aga321
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2012, 21:08

Przestrzegam przed Gabinetem Colway i ich "promocjami&q

22 sie 2012, 21:38

Witam serdecznie.
Chciałabym opisać moją wizytę w Gabinecie Kolagenu Naturalnego Colway w Białymstoku.
Zakupiłam zniżkę na kompleksową pielęgnację dłoni i stóp. Jeszcze nigdy nie wyszłam z salonu aż tak wściekła jak po tej wizycie. Postanowiłam o tym napisać, gdyż Oni wciąż sprzedają te zniżki..
Po pierwsze panie nie miały odpowiedniego sprzętu. Podczas pedicuru siedziałam na krześle trzymając nogę na kolanie kosmetyczki, a wcześniej stopy moczyłam w misce... ale okej to tylko szczegóły gorszy był ból kiedy moje pięty potraktowano urządzeniem z żyletkami jakbym miała 80letnią zrogowaciałą skórę. Jeszcze przez kilka dni moje pięty były obolałe. Paznokciom nie nadano żadnego kształtu, lakiery które dostałam do wyboru były tragiczne. Ale też mniejsza z tym, po 75minutach na krześle z dwiema beznadziejnymi gazetami do wyboru moje stopy zostały obficie wysmarowane balsamem. Kazano mi posiedzieć jeszcze 10min i koniec. Dłonie nie otrzymały żadnego kremu, żadnego kolagenu nic, ale akurat to później okazało się zbawienne, gdyż po wyjściu z salonu moje stopy tak ślizgały się w klapkach, że prawie nie dałam rady chodzić. Lakier na dłoniach nie wysechł nie mogłam wyjąć chusteczki aby choć odrobinę tego kremu zetrzeć i po prostu stałam na schodach przed wyjściem i wycierałam balsam ob co tylko mogłam aby nie uszkodzić paznokci u rąk. Na prawdę nie rozumiem dlaczego czekano na sam koniec wizyty aby nabalsamować mi stopy, na dodatek nie kremem do tego przeznaczonym ale zwykłym balsamem który za nic nie chciał się wchłaniać.
Kasa wyrzucona w błoto, a pomyśleć że bez upustu za taką wizytę zapłaciłabym 210zł. W taki salon kosmetyczny mogę pobawić się sama w domu z dużo lepszym rezultatem.. mam nadzieję że kogoś ustrzegę przed popełnieniem mojego błędu, aż serce mi się kraja jak widzę ja te "zniżki" się sprzedają.. pozdrawiam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość