, bo wnusia i dodatkowo chora córka.
Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą jakbyście miały jakieś rzeczy które mogłybyście oddac, a przyda się wszystko będę bardzo wdzięczna. Dzieciątko to dziewczynka wg lekarzy na 99%, ale nie ważne jakie to będą rzeczy wszytsko się przyda i za wszytsko będziemy bardzo wdzięczne.
Wózek już mamy, moja kuzynka oddała i jeden komplet pościeli i pare zabawek, łóżeczko też ma od znajomych, ciuszków kilka kupiła, trochę ja jej dałam i trochę pożyczę, bo jak widac w moim podpisie też mam małe dziecko więc wszytskim niestety podzielic się nie mogę.
Jeśli chciałybyście dowiedziec się czegoś więcej lub chciałybyście pomóc piszcie na pewno odpiszę, nie chcę tu pisac wszytskiego, wiadomo rózni ludzie bywają w różnych miejscach i mogą coś przeczytac...

Mam nadzieję, że mój post jest zrozumiały, za błedy z góry przepraszam, ale to zmęczenie.
Aha Malutka ma się urodzic najprawdopodobniej 29 sierpnia, jest sądowna zgoda na cesarkę, ale w przyszły piątek lekarze wraz z Panią D i jej córką będą rozmawiac i zobaczą czy cc czy pozwolą je naturalnie.

Z góry dziękuję za zrozumienie i wsparcie z Waszej strony.
Dobranoc.

[ Dodano: 16-08-2012, 08:40 ]
Hej Mamusie,
jeśli chodzi o to jest potrzebne:
to głównie ubranka, kocyk, pościel...
To co najpotrzebniejsze, w miarę możliwości pokryjemy oczywiście koszty wysyłki.

Pozdrawiam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość