Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

13 lut 2013, 13:51

Wybór naprawdę jest spory. Ja kiedyś miałam drewniane, takie ze stolikiem ale tapicerka popękała no i trudne było w utrzymaniu czystości bo wszystko wchodziło w małe szparki. Teraz mogę polecić Chicco Polly, dostaliśmy w prezencie i jest naprawdę super, posłuży na pewno długo. Ma zdejmowaną tackę i bardzo łatwo umyć po jedzeniu. Oprócz tego ma regulację wysokości więc bez problemu maluch może jeść wspólnie z nami przy stole na każdej wysokości. I co ważne to krzesełko jest przeznaczone dla dzieci od 5 miesiąca życia do 3 roku więc przyda się na długo.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

14 lut 2013, 02:11

Mysza a ile ma Twój maluch ?
Pytam bo moja Siostra ma krzesełko do karmienia, ale Młody pomału zaczyna się z niego wydostawać... może to być już trochę niebezpieczne na dłuższą metę..

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

18 lut 2013, 11:43

U nas w tym drewnianym też były próby wyjścia z krzesełka, to chicco na szczęście ma pasy i jest całkowicie bezpiecznie. Mój roczny bąbel polubił siedzenie w nim i nawet nie protestuje przy zapinaniu pasów ;)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

18 lut 2013, 11:58

Chicco jest super, cena może przerazić, ale w sumie krzesełko rośnie razem z dzieckiem, więc nie jest źle. Można go używać praktycznie od urodzenia, bo rozkłada się do pozycji półleżącej, wiecie, jak fotelik samochodowy. Kumpela nie mogła karmić piersią, bardzo szybko zanikł jej pokarm, więc karmiła butelką, w krzesełku było jej wygodniej, druga ręka pozostawała wolna, więc mogła jednocześnie chociażby książkę czytać, jak to często robiła ;)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

30 mar 2013, 22:22

Chrześniak ma już rok i nieźle majstruje i się przekręca, ledwo mieści nóżki pod blacik. Chicco fajnie wygląda, strasznie żałuję, że wcześniej nie wpadłam na pomysł kupienia takiego " rosnącego" krzesełka... ;/

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

28 lis 2015, 00:06

My mamy takie:

Obrazek

ma różne funkcje, takie jak odchylanie fotelika, czy zmiana wysokości, ale ani razu nie korzytsaliśmy z nich. Jeśli jeszcze raz miałabym kupowac krzesełko do karmienia, to wybrałabym najzwyklejsze, bez bajerów :)

Khaileen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 04 maja 2016, 01:06

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

14 sie 2016, 15:45

A ja jestem zadowolona z krzesełka z ikei. Tego najtańszego :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

06 lut 2018, 13:34

To krzesełko Chicco, kupione w dobrej cenie w sklepie Askot.pl
Co ma znaczenie? Im więcej możliwości regulacji, tym lepiej krzesełko dopasujecie pod swoje dziecko.
Poważnie - to bardzo istotne. Po prostu maluch ma mieć wygodnie. Plus jest też taki, że później, po czasie możesz to przekształcić na normalne krzesełko. Jak dla mnie - super sprawa. Jeśli macie wątpliwości to napiszcie do Askota - podpowiedzą, jakie krzesełko będzie optymalne pod wasz budżet.

https://askot.pl/wp-content/uploads/full.jpg

Klaudia888
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2019, 05:11

Re: Krzesełko do karmienia - jakie??

15 lut 2019, 05:16

My bardzo byliśmy zadowoleni z krzesełka Niles z Lionelo, a dokładnie z jego automatycznej funkcji bujania i grania melodyjek. Nie kosztowało tej jakoś dużo, wszystko w granicach zdrowego rozsądku :-)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość