burman69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2012, 14:25

Piękne długie włosy

16 sie 2012, 21:10

Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Awatar użytkownika
mala_zabka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 14:22

Re: Piękne długie włosy

20 lis 2012, 23:07

Są też takie włosy doczepiane - normalnie na spinki czy wsuwki się przypina, a nie trzeba we włosy ingerować.

szinezek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:09

Re: Piękne długie włosy

13 lut 2013, 15:23

Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2013, 12:43 przez szinezek, łącznie zmieniany 1 raz.

Natalka86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2013, 13:17

Re: Piękne długie włosy

04 mar 2013, 14:41

ja zapuszczam swoje naturalne :)

powiewwiosny
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2013, 14:47

Re: Piękne długie włosy

26 mar 2013, 15:54

Ja mam ten przywilej, że nigdy nie dałam się skusić trendom i ściąć swoich włosów. Mam bardzo długie, naturalnie kręcone włosy i jakoś nie mogłabym się z nimi rozstać. Ale czytałam o metodach na przedłużanie, głównie z powodu mojej siostry, która ma bardzo cieniutkie włoski i krótkie. Chciałabym jej zrobić prezent-niespodzianke i zafundować wizytę u fryzjera, który pomoże jej zdobyć czuprynę, o której zawsze marzyła. Macie może jakieś miejsca godne polecenia w Krakowie?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość