Awatar użytkownika
nelka6
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2012, 15:27

Suplement diety wspomagający odchudzanie

20 wrz 2012, 03:45

Suplement diety wspomagający odchudzanie jaki możecie mi polecić?


anka1212
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2012, 10:57

20 wrz 2012, 11:07

Hej. W suplementach to chyba jestem mistrzynią :) Brałam już chyba wszystko co jest możliwe. Niestety bez jakiegoś żadnego specjalnego efektu. Oczywiście w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Niestety z ćwiczeń zrezygnowałam szybko (chyba przez lenistwo) i zaczęłam jeździć rowerem. Też nie dało nic po za 3 kg i umięśnionymi, grubymi łydkami ;/ . Na szczęście pewnego dnia koleżanka, która wróciła z USA przywiozła mi super tabletki. Nazywają się ForeverSlim. Może nie zadziałały natychmiastowo ale po 2 tygodniach zaczęłam widzieć efekty. Schudłam aż! 14 kg w 2,5 miesiąca. I waga cały czas się utrzymuje bez diet i mozolnych ćwiczeń. Z tego co wiem można je już dostać na allegro.

magrol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2012, 15:55

21 wrz 2012, 08:05

A ja bym się wstrzymała ze "wspomagaczami". Same, bez diety i ćwiczeń nic nie dają, a jeśli utrzymasz dietę i będziesz ćwiczyć to ich nie potrzebujesz.
szkoda wątroby i innych organów. Naprawdę, zdrowie jest ważniejsze. A jeśli się już odchudzasz, to poczytaj tutaj:Link usuniety przez moderatora forum! - może znajdziesz lepsze rozwiązanie.

ronda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2012, 10:23

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

26 wrz 2012, 09:34

Również radziła bym zachować ostrożność w tych suplementach. Raczej trzeba postawić na naturalne środki, takie jak np. zielona czy czerwona herbata :)

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

30 wrz 2012, 11:27

Udowodniono, że suplementy nie odchudzają.

blacklilly
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 paź 2012, 08:03

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

02 paź 2012, 12:34

Moim zdaniem te całe suplementy to nie jest dobry pomysł...nie faszerujcie się tym naprawdę...Najlepszym rozwiązaniem będzie jeść więcej mniejszych posiłków dziennie , zrezygnować ze słodyczy, zacząć się ruszać....trochę mobilizacji i chęci pracy nad sobą! To jest najważniejsze, a jakieś tam suplementy....

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

09 gru 2012, 22:20

Słyszałam i czytałam, że jagoda acai jest na odchudzania i na prawdę działa, a efekty są zaskakujące. Zawarte w jagodzie acai składniki przyspieszają metabolizm, ograniczają łaknienie oraz zwiększają pokłady energii, która jest niezbędna do wysiłku fizycznego (ważnego elementu każdej kuracji odchudzającej). Jest to produkt całkowicie naturalny i sprzedawany jest jako suplement diety.

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

13 lut 2013, 16:32

Ja tez miałam takie zdanie jak wy. Ale sama wypróbowałam tabletki Therm Line Forte i nie mogę złego słowa powiedzieć. Schudłam i nie miałam żadnych efektów ubocznych. Regularnie się badam i jestem całkowicie zdrowa.

Marikaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2013, 14:04

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 mar 2013, 13:42

nie wierzę w suplementy odchudzające. Jeszcze nic mnie do nich nie przekonało, a swego czasu dużo o nich czytałam. Bez dyscypliny żadne odchudzanie nie ma sensu.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość